IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    И съдията е?
    Пеераз!

    Аз съм твърдо против дарението от шиши - това съм го заявил ясно и категорично! Това дарение трябваше да се върне или ако се използва, щото клубът е в невъзможност и т.н. за кинти, веднага да се отвори специална сметка за връщане на парите на шиши. Да, ще кажат някои, парите не миришат - така е, факт, дали ще са григан, мустака, сик, вис, мултитруп, черепа и т,н,, все едно, но все пак точно това дарение е вид гавра с Апостола и неговите идеали, за които твърдим, че следваме. Толкоз, аз лично съм омерзен - "Левски" върви с уверени стъпки по следите на умрялото вече ЦСКА, като междувременно се държи в миманса. Ми да фалираме и толкова, по-добре ужасен край, отколкото ужас без край!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      ..........................................
      защо 4ерепов не каже от кого взе акциите на уефски, срещу какви условия и каква паметна записка е написал...

      .......................[/IMG]
      Защо? - Защото и той е достижим. Рано или късно.
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Живеем във време, в което внушават на децата , че Левски е бил предаден от Васил Божков...
        И съдията е?
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Левски прие парите от Делян Пеевски. "Сините" търсят още 3 млн. лева

          "Дарението от Делян Пеевски ли? Управителният съвет има позиция, че ние носим отговорност към акционерите на клуба и привържениците на Левски да направим така, че клубът да оцелее. Затова няма какво да правим освен да приемем дарието и да го изхарчим прозрачно".

          Прочети още на: https://www.gol.bg/levski/2020-05-20...hte-3-mln-leva
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Едни от най-изявените фенове на Левски - председателят на НКП - Степан Хиндлиян, и баскетболният треньор Константин Папазов, защитиха дарението за клуба, направено от депутата Делян Пеевски. Вчера чрез една от фирмите си бизнесменът преведе половин милион лева на "синия" клуб, като това не беше прието еднозначно от обществеността и феновете.

            https://www.sportlive.bg/bgfootball/...eXftukJgxABZhY

            БРЕ, ЧЕ СА МАЙСТОРИ НА СВИРКИТЕ..

            Коментар


            • Левски е бил предаден от Васил Божков ли?

              уефски се подхвърля между съмнителни "бизнесмени" от много години и винаги с условието "взимаш уефски и ще получиш това и онова"

              защо 4ерепов не каже от кого взе акциите на уефски, срещу какви условия и каква паметна записка е написал...

              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Живеем във време, в което внушават на децата , че Левски е бил предаден от Васил Божков...

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	2020-05-20_ueWCki.jpg
Views:	1
Size:	50.2 КБ
ID:	3601347
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Председателят на НКП на Левски - Степан Хиндлиян, отправи призив към привържениците на 26-кратния шампион на България. Той заяви пред Gong.bg, че ако феновете продължават да бъдат толкова активни, целта за събиране на 1.5 милиона лева, ще бъде постигната. Хиндлиян коментира и днешното огромно дарение от 500 хиляди лева, което направи „Интръст“ ЕАД.

                    "Призовавам феновете да продължат да бъдат активни. Ако активността продължи със същите темпове, ще постигнем поставената цел. Когато имаше определен бюджет, ръководството на Левски оперираше със средствата и преценяваше как да ги изразходва. Ръководството на клуба и сега ще вземе решение как да оползотвори събраните пари. Това не е работа на феновете. Нашата задача е да подкрепяме Левски и да помагаме с каквото можем ", заяви шефът на НКП на Левски.

                    На въпрос, как ще коментира днешното огромно дарение в сметката на Левски, Хиндлиян отговори:

                    "Всяко дарение ще бъде от полза и ще помогне на Левски".
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Дарението днес показва страхът на задкулисието от обединението на привържениците на Левски. Страх от успеха на модела "без бащица". Страх от това да не се случи и в други клубове. Страх ги е от всяко обединение на група хора, защото отлично знаят, че само това би могло да ги застраши. Левски не е длъжен да връща дарението. Или да почнем да искаме и декларация за произход на средства за всяка сума от всеки дарител. Или да почнем да разследваме. Левски ще се оправи и без тези 500 х. Иначе на мен ми е забавно това демонизиране на Пеевски, при положение,че едва ли някой вярва, че тоз човек може сам да изкара и 10 Хил., камо ли да ги управлява. Пеевски не е по-различен от всички назначени капиталисти в последните 30 години като Цецооооу Василевич, Домус гел, Баневци и т.н. знаете ги. Аз се надявам Левски да излезе с обединени привърженици и пълно унищожаване и прогонване в Люлин на нарко дилърите от София-запад. Съжалявам, че Груйчето (чийто мнения уважавам) има такова мнение за Наско Сираков, но аз ще се радвам ако акциите бъдат в него. Тогава ще се завърнат и европейските вечери на Герена.

                      Коментар






                      • segabg.com








                        Коментар


                        • Изпълнителният директор на Левски Павел Колев призна, че дарението, направено по-рано към клуба от „Интръст”, не е нищо лошо в глобален план и смята, че ще е от полза след време за футболния клуб от "Герена". Колев не намира за грешно, ако отборът приеме тези 500 хиляди лева.
                          „ Предвид активността на феновете, би трябвало да можем да се справим и без това дарение, но то само по себе си не е нещо лошо. Когато идва без условия и е направено с идеята да се помогне на клуба, казус не виждам. Казус може да изникне, ако се търсят политически зависимости или подобни, а не като желание да се помогне. Аз на този етап нямам такива индикации”, каза Колев.
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                            И аз бих искал и двете ЦСКА да се обединят и да заведем децата на едно хубаво дерби с Левски заедно, след което на чаша вино /може и червено/ да обсъдим мача в някой ресторант. Няма лошо, но надали ще стане скоро...
                            Едва ли.... Микрето вече пак бил приятел с БХ и нищо чудно да се наведе пред него и де са гушне с Цеката ама не вярвам. Пък и Цеката се компрометира потресаващо..... Не съм оптимист.А когато аз не съм оптимист значи нещата са много зле
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                              И аз бих искал и двете ЦСКА да се обединят и да заведем децата на едно хубаво дерби с Левски заедно, след което на чаша вино /може и червено/ да обсъдим мача в някой ресторант. Няма лошо, но надали ще стане скоро...
                              Че кво пречи и сега да се направи?! Преди имаше тема за сбирки на инвеститорите, така и не можах да участвам. Пък може и за едно гледане на съответния мач - вероятно в града на Битълс с летище Джон Ленън. Аз разучавам текста.....
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Пробвайте и без Борисовци и Пеевсци и техните подставени лица.Желая ви успех!Съвсем искрено!!!
                                И аз бих искал и двете ЦСКА да се обединят и да заведем децата на едно хубаво дерби с Левски заедно, след което на чаша вино /може и червено/ да обсъдим мача в някой ресторант. Няма лошо, но надали ще стане скоро...

                                Коментар

                                Working...
                                X