IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ми нормално е да го продаде, Начев, той си е парче месо - без тях е никой, нека не се залъгваме. Пък и от подобен мач, който ще му е лебодовата песен, идеята е да си изкара макс кинта, а дали ще го накаутират в първия или петия рунд - все тая Естествено, остава и вариантът, на който всички се надяваме - яко да ни подценят, Пулев не играе за нищо реално, т.е. почти нищо не губи, освен някаква получизмислена титла (в смисъл че е тотален аутсайдер) и да вземе да го дрънне - ми що не. А дано
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение
      Какво мислите за неразбориите на Кубрат Пулев с компанията му. Доста тъпо.
      Мислех да не коментирам, но в един момент промених решението си. Развитието по тази тема излиза далеч зад простото регистриране на оперативните новини.
      Доста ми стана криво!

      Преди няколко дни постнах тук инфо за срещата Джошуа - Пулев през октомври и дадох израз на изненадата си от случването на този факт.
      В отговор на един въпрос относно времето за подготовка за един такъв мач Кубрат обичайно е отговарял 3 до 6 месеца. С оглед на обективните дадености, в конкретния случай Кубрат би поискал по възможност 6 месеца, защото знае, че така ще получи 3-4.
      Това беше първото, което страшно ме изненада. Защо е приел 2 месеца?!!
      Срещайки новината вчера в немски сайтове бях като гръмнат защото някак езоповски бяха изречени нещата, а нямам точна представа за нивото на немския на Кубрат и за начина на интерпретиране на неговите думи от германските журналисти.
      Снощи, след като чух и коментари на български, съвсем ми се сговни настроението.
      Какво има да се коментира твърдението на Кубрат, че бил разбрал от медиите за договора за среща с Джошуа?!
      Всъщност, освен скандала, който без съмнение прозира зад това развитие, могат да се коментират много неща.
      Мисля, че най-вероятно Кубрат нещо криво се е договорил със Зауерланд. Текстът със сигурност е на немски и предполагам, че Кубрат най-вероятно не е бил в състояние да прозре всички възможни последици от правата, които е предостъпил.
      С горното искам да кажа, че от чисто формална гледна точка, вероятно Зауерланд не са пристъпили буквата на договора и закона. Не мога да вярвам същото що се отнася до духа на този документ и досегашната обичайна практика в отношенията между страните по договора.

      Когато интересът стане твърде голям дори и принципните германци лесно забравят някои джентълменски споразумения.
      Много бързо след мача Джошуа Кличко стана ясно, че се визира възможен реваш.
      Последното казвам колкото да се аргументирам в твърдението си, че дефакто Джошуа се готви в бойно темпо без прекъсване от мача с Кличко.
      Едва след оттеглянето на Кличко стана ясно, че следващият противник ще бъде не украинецът, а някой друг. Един от възможните противници, да кажем условно, че не беше 100 % задължителен, беше Кубрат.
      Джошуа продължава неспиралата си подготовка, а Кубрат и Зауерланд тънат в догатки и хипотези.
      ...
      И после "изненадващо" и уж за кратко се отваря един прозорец за мач Джошуа - Пулев. Може да е имало и сценки, пазарлъци, спекулации, театрални представления от рода тейк ит ор лийв ит. Джошуа е неудобен съперник за Пулев, Пулев е удобен за Джошуа, особено ако го хване в подходящ момент, а точно това се очертва.

      Зауерланд просто продаде Пулев за пари, постъпи с него като с парче месо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение
        Какво мислите за неразбориите на Кубрат Пулев с компанията му. Доста тъпо.
        Повече ме интересува дали на мача Делиорманец (любимият проект на протежете на Боце) - Истанбул ББ (любимият проект на Ердоганя) домакините ще се чувстват като гости, дали двамата патрони (Боце и Ердоганя) ще пият по едно каймаклия кааве по делиормански и дали феновете на гостите от близката околност ще бъдат така щателно обискарани и с иззети шалчета и знамена като на мача с Арсенал.

        Иначе за коВрата (уважавам го като българин с леко пещерен патриотизъм, но като човек е пълна мърша - на който не му се верва, нека се разходи в кое да е софийско заведение и Сульо Пулев да има маса наблизо, пък ще разбере) - дано мачът е в Кардиф, може да се спретна да ида. До Вегас ми е далече Желая му успех!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Какво мислите за неразбориите на Кубрат Пулев с компанията му. Доста тъпо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

            Не бре, риба...
            Не се пала, просто МНОГО неща взеха да стават много СТРАННИ ...
            нещо ми убегва...
            ОБЩО...
            Нищо странно няма, приходите във футбола растат доста бързо и от десетилетия, а имат потенциал за още поне 2-3 десетилетия на ускорен ръст. Всъщност ако пазарът беше деругулиран трансферите в момента вероятно щяха да са на двойни цени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Нищо не ти убягва, всичко е ток и жици - на Титаник оркестърът е свирил до края - професионалисти, баце
              БАШ ТОВА имам в/на предвид....
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                Не бре, риба...
                Не се пала, просто МНОГО неща взеха да стават много СТРАННИ ...
                нещо ми убегва...
                ОБЩО...
                Нищо не ти убягва, всичко е ток и жици - на Титаник оркестърът е свирил до края - професионалисти, баце
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Колче,кво се палиш,бре!!!Право ти дума Груйчето!!!Инфлация нема!!!
                  Не бре, риба...
                  Не се пала, просто МНОГО неща взеха да стават много СТРАННИ ...
                  нещо ми убегва...
                  ОБЩО...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                    Кое е нормално бре Груйче ?
                    Оня, Погба - 105 милиона ...
                    Тоа, Кутиньо, е вкарал 14 гола и е подал 9 голови паса...
                    Дембеле от Баруся, у педесе мача е вкарал 10 (!) гола...
                    И тия, струват по НАД 100 милиона ???
                    За Негрюхата от Монако, въоще немам думи...
                    То, тогава и Владо Гаджев, спокойно може да се самопредложи за смешните 15 ...
                    Това, са ПОСРЕДСТВЕНИ футболисти, без НИКАКВИ успехи...
                    ЗАЩО ???
                    Колче,кво се палиш,бре!!!Право ти дума Груйчето!!!Инфлация нема!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                      Иначе,хеликоптерните може да свършат!!!Не повече от 3 % бюджетен дефицит!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        MИ нормално - хеликоптерни пари, а все трябва за нещо да се връткат. Ма иначе няма никаква инфлация, ше знаеш
                        Кое е нормално бре Груйче ?
                        Оня, Погба - 105 милиона ...
                        Тоа, Кутиньо, е вкарал 14 гола и е подал 9 голови паса...
                        Дембеле от Баруся, у педесе мача е вкарал 10 (!) гола...
                        И тия, струват по НАД 100 милиона ???
                        За Негрюхата от Монако, въоще немам думи...
                        То, тогава и Владо Гаджев, спокойно може да се самопредложи за смешните 15 ...
                        Това, са ПОСРЕДСТВЕНИ футболисти, без НИКАКВИ успехи...
                        ЗАЩО ???
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          А бе, на мен ли ми се струва, или нещо взе да става някаква щуротия с тия трансфери ....
                          Осман Дембеле -150 млн.
                          Кутиню 120
                          Мбапе 180
                          Неймар...
                          ???
                          WTF ???
                          MИ нормално - хеликоптерни пари, а все трябва за нещо да се връткат. Ма иначе няма никаква инфлация, ше знаеш
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • А бе, на мен ли ми се струва, или нещо взе да става някаква щуротия с тия трансфери ....
                            Осман Дембеле -150 млн.
                            Кутиню 120
                            Мбапе 180
                            Неймар...
                            ???
                            WTF ???
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Кубрат ще се бие с Джошуа на 28 октомври

                              Защо е това бързане?!
                              Екипите на световния шампион по бокс в тежка категория Антъни Джошуа и задължителния претендент за титлата на Международната боксова федерация (IBF) Кубрат Пулев са постигнали споразумение за подписване на контракт за бой

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                За Григор никой нищо не казва, та аз да обеля добрата дума - независимо от квалификациите, които ще има, че не е играл със силни съперници, че само Надал и оназя немско-руска смешка бяха единствените предтсвители на топ 8, че най-високопоставения му противник беше Джон Иснер (номер 19) и т.н., то Гришо си започна и завърши турнира доста силно. Дори и нищо повече да не направи, във витрината му ще стои титла от сериите 1000, а това се е удало на доооооста малко хора преди него!

                                Браво, Гришо, дано този път не пропилееш уникалния шанс от новото влизане в топ 8 (би трябвало да е поставен под номер 8 на ЮС Опън), т.е. да играеш с топ 4 чак на 1/4 финал и да вървиш само напред и нагоре. Реално може да завърши годината поне 6-ти (с оглед контузията на Шумадийския копелдак, липсата на форма в Мърльо, старческата деменция на Педерер, задължителната "контузия" на Педал, за да чисти допинга в края на годината и т.н.). И не си мисли за каки - когато си известен, жените сами идват за своите 5 секунди слава. Все още имаш възможността да станеш голям тенисист! Дано!
                                Следващите4-5 години,май ще е сред доминиращите!!!Има потенциал,само главата да видим как ​​​​ще му работи!!!А мисля,че не трябва да забравяме и бетовете!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X