IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Всъщност ти беше от дпс, логично е да си и от Литекс - все пак около Ловеч е пълно с помашки села и неслучайно точно там предават Апостола, а видният дпс кадър Инджов държи 40% от ЦСКА-София (София). Нищо на този свят не е случайно
    Груйчо, ти съвсем си изперкал бе човек

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      С гувеата никой не казва кво стаа.
      Ние бавно и славно си вървим към фалита, подготвен ни лично от твоя благодетел - "най-големият левскар", за ради разединената ни публика, насо гъзъ и тита ревлата, които са солташаци на БХ! Всъщност ти беше от дпс, логично е да си и от Литекс - все пак около Ловеч е пълно с помашки села и неслучайно точно там предават Апостола, а видният дпс кадър Инджов държи 40% от ЦСКА-София (София). Нищо на този свят не е случайно
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение

        Не лъжи Груйчо, не е възпитано

        Ако "ЦСКА умрЕ", както мъдро заключаваш, за какво тогава отидоха 8-те милки на ГГ? Човекът си купи клуба, емблемата и всичко, плати си като поп и стана ЗАКОНЕН и ПЪЛНОПРАВЕН ПРАВОПРИЕМНИК на ЦСКА. Нищо не е умряло, всичко си е баш живо и както се видя снощи - почва и да мърда вече

        Не е хубаво да се лъже, от мен да го запомниш
        Oф, Дидак, не ти е лесно и на теб, но нищо, простено ти е. Колкото от трупа на орела, разкъсан от лешоядите може да се появи нов орел, толкова и ЦСКА-София (София) някога ще стане ЦСКА (София) - питай вашите юристи, ако не вярваш на някакъв си Грую, те абсолютно винаги твърдят, че сте литекс и нищо повече. Като фен на Литекс ти честитя победата и ти пожелавам още много положителни емоции в ЛЕ. И съм съвсем чистосърдечен
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • С гувеата никой не казва кво стаа.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            ЦСКА (София) умрЕ юридически на 09.09.2016
            Не лъжи Груйчо, не е възпитано

            Ако "ЦСКА умрЕ", както мъдро заключаваш, за какво тогава отидоха 8-те милки на ГГ? Човекът си купи клуба, емблемата и всичко, плати си като поп и стана ЗАКОНЕН и ПЪЛНОПРАВЕН ПРАВОПРИЕМНИК на ЦСКА. Нищо не е умряло, всичко си е баш живо и както се видя снощи - почва и да мърда вече

            Не е хубаво да се лъже, от мен да го запомниш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              На село сме с телефони като джиесемите...Така че давай номера не го крии само за тебе..Ти някога в живота си признавал ли си че бъркаш и способен ли си да се извиниш чистосърдечно.Аз пък желая на Левски да се стабилизира и стигне и той в групите.Искам силни Берое Пирин Локо Пловдив Славия Локо София Ботев Пловдив и почтени съдии
              Батка, няма случай, в който аз да не си призная, че съм сгрешил. както и никога не съм се крил - хората правят грешки, съвършени няма. Но да нарека Литекс ЦСКА - ми не, няма да стане. Както и никога няма да припозная друг клуб за Левски, та ако ще и ШЛ да спечели. По същия начин не припонзавам недоразмението на тита ревлата в баскетбола, нищо че имат кинти и потенциални шампиони всяка година. Това е разликата между мислещите хора и стадото. Стадото иска бира и кебапчета за без, циганският оркестър на гришата и да ока на поляната 'сесека, сесека". приоритети
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Няма нужда, на село още сте с дуплекс
                На село сме с телефони като джиесемите...Така че давай номера не го крии само за тебе..Ти някога в живота си признавал ли си че бъркаш и способен ли си да се извиниш чистосърдечно.Аз пък желая на Левски да се стабилизира и стигне и той в групите.Искам силни Берое Пирин Локо Пловдив Славия Локо София Ботев Пловдив и почтени съдии

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Груец виждам че имаш телефона на извънземните.Би ли го споделил с нас?
                  Няма нужда, на село още сте с дуплекс
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Ха ха ха Груец отпусни сърцето и похвали ЦСКА.
                    Похвалил съм ЦСКА-София (София), което е преименуваният Литекс. ЦСКА (София) умрЕ юридически на 09.09.2016, а морално - в лятото на същата година, когато феновете му го изоставиха. Още веднъж - успех на ЦСКА-София (София) в групите на ЛЕ - при предишното си и единствено участие в тях, макар и под имет Литекс (Ловеч) ги прескочиха, за разлика от ЦСКА (София), които звършиха последни от 48 отбора във всички групи, дано успеят и сега!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Що да ми е болно - аз обичам Левски, които са пред фалит, за другите ми е все тая - и за Литекс, и за Лудогорец. С ЦСКА имахме закачка някога и беше весело, с Литекс закачки няма как да имам, колкото и да се наричат ЦСКА-София (София).

                      П.С. Имаше някога един Черноморец Бургас (София) - е, бяха без тире, но цитирам: ПСФК Черноморец Бургас е бивш футболен клуб от София, образуван след закупуване на лиценза на ФК Конелиано (Герман), с цел да наследи ФК Черноморец (Бургас)

                      П.П.С. А че ЦСКА-София (София) трябва да благодарят на БХ, и по-специално на протежето му Крадлев - да, безспорен факт, без тях те нито щяха да се преместят в София, нито да им се даде стадиона в градината с жълъдите, нито да се направи нов формат на най-висшата висша лига, за да играят в него като поканени. Но както и да е - успех на Литекс в групите на ЛЕ
                      Груец виждам че имаш телефона на извънземните.Би ли го споделил с нас?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        ЦСКА трябва да са благодарни на г-н Бойко Борисов,
                        че им помогна да победят в Базел.
                        „Борисов е най-добрия политик на прехода“ - Георги Марков

                        Абе тоя марков що не споменава литекс?
                        Груйче, като ти е болно си трай - все няма да се досети някой за окаяното ти състояние
                        Що да ми е болно - аз обичам Левски, които са пред фалит, за другите ми е все тая - и за Литекс, и за Лудогорец. С ЦСКА имахме закачка някога и беше весело, с Литекс закачки няма как да имам, колкото и да се наричат ЦСКА-София (София).

                        П.С. Имаше някога един Черноморец Бургас (София) - е, бяха без тире, но цитирам: ПСФК Черноморец Бургас е бивш футболен клуб от София, образуван след закупуване на лиценза на ФК Конелиано (Герман), с цел да наследи ФК Черноморец (Бургас)

                        П.П.С. А че ЦСКА-София (София) трябва да благодарят на БХ, и по-специално на протежето му Крадлев - да, безспорен факт, без тях те нито щяха да се преместят в София, нито да им се даде стадиона в градината с жълъдите, нито да се направи нов формат на най-висшата висша лига, за да играят в него като поканени. Но както и да е - успех на Литекс в групите на ЛЕ
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Честито на отбора на Литекс - влязоха в групите. Нека им пожелаем и да излязат от тях, както в предишното им участие
                          Ха ха ха Груец отпусни сърцето и похвали ЦСКА.

                          Коментар


                          • ЦСКА трябва да са благодарни на г-н Бойко Борисов,
                            че им помогна да победят в Базел.
                            „Борисов е най-добрия политик на прехода“ - Георги Марков

                            Абе тоя марков що не споменава литекс?
                            Груйче, като ти е болно си трай - все няма да се досети някой за окаяното ти състояние
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Честито на отбора на Литекс - влязоха в групите. Нека им пожелаем и да излязат от тях, както в предишното им участие
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • ха, моралния фен пак се обадил от кочинката си (пардон ..... от обора) ....... от последните 6 години в 5 от тях да ядеш директно от ръката на дебелянчо и боко, а накрая да пишеш за "манталитет" и "ибрикчии" си е диагноза от където и да го погледнеш...

                                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                О, полки, здрасти, ще пуснете ли пак декларация срещу протестите - морално така, някакси да го налапате до типките на "г-н Борисов". Все пак за ритнитопковците си е нормално да разбират от топките на БХ - щеше да е смешно, ако не беше жалко, феновете на голям отбор като БотевЪ, пък макар и да е полуМеталикЪ, да са такива ибрикчии, но веднъж "Не банкер, а родолюбец" и писма до майката на Шиши, и после вече е лесно. Язък!

                                Искам да поздравя и един истински българин, играл в оригиналното ЦСКА - Бранеков. Никога не съм го харесвал, но поздравления за гражданската позиция. Истински патриот, за разлика от разни плужеци с "благодарим Ви, г-н Борисов". Но то си опира и до манталитет, де, не случайно най-голямото циганско гето на Балканите е в Пловдив...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X