IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази сутрин любопитството ми надделя е прологът на Формула 1 не успя да ме приспи, въпреки съвестно положените усилия от страна на техника и пилоти.
    Противоречивите новини и надеждите, които дойдоха от официалните тестове, ме накараха да се надявам, че тази година ще видим една по-оспорвана борба. Уви, всичко се изпари! Доминацията н аМерцедес е смазваща.

    Позитивно бях изненадан само от двигателя на Хонда. В самия край на състезанието Макс успя да свали преднината на Луис под една секунда и при наличие на още обиколка-две, можеше да стане интересно. Е, можеше!
    Кат о си помисля, че Фернандо се измъчи и беше склонен да обвинява само Хонда, но очевидно Мак-Ларън е просто в много слаб период като цяло.

    От друга страна Себ по никакъв начин не успя да притесни Макс с нищо и беззъбо си остана на 4 място.

    Тежко крушение претърпяха и надеждите, че новото предно крило ще промени нещо и ще направи изпреварванията по-чести и атрактивни. Нищо подобно.

    Нещата отиват към един скучен сезон!
    Да видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Аз пък го гледам,...даже и жената го гледа - да й се ненадяваш
      И аз го гледам (жената спорт не гледа, никакъв), особено мъжкия, макар Фуркад доскора, а сега Бьо прекалено да доминират. Обаче все ми се ще и някое нашенче, така че успехът си е успех, при това много сериозен. Дано има още такива!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Аз пък го гледам,...даже и жената го гледа - да й се ненадяваш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Това някак си не мина през форума! Голямо браво на човека - да се пребори с тези дето ходят на училище със ски (и пушка)
          Ми не мина, щото биатлонът не е особено известен спорт у нас (хеле пък мъШкият), та е на нивото на бързото пързаляне с кънки или бобслея Огромен успех, наистина, особено на фона на изключително силната конкуренция в този спорт, както и на резултатите ни до момента. Браво и все напред и нагоре - това световно е около 10 пъти по-силно от европейското, което си беше треторазряден турнир
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Това някак си не мина през форума! Голямо браво на човека - да се пребори с тези дето ходят на училище със ски (и пушка)

            Коментар


            • Сантиметърът на упоритостта и търпението, който сбъдна мечтата на Владимир Илиев

              https://www.dnevnik.bg/sport/2019/03...budna/?ref=rss

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivsintvr Разгледай мнение
                Какво ще кажете за Кристияно ???
                Кристиано е най-великият футболен атлет, Меси е най-гениалният (според мен е по-гениален от Марадона, поне като футболно дълголетие на много високо ниво, пък макар и без спечелено световно). Принципно симпатизирам повече на Кристиано, просто защото това на Меси е дар Божи, а при португалското цигане е основно личен хъс, желание, злоба - велик атлет!

                Иначе за снощи - честито на Ливера, на Колчо още преди много време му казах, че с този тренер добро не ги чака (както и с Пепи преди това). Байерн са агонизиращ колос на глинени крака, дано не станат като Милан. Очаквам Юнайтед и Ливера да оберат всички калъфки - едните извън ШЛ догодина, другите без купа по традиция

                П.С. Аз съм доволен - за пръв път от доста време хващам коеф 7 на единичен залог - да ми е жив здрав Мане-то и повече да шие в най-висшата лига
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivsintvr Разгледай мнение
                  Какво ще кажете за Кристияно ???
                  Е ми какво да кажем.Въпреки че не ми е симпатичен няма какво да кажа голям футболист и характер.

                  Коментар


                  • Какво ще кажете за Кристияно ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Малко корекции:
                      - НС е НСПП - подобно на Кюрда си има 4 имена - единствените българи с по-толкова, а бяха легенди, но сега са мишки
                      - София лапат не са си дали акциите, все още 10% се държат от НКП, което те узурпираха. А че са силни, силни са - няма как да си слаб, когато държиш наркопазара в западна София или поне немалка част от него, освен ако не поумреш. Иначе са най-голямото петно върху нас - лаладжии, които бият само своите, а се насират пред другите

                      Иначе за черепагин си прав - финикийче е, което е единствената ми надежда, че покрай него ще се турят у ред финансиЙте. Гледаме мача
                      Да знам, че на НС му сложи още имена ама не се сетих как бяха за да те цитирам правилно
                      А за акциите на София Запад имах предвид акциите на Боримиров Знаеш защо
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Груйчи не прочеток кво си написал щото оня умник модератора го е изтрил...Аз също не се обиждам така че спора продлжава,Аз с българският футбол приключих ама меистини как да търпя.На вас са ви подарени от съдиите най много точки в сравнение с цесекато и шалварбахче
                        батка, аз си знам,ч е с теб междуличностни спорове нямаме, само дето си по-дървен философ и от мен За подарените от съдиите точки - не мога да дам точна справка, но до идването на Черепа ни режеха яко в почти всички мачове - щом маргинали като Верея ни биха миналото първенство с гол от явна засада и незачетен още по-явен наш гол, пак поради измислена засада, а на Дунав им свириха дузпа срещу нас за падане метър извън наказателното -ти сам си прецени колко са ни подпирали. Иначе големите отбори винаги се радват на някакъв съдийски коНфорт, но в последните години точно Левски е най-ощетявания от големите 3 отбора клуб. Та така - с Черепа силите ще се балансират (вероятно), така че догодина може и да си прав за съдийските подаръци, за тази година обаче не си прав
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Уважаеми Алекс, нямам против, че сте ме изтрили, но наистина не виждам с какво съм обидил бате Пешо, ние така си хортуваме с него, без да влагаме злоба, и аз лично никога не съм му се обиждал за нищо, предполагам, че и той е с подобно отношение към мен. Ако не искате да пишем в темата, кажете и няма да пишем - модераторът следва да познава "пациентите си" и как да реагира спрямо тях.
                          Груйчи не прочеток кво си написал щото оня умник модератора го е изтрил...Аз също не се обиждам така че спора продлжава,Аз с българският футбол приключих ама меистини как да търпя.На вас са ви подарени от съдиите най много точки в сравнение с цесекато и шалварбахче

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Славия няма как да е пред Левски
                            Точно така - май откак взеха шампионата не са били пред нас в класирането, освен за купата де
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Черепчо не е левскарче а финикийче Ама другите, другите ...... И като казА за НС си спомних как се правеше, че не вижда какво се случва ...... Баси ......
                              BTW София Запад и този зад тях са още силни. Нищо, че си дадоха техните акции и те.
                              Малко корекции:
                              - НС е НСПП - подобно на Кюрда си има 4 имена - единствените българи с по-толкова, а бяха легенди, но сега са мишки
                              - София лапат не са си дали акциите, все още 10% се държат от НКП, което те узурпираха. А че са силни, силни са - няма как да си слаб, когато държиш наркопазара в западна София или поне немалка част от него, освен ако не поумреш. Иначе са най-голямото петно върху нас - лаладжии, които бият само своите, а се насират пред другите

                              Иначе за черепагин си прав - финикийче е, което е единствената ми надежда, че покрай него ще се турят у ред финансиЙте. Гледаме мача
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Аз разбрах, че иска да каже , че само те са софийски отбор..

                                Коментар

                                Working...
                                X