IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Груйче, няма новини, няма хипотези..Има факти и опити за контрол на всичко, но историята показва, че не е възможно..Все някога се допускат грашки и контрола пада.. Нека да стане Левски Шампион няма лошо..То още от Батето стават тези неща..После да стане ЦСКА и така..Стига само Домуза да се фука..
    Кире, ти, брат, си непоправим наивник на моменти - казвам го с много добро чувство - колкото и да се правиш на хейтър, си един оптимист
    Няма, брат, няма как Левски да стане шампион - нито имаме отбора, нито имаме парите, а по-важното - нямаме коеф на Лудогорец в ЕКТ, така че там ще сме на изуй гащи, а те имат гарантирано място поне към групите на ЛЕ, което са си едни 5 милки в евромарки, да не говорим ако влязат в групите на ШЛ, което вече правиха 2 пъти. Никой няма изгода Левски да е шампион, а пък Литекс - хептен Затова и Домус ага ще е такъв, въпреки Сухия, Мокрия или който и там палячо да сложи за тренер. Ако Левски стане шампион, това ще е най-купената титла у нас - по-купена и от тази на Славия или онези на Литекс и Локо Пд,или първите 2 на Лудогорец. Няма как да се случи, а ако вярваш в друго - ето ти го коеф 10 - Черепа плаща, хем ще го и изръсиш, долното синьо говедо
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Груйче, няма новини, няма хипотези..Има факти и опити за контрол на всичко, но историята показва, че не е възможно..Все някога се допускат грашки и контрола пада.. Нека да стане Левски Шампион няма лошо..То още от Батето стават тези неща..После да стане ЦСКА и така..Стига само Домуза да се фука..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Ами гледай какво ще стане и ще разбереш дали си прав..Що се отнася до това на кой сте отбор само се замисли кои могат да накара ВБ да влезе в Левски и защо..Също и кой нарежда и върти спонсорите на отборите за да са спокойни агитките им..
        Kire, аз, когато я изказах тази хипотеза преди дооооста години, тук ми се смеехте и ми обясбявахте пак басните за Шиши-Миши и Сульо-Пульо. Сега ми го стоварваш като "новина за размисъл" Ми наясно съм, Кире, с много неща - Левски и умрялото дружество са сила, голяма сила, а който е начело на тях, при успехи в Европа, ще е не просто сила, а страшилище - Берлускони в Бг вариант. Затова и убиха Левски и го пратиха в миманса от 2009 насам - целенасочено, ясно и последователно (гръмнат сектор, абсолютно излишно, за да се вкара клуба в дългова спирала, неучастия в евротурнири, странни загуби на финали и т.н.). Същото вече се случи с умрялото дружество и неособено интелигентните му фенове, които припознаха и сега са насрани. Ние все още не сме насрани, но сме толкова скъсани и бедни като църковни мишки, а отделно София Лапат са толкова силно овладели секБтор, че и от нас не е останало почти нищо.

        Затова ми е толкова смешно, когато хора, грам незапознати с интригите горе, първосигнално и супер инфантилно реагират на Шиши, БХ, хранилки и т.н., за да прикрият собственото си участие в смъртта на ФК Лупи и припознаването на селяните от Микре. Приликите с реални участници не са случайни
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Ами гледай какво ще стане и ще разбереш дали си прав..Що се отнася до това на кой сте отбор само се замисли кои могат да накара ВБ да влезе в Левски и защо..Също и кой нарежда и върти спонсорите на отборите за да са спокойни агитките им..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Груйче, ами нищо не зависи от Божков в случая..Нали знаеш кой разпределя бизнеса и отборите..Да не мислиш, че ВБ пожелание е влезъл там да троши пари..За да му върви хазарта трябва да помага и за други работи..
            Глей сега как извърташ разговора към инсинуации, значи Все едно си журналист - аз ти говоря конкретни неща, ти подхвърляш някакви неща в пространството, готов си за герП, които толкова много мразиш

            Естествено, че Черепа (да се отбележи, че за разлика от някои лизачи, не го наричам г-н Божков) не е дошъл защото е голям левскар, а защото някой го е понатиснал, то си го пишеше много добре в прес съобщението му - ще сме с Левски, докато имаме изгода - точно и ясно. Обаче има една много важна нотка - никой не иска силен Левски, напротив, иска се Левски в миманса, смачкан, пребит, молещ за милостиня и това е точно работа на БХ и Шиши. И на фона на 10 години управление на тези двамцата и 10 години без никакъв трофей в Левски, да се говори, че сме отбор на Тиквата и Прасето, е меко казано гьонсуратлък!!!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Груйче, ами нищо не зависи от Божков в случая..Нали знаеш кой разпределя бизнеса и отборите..Да не мислиш, че ВБ пожелание е влезъл там да троши пари..За да му върви хазарта трябва да помага и за други работи..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Груйче, аз пък чувам слухове , че имало договорка с Домуса и шефовете тази година да се даде на Левски..Да видим ще излезат ли верни..
                Ми можеш да пробваш - в официалният спонсор на Левски - ефбет, има 2 залога, които са кой от кой по-хубави:
                - Левски да стане шампион с коеф 10
                - Левски да е най-добре калсиралият се столичен отбор с коеф 2,40 (сега, колко тирето е столичен отбор е друга бира, ама регистрацията му е в София)

                Как мислиш, дали Божкове решел да го играе ларж и да даде едни пари на хората, да си имат за харчлък Има един лаф - не ме гледай какво ти говоря, а какво правя, а Чрепагин досега не се едоказал като алтруист...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Груйче, аз пък чувам слухове , че имало договорка с Домуса и шефовете тази година да се даде на Левски..Да видим ще излезат ли верни..

                  Коментар


                  • Груйче тръгнал си в пралната посока, но защо все се отбиваш да коментираш ЦСКА. Принципно и аз нищо друго не искам, искам честно пъревнство и съдии...
                    Last edited by pepe1234; 27.02.2019, 11:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      толкова милиони дългове се правят за да се спечели някаква тенекия и след това да отидат до европата да играят в 35-и предварителен кръг със сервитьори и готвачи и да отпаднат ........ това не го разбирам...

                      някой, ако може да ми обясни
                      Аз мога - никой никаква тенекия няма да печели, щото Домус ага я е капарирал отдавна, това сега е само прах в очите. Приказките за Дебелян и БХ ги слушаме от години, но реалността е, че точно по време на управлението на тези двамцата Левски има 0 титли и 0 купи, да не говорим за бруталното съдийско рязане в повечето двубои в тези 10 години. Знам и насрещният отгвоор на промитите припознавачески мозАци - толкова сте зле, че и една уговорена купа не можете да вземете - ами не, не е така, ако има уговорена купа и/или титла, то тя ще се вземе с всички средства (отбори няма да се явяват на мачове или ще излизат с юношите, ще се свирят дузпи и ще се играе добавено време до гол, ще се съветват играчи в тунела и т.н. - всеки го е правил, знаем си реалността), само дето не се взема нищо в последните 10 години и отборът нарочно се държи в будна кома. И продължава да се държи.

                      П.С. Ако поради някаква мега луда случайност Левски стане шампион тази година, то причината ще е само една - титлата е купена и аз ще се извиня. Разбира се, не очаквам никой от припознавачите да се извини за мърсенето на името ни с КОЙ в последните 10 години - те Литекс принзаха за ЦСКА, та съвест за извинение ли ще имат...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Няма ли кой да тури хикса на това умряло първенство ?

                        Коментар


                        • толкова милиони дългове се правят за да се спечели някаква тенекия и след това да отидат до европата да играят в 35-и предварителен кръг със сервитьори и готвачи и да отпаднат ........ това не го разбирам...

                          някой, ако може да ми обясни
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                            Сигурно са "напълнили гащите" защото са мъже
                            Теб ако те бяха ритали така вероятно щеше да ........
                            А иначе си прав говедата не са към ДПС , КОЙ Дебелянов и ББ просто са дупе и гащи !
                            E, де, мъжете със сигурност не са припознавачи, така че баш тия са едни мъже, но от рода на Женята Минджев, който казваше, че е "мъж, но не фанатик" Тоя специално, с кафявото по гащите, дори не беше ритнат като хората, а се самоконтузи. Ако искаш да видиш опит за счупване на крак, то можеш да погледнеш този момент


                            А това е за развеселяване - ама то и в двете агитки е пълно с мозАци

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              бях се самобанорал за няколко седмици, ама това вчера беше готино, пък и Вълчо е тук, та за него ще постна един кадър, който малко поубягна от вчерашния мач - ето ви играч, който е напълнил гащите - ако и в това не сме новатори, не знам в какво ще сме

                              Сигурно са "напълнили гащите" защото са мъже
                              Теб ако те бяха ритали така вероятно щеше да ........
                              А иначе си прав говедата не са към ДПС , КОЙ Дебелянов и ББ просто са дупе и гащи !

                              Коментар


                              • Домуса вече се прехвърля в Английското първенство , това от къде дойде https://fakti.bg/sport/363426-domusc...staria-v-sveta

                                Коментар

                                Working...
                                X