IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Уффф ...
    Днес, съм раздвоен дееба...
    Ясно, че искам да отстраним Порто, но ако отпаднем, има шанс да изгонат тоа специалис...
    Направо мнооо ми опротиве ...
    Къ мислите, ще успеем ле да вкараме 2 (ели повече) чисти гола, без те да вкарат... ?
    Свито ме е сърчецето ... чесно...
    За някои от отборите на Байерн преди Гуардиола бих бил склонен да дам вероятност 50/50 след 1:3 в първия мач, защото Байерн е отбор, който може да побеждава с разлика в решаващи мачове, когато това им е необходимо. Сега обаче определено не играят добър футбол и евентуален успех би могъл да бъде постигнат при индивидуално избухване на някоя от звездите или груби грешки в защита на Порто. Иначе финална четворка в състав Барса, Реал, Байерн и Юве би била добра реклама за турнира, но баварците довечера и балеринките утре имат да свършат доста работа за да присъстват там
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Колчо, с какъв състав ще сте, за да ти кажа, какви са ви шансовете? Оправиха ли се звездите вече?
      Last edited by znae6t; 21.04.2015, 11:13.

      Коментар


      • Уффф ...
        Днес, съм раздвоен дееба...
        Ясно, че искам да отстраним Порто, но ако отпаднем, има шанс да изгонат тоа специалис...
        Направо мнооо ми опротиве ...
        Къ мислите, ще успеем ле да вкараме 2 (ели повече) чисти гола, без те да вкарат... ?
        Свито ме е сърчецето ... чесно...
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Палете Армията, фенове! Палете!

          С огън напред към 32-та

          П.П. А, удушен футбалер с шалче кога? Уен? Когда? Само съблекли футбалерите да'е ...

          Малко е.
          Природата никога не е търпяла изкуствено създадените неща.Рано или късно ги унищожава
          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

          Коментар


          • тука вече налучкваш нещата

            Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Моу всички го мразят - освен феновете на отбора, на който е треньор!!
            пропускаш обаче факта, че циганския преводач си има собствени верни фенове които го следват като мастии при обиколките му в други отбори

            дори и в този форум знам за една такава мастия
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              После Моу да не се чуди защо "цяла Англия" мрази Челскито?!!
              най-мразения отбор в англия е манафчестър, а най-мразения тренер е циганския преводач
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Палете Армията, фенове! Палете!

                С огън напред към 32-та

                П.П. А, удушен футбалер с шалче кога? Уен? Когда? Само съблекли футбалерите да'е ...

                Малко е.

                Коментар


                • E, де, пак приказки на килограм. Ще рече човек, че не си гледал как стана наистел на ШЛ с Порто и Интер - между другото това са двата най-изненадващи носители на трифея през новия век. Виждаш ги къде са Интер сега, нали?
                  Колкото до сравненията с Клоп - те са просто безумни. Винаги се кефиш на ъндърдог-а, особено когато бие реал и байерн, няма как Така се кефехме (неангажираните фенове) и на Ливера миналата година, така се кефя и на Арсето, като вземат трофей, така ще се кефим и на манчо, ако изобщо се класират за ШЛ - просто смешните тимчета са си смешни и им се радваш, когато се докопат до нешо. Нищо лично, просто статистика

                  П.С. Иначе Клоп е страхотен тренер - дано го вземат в Сити, а не да го развалят в Реал или Ливера. Щях да кажа в Манчо да го вземат, но вие си имате светило от световна величина
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    то и аз това питах, ама нямаше кой да отговори. Да, Моу не играе най-красивия (и самоубийствен) футбол, тип Менгер (ментето Венгер), но реално мога да се сетя само за 3 по-сериозни негови издънки: 5:0 от Барса - когато се пробва да играе футбол срещу онази, извънземната барса, загубата в първия полуфинал срещу Дортмунд - предполагам диво подценяване, което не го оправдава, и сегашното отпадане от ПСЖ, което беше толкова луд късмет и след толкова фрапантни грешки в защита, че няма накъде. Но Моу си е Моу, не винаги играе красиво, но пък почти винаги е ефективно, нещо, което трудно може да се каже за МанГал, предшественика му или дори Дедото с червения нос.
                    Моу всички го мразят - освен феновете на отбора, на който е треньор!
                    Това не е напразно! Виж например Клоп - що не го мразят него човека? Да не е спечелил кой знае колко по-малко от Моу? При това с бюджети горе-долу на 1/3 от тези на Реал и Челси?!
                    Само ми говориш дрън-дрън практичен, бла-бла "печеливш"! Даже и ШЛ не можа да спечели!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                      Не че съм голям фен на Моу,обаче да попитам :
                      Коя формация на (де)Белия балет беше най-резултатна
                      в историята на клуба за един сезон в Примера и кой
                      беше треньор на отбора по това време? Малко е
                      некоректно да се говори за ,,грозният футбол'' на Реал по
                      времето на Моуриньо,а в същото време отборът да подобрява
                      рекорда за най-много отбелязани голове за един сезон.
                      то и аз това питах, ама нямаше кой да отговори. Да, Моу не играе най-красивия (и самоубийствен) футбол, тип Менгер (ментето Венгер), но реално мога да се сетя само за 3 по-сериозни негови издънки: 5:0 от Барса - когато се пробва да играе футбол срещу онази, извънземната барса, загубата в първия полуфинал срещу Дортмунд - предполагам диво подценяване, което не го оправдава, и сегашното отпадане от ПСЖ, което беше толкова луд късмет и след толкова фрапантни грешки в защита, че няма накъде. Но Моу си е Моу, не винаги играе красиво, но пък почти винаги е ефективно, нещо, което трудно може да се каже за МанГал, предшественика му или дори Дедото с червения нос.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Не че съм голям фен на Моу,обаче да попитам :
                        Коя формация на (де)Белия балет беше най-резултатна
                        в историята на клуба за един сезон в Примера и кой
                        беше треньор на отбора по това време? Малко е
                        некоректно да се говори за ,,грозният футбол'' на Реал по
                        времето на Моуриньо,а в същото време отборът да подобрява
                        рекорда за най-много отбелязани голове за един сезон.

                        Коментар


                        • Мауриньото мамка му и автобус-аджията!
                          С 2 положения ни изигра: 1-0 напълно незаслужен резултат! Ноооо, както е казал класикът: "Футболът е игра на голове!"
                          Аз съм доволен от представянето на Юнайтед - до преди 3-4 месеца се чудехме дали ще можем да се преборим с Уест Хям, Тотнъм и Саутхямптън за място в 6цата, а сега водихме цял мач играта като гост на сигурния шампион!

                          ПП После Моу да не се чуди защо "цяла Англия" мрази Челскито?! Не че са много силни, както той каза, а играят противен футбол! Те за това го натириха от балета - там такива неща не са позволени - виж в Италия може да си треньорства до гроб!

                          Коментар


                          • kaто ви ги пишех тези неща подскачахте тук, но поне като ви ги пишат ваши фенове трябва да проумеете реалността

                            съжалявам, че отпаднахте за финала ............... исках с вас да играем защото знаех, че ще ви бием, а срещу вила нещата са на кантар
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • много се радвам, че все още се намират фенове които наричат нещата с истинските думи за собствените отбори
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Марандич, аз винаги и навсякъде по спортни събития ходя с шалче на Левски, независимо кой играе.
                                Кофти е, че БГ-стан прави най-тъпата грешка в момента, а именно да срути всяка традиция досега и постигнати успехи в спорта.

                                В Англия да кажем една кръчма, щом е на 150 год. не смеят да пипнат и точно това придава стойност като продукт, въпреки че е мърлява и с паяжини.

                                А, тук от разни ново-пръкнали се партийни помияри ( като Киро Гела ) и т.н. с тяхната мания за величие, че Слънцето започнало да изгрява с тях, сега ще затрием сами всичките си успехи.

                                П.П. Не казвам, че всичко е било перфе през комунизма в спорта, но все пак имаха доста прилични успехи.

                                Сега ти пристигат поредните корифеи с някой левас и съм в потрес, че първите им думи са Чорбата да фалира и да почва отначало?

                                На колко "оценяват" златните обувки и златната топка в музея на ЦСКА да ги плющя? Понеже почнем ли от окръжните групи, цялата хистори на клуба отива в кофата. Същото важи и за твоя отбор.

                                Ще ми е интересно, ако подобна риторика прозвучи някой ден за закриване от Герена как ще реагират, феновете като тИбя

                                Коментар

                                Working...
                                X