IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
    Дългосрочните не са ми таргет, а и там често стават издънки...
    Аз съм "интрадей" типстър
    Реал ще ги пробвам да вкарат 2 гола на Милан + Над 2.5 гола на приятелския мач на Сидни ФК, който почва след час и 15! Коеф. е хилав - 1.71, но би следвало да няма изненади - освен ако Бензема наистина е напуснал Реал, за да търси трансфер в Арсенал!

    ПП Ако го е направил, трябва да на "прегледите" да отделят много внимание на главата му!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      абе що не потърсите някой дългосрочен залог? Аз например съм почти на 100% убеден, че роналдо ще спечели голмайсторския приз в испания, не за друго, ама меско вече е в полузащитата и няма да му е конкуренция, а другите двама в атака ще се изядат кой да вкара, отделно, че меско бие и всички статични. А коеф е 2. Единственият проблем е да не направи трансфер, но съм почти убеден, че такъв е невъзможен. Е, и контузия де, но пък коеф си е 2. Съчетавам го с шампиони ПСЖ, Бавария, Базел и Юве и се оформя доста приличен коеф, като към него мога да добавя и арсето в топ 4, та става коеф 6 - кой ти го дава. Не че не може да стане издънка, но все пак си е супер коеф
      Дългосрочните не са ми таргет, а и там често стават издънки...
      Аз съм "интрадей" типстър
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • възможно е, но пък те едни звезди, дето ги напуснаха - Пирло само пречеше anyway, тевез беше пенсия и единствено Видал си беше звезда. Но за сметка на тях са взели Сами Кедира, Манджукич, Симоне Заза и Дибала, за който не съм много убеден, юото не следя изкъсо калчото,ама са дали 32 милки за него Та едва ли ще са зле
        Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Юве може и да не станат!
        Не знам дали има кой да ги предизвика, но ги напуснаха 3ма от 4мата им най-добри футболисти до момента: Пирло, Видал и Тевес! Верно попълненията са класни, но дали ще са достатъчни?...да не забравяме, че скоро ще почне да се усеща негативното влияние на Алегри...до сега караха на отбора оставен от предишния треньор!!!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          абе що не потърсите някой дългосрочен залог? Аз например съм почти на 100% убеден, че роналдо ще спечели голмайсторския приз в испания, не за друго, ама меско вече е в полузащитата и няма да му е конкуренция, а другите двама в атака ще се изядат кой да вкара, отделно, че меско бие и всички статични. А коеф е 2. Единственият проблем е да не направи трансфер, но съм почти убеден, че такъв е невъзможен. Е, и контузия де, но пък коеф си е 2. Съчетавам го с шампиони ПСЖ, Бавария, Базел и Юве и се оформя доста приличен коеф, като към него мога да добавя и арсето в топ 4, та става коеф 6 - кой ти го дава. Не че не може да стане издънка, но все пак си е супер коеф
          Юве може и да не станат!
          Не знам дали има кой да ги предизвика, но ги напуснаха 3ма от 4мата им най-добри футболисти до момента: Пирло, Видал и Тевес! Верно попълненията са класни, но дали ще са достатъчни?...да не забравяме, че скоро ще почне да се усеща негативното влияние на Алегри...до сега караха на отбора оставен от предишния треньор!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            При мен греда!
            Корнерите излязоха ли?
            Днес съм пуснал:
            Реал М - Милан -1,5
            Уориърс ФК - Хоум Ю 1
            Общия К е 3,53
            Днес почват и иранците и има интересни мачове...
            Не излязоха мамка им мръсна на тия кавали от Селтик! Някой мач правят по 10 само те, в друг - 2 както снощи! Тъпа работа!!!

            За капак - имах ГГ на Ман Ю срещу ПСЖ и сутринта гледам 0-2!!! Направо ме върнаха назад с парата вчера!!!

            Коментар


            • абе що не потърсите някой дългосрочен залог? Аз например съм почти на 100% убеден, че роналдо ще спечели голмайсторския приз в испания, не за друго, ама меско вече е в полузащитата и няма да му е конкуренция, а другите двама в атака ще се изядат кой да вкара, отделно, че меско бие и всички статични. А коеф е 2. Единственият проблем е да не направи трансфер, но съм почти убеден, че такъв е невъзможен. Е, и контузия де, но пък коеф си е 2. Съчетавам го с шампиони ПСЖ, Бавария, Базел и Юве и се оформя доста приличен коеф, като към него мога да добавя и арсето в топ 4, та става коеф 6 - кой ти го дава. Не че не може да стане издънка, но все пак си е супер коеф
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • при мен излезе, щото го играх контра на твоето - Х2 на Партизан, над 1,5 гола на лех-базел и рапид-аякс, гол на Селтик и победа на Жил Мюлер - коеф 4, та поизбих загубите в последните 2 седмици
                За днес ще търся нещо по лига европа и любимия ми тенис, макар че и той често ме закопава.
                П.С. Пречупих се и си пуснах диема екстра, щото смених оператора И сега ме е срам от себе си

                Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                При мен греда!
                Корнерите излязоха ли?
                Днес съм пуснал:
                Реал М - Милан -1,5
                Уориърс ФК - Хоум Ю 1
                Общия К е 3,53
                Днес почват и иранците и има интересни мачове...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Би следвало да излезнат само нашите гъзари да не се разиграят за гробарите!
                  Моята колонка е много по-дефанзивна:
                  Над 1.5 Ред бул - Малмьо
                  Под 3.0 ХЖК - Астана
                  Базел да вкара
                  Над 8 корнера Селтик - Карабас-барабас

                  коеф 2.57
                  При мен греда!
                  Корнерите излязоха ли?
                  Днес съм пуснал:
                  Реал М - Милан -1,5
                  Уориърс ФК - Хоум Ю 1
                  Общия К е 3,53
                  Днес почват и иранците и има интересни мачове...
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Мойта е малко дефанзивна но нейсе!!!Тия трите хикс/без Селтик демек/ + Стеауа тоже хикс!!!
                    Як дефанс - няма пробиване
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                      Не е лоша колонката ти, въпреки че за моя вкус е прекалено "дълга"
                      ХИК и Астана (играейки правилен футбол) могат да объркат сметките според мен и да се запукат бясно
                      Мойта е малко дефанзивна но нейсе!!!Тия трите хикс/без Селтик демек/ + Стеауа тоже хикс!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Би следвало да излезнат само нашите гъзари да не се разиграят за гробарите!
                        Моята колонка е много по-дефанзивна:
                        Над 1.5 Ред бул - Малмьо
                        Под 3.0 ХЖК - Астана
                        Базел да вкара
                        Над 8 корнера Селтик - Карабас-барабас

                        коеф 2.57
                        Не е лоша колонката ти, въпреки че за моя вкус е прекалено "дълга"
                        ХИК и Астана (играейки правилен футбол) могат да объркат сметките според мен и да се запукат бясно
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                          Ясно е, че Домусчиеф си яде гъза от яд... но дето викат японците - топка е, върти се
                          Зарежи ги нашите - те са ясни.
                          За довечера съм играл:
                          Стяуа - Партизан (начело с най-големия - вб) 1
                          Рапид Виена - Аякс Х2 (ДШ)
                          Общия К е 3,60 - смятам повече от доволно
                          Мнения?
                          Би следвало да излезнат само нашите гъзари да не се разиграят за гробарите!
                          Моята колонка е много по-дефанзивна:
                          Над 1.5 Ред бул - Малмьо
                          Под 3.0 ХЖК - Астана
                          Базел да вкара
                          Над 8 корнера Селтик - Карабас-барабас

                          коеф 2.57

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            Въй...снощи евро-гранда Милсами падна 0-2 у дома от друг гранд - албанския шампион Шкрендербеу (или както там се произнася)!
                            ...
                            Ясно е, че Домусчиеф си яде гъза от яд... но дето викат японците - топка е, върти се
                            Зарежи ги нашите - те са ясни.
                            За довечера съм играл:
                            Стяуа - Партизан (начело с най-големия - вб) 1
                            Рапид Виена - Аякс Х2 (ДШ)
                            Общия К е 3,60 - смятам повече от доволно
                            Мнения?
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              То хем тъй, хем не е тъй!
                              Че днешното младо поколение е пълен шит, няма спор...но пък в една София от 2 млн. селян, все ше се намерят грубо 44 млади момчета малко по-сериозни (за Левски, ЦСКА, Локо и Славия).
                              В другите градове: Пловдив, Варна, Бургас - трябват 22, в Разград/Благоевград/Ловеч/Монтана/Кърджали/Хасково - по 11...

                              ПП А най-добрите да се развиват в чужбина няма лошо! Може би най-добрите ни млади футбалери в момента: Гошко Миланов и Чочев станаха много по-добри като заиграха навън! Нещо от което има нужда и нещастния ни национален отбор!!!
                              Малко си изпуснал тънкия момент.От нашето поколение(включвам и теб макар,че си гурно си доста по млад) мед няма да стане
                              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                                Абе колега ,ти в коя държава живееш.Тия юноши дето всичките ги възнасяте в момента в който вкарат първия си гол се чувстват световни звезди и с тях не се говори вече.Нали в главата им е само трансфер на вън та макар и в някоя селска дивизия.От лайно мед не става
                                То хем тъй, хем не е тъй!
                                Че днешното младо поколение е пълен шит, няма спор...но пък в една София от 2 млн. селян, все ше се намерят грубо 44 млади момчета малко по-сериозни (за Левски, ЦСКА, Локо и Славия).
                                В другите градове: Пловдив, Варна, Бургас - трябват 22, в Разград/Благоевград/Ловеч/Монтана/Кърджали/Хасково - по 11...

                                ПП А най-добрите да се развиват в чужбина няма лошо! Може би най-добрите ни млади футбалери в момента: Гошко Миланов и Чочев станаха много по-добри като заиграха навън! Нещо от което има нужда и нещастния ни национален отбор!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X