IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    чорбата доста добре се отчитат от новия полусезон, пък и моите говеда захлебват, така че няма страшно Списа ли книгата, че юе искам да ми я пратиш нея, вместо бутилката от баса. Пък може и да идвам към Търновград в края на май, знам ли
    Списана е, текат последните редакции в момента, ама на ел. вариант ще се пуска - няма сос за хартия в момента.

    Може и по-добре да стане, ама съм оставил опция за продължение, ако пазар вземе, че я хареса. Много време ми глътна и окъсах с ресурс и затова ще се пуска и дано върне нещо, че сега останаха последните плащания и се чудя как ще станат да'е, нали първата редакторка ме изпържи и само взе едни кинти и нищо не свърши, та се дублираха няколко операции.

    Ха, наздраве! ( за империята )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
      В спортала или някой от другите ни спортни сайтове мернах, че ПСЖ разчитали основно на Ибрата, та вероятно наказанието е било само за предния мач
      ясно, изтекло е, значи Ибряма ще играе на 200%, все пак само в барса не се преклониха пред "гения" му Т.е. очакваме гол на псж или червен картон - което стане
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Груец, разорихте букитата, бре. Оставяйте им по някой левас и на тях
        чорбата доста добре се отчитат от новия полусезон, пък и моите говеда захлебват, така че няма страшно Списа ли книгата, че юе искам да ми я пратиш нея, вместо бутилката от баса. Пък може и да идвам към Търновград в края на май, знам ли
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          това с чукотките беше униклано див късмет. Мачът няма да е открит, няма причина да е. Ибряма не знам дали ще играе, че не ги следя особено и не знам колко наказание му треснаха, но ако не играе псж няма да вкарат гол, а барса миролюбиво ще вкара гол или два. Може и да греша, естествено, затова и няма да го играя
          В спортала или някой от другите ни спортни сайтове мернах, че ПСЖ разчитали основно на Ибрата, та вероятно наказанието е било само за предния мач
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Груец, разорихте букитата, бре. Оставяйте им по някой левас и на тях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
              Някой очаква ли изненада на Ноу Камп? Франсетата хвърлиха една бомба срещу Челси, но сега задачата им е поне тройно по-трудна. На мен ми се привижда открит мач и голово шоу, например 3-2 или 3-3
              това с чукотките беше униклано див късмет. Мачът няма да е открит, няма причина да е. Ибряма не знам дали ще играе, че не ги следя особено и не знам колко наказание му треснаха, но ако не играе псж няма да вкарат гол, а барса миролюбиво ще вкара гол или два. Може и да греша, естествено, затова и няма да го играя
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • сложих класиране на Порто и над 10 корнера на коеф. 3 общо. Надявам се да не разцъкват в центъра, щото тогава няма да има корнери, а да се втурнат набързо в атака, пък да видим Миналата година излагацията беше Байерн, сега ще си поделят "приза" с Челси и Арсето
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Някой очаква ли изненада на Ноу Камп? Франсетата хвърлиха една бомба срещу Челси, но сега задачата им е поне тройно по-трудна. На мен ми се привижда открит мач и голово шоу, например 3-2 или 3-3
                  "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                    За картоните имай едно на ум, че английските съдии по-трудно дават картони. Трябва наистина много да се изпоритат, за да се отпуши мистър Аткинсън
                    това съм го проверил - тия педераси като излязат у Еуропата се скъсват - миналата седмица друг смешник - Клатенияберг вдигна 8-9 картона! Аткинсън в Евротурнирите има 7, 2, 1, 4, 5+1 червен! Така че 5 изглежда постижима бройка (статистически погледнато)!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                      Ако им тръгне играта в началото смятам, че победа с 3 гола разлика си е в реда на нещата.
                      Даже си мисля да пусна една петунка за 3:0-3:0 (ПП/КР ТР) при К 26,00
                      А бе, мисля, че ще почнем да я месим (както обикновено) успоредно на центъра (с надежда, защитата ни, този път да играе от нас..) с пасове към крилата... Преса..
                      АЙДЕ най-после Гьотце да блесне бе, неговото мами !!! Че сега ни е най-нужен, баш такъф играч, да може да надиграе един на един и да поднесе на Лева пас. Правили са го много пъти. Ама беха с други дрехи.
                      Много е важно, да няма подаръци, като в Португалия...
                      Щот, там САМИ се бихме...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • За картоните имай едно на ум, че английските съдии по-трудно дават картони. Трябва наистина много да се изпоритат, за да се отпуши мистър Аткинсън
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Уффф ...
                          Къ мислите, ще успеем ле да вкараме 2 (ели повече) чисти гола, без те да вкарат... ?
                          Свито ме е сърчецето ... чесно...
                          Не! .... Освен ако Нойер не покрие всички грешки на калпавата Ви защита!
                          Според мен въпреки, че сте много напред в БЛ този сезон сте по-слаби от миналия и нормално - двамата Ви най-добри играчи (Роберито) са контузени половин сезон, че и Швайни и той липсваше доста време! Ако се отпушите и вкарате 4 може и да стане, но победа на 0 трудно! Освен ако не почнете да си разцъквате до 50-60 минута и тогава да падне някой гол, я след корнер, я след фаул - тогава да напънете за 2-0!

                          ПП Т'ва си мисля - ще видим! Замислил съм и да скокна на овър картони - ама 5.5 в момента не ме кефи - ще пробвам на живо за над 4.5!

                          Коментар


                          • моето мнение е, че Порто ще вкара гол, така че 2-1 или 3-1 ще да е. Ама по принцип хич не ги хващам залозите в евротурнирите, добре че са първенствата да връзвам баланса.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                              Колко, с какъв състав ще сте, за да ти кажа, какви са ви шансовете? Оправиха ли се звездите вече?
                              Знам ли ?
                              Швайни и Лам, май са на линия...
                              Рибери, евентуално щял да бъде прегледан ... - Няма да излезе титуляр...
                              ... И ко ?
                              Нойер
                              Рафиня - Боатенг - Данте (Бадщубер) - Бернат (Бадщубер).. знам ли и аз...
                              Швайни (Роде- по-бърз, много борбен, в по-добра форма..)- Лам (Алонсо)
                              Тиаго
                              Мюлер - Лева - Гьотце
                              ...
                              Примерно...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Уффф ...
                                Днес, съм раздвоен дееба...
                                Ясно, че искам да отстраним Порто, но ако отпаднем, има шанс да изгонат тоа специалис...
                                Направо мнооо ми опротиве ...
                                Къ мислите, ще успеем ле да вкараме 2 (ели повече) чисти гола, без те да вкарат... ?
                                Свито ме е сърчецето ... чесно...
                                Ако им тръгне играта в началото смятам, че победа с 3 гола разлика си е в реда на нещата.
                                Даже си мисля да пусна една петунка за 3:0-3:0 (ПП/КР ТР) при К 26,00
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X