IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
    Участието в ШЛ ще ви дойде нанагорно и ще стане както с Ливърпул миналата година, отделно незнам Да Хеа колко ще иска да ви спасява, ако остане при вас
    От статистическа гледна точка:
    1. Вторият сезон на ЛВГ, където и да е бил е много успешен! Обикновено - титла!
    Аз не мисля, че ние можем да се борим за нея, защото противното-ЧЕЛСИ-на-противното-Моу много трудно може да се събори!
    2. След като с Ди Мария не стана, ни трябва някой бомбастичен трансфер - говори се за Бейл, но не виждам как от Реал ще го пуснат (случая е подобен с този при Бензема в Арсенал). Виж ако Швайни вземе "диригентската палка" и я размаха можем и да се борим и без нови добавки към отбора, но за сега не мога да го прогнозирам - мога само да се надявам!

    Ливърпул миналата година е ясно защо така им се е*а мамата:
    1. Продадоха 1/2 от печелившия тандем S&S
    2. Другата 1/2 от него беше контузена почти целия сезон!
    Все пак те бяха много по-близо до титлата, от колкото вие сте били през последното десетилетие. Докато сте с Венгер и със сегашните собственици по-нагоре от 3то място, някоя купичка и отпадане в първия елиминационен кръг на ШЛ няма да видите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      За нас 3тото, което Ви подарихме миналия сезон...въпреки, че не го искахте много-много, но ние настоявахме!!!
      Участието в ШЛ ще ви дойде нанагорно и ще стане както с Ливърпул миналата година, отделно незнам Да Хеа колко ще иска да ви спасява, ако остане при вас

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Този сезон Арсенал си свърши работата и взе купа...остава борбата за 4тото място, в която не би следвало Ливърпул и Тотнъм да им правят проблеми...
        Не съм съгласен. Всъщност, тазе година вие с Арсенал ще се борите за едно и също място и то е първото. За четвърто ще се боричкат Шити, Пуул и Светците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
          А юнайтед ще се върнат към нормалното си състояние и бора за 6-8 място
          За нас 3тото, което Ви подарихме миналия сезон...въпреки, че не го искахте много-много, но ние настоявахме!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Този сезон Арсенал си свърши работата и взе купа...остава борбата за 4тото място, в която не би следвало Ливърпул и Тотнъм да им правят проблеми...
            А юнайтед ще се върнат към нормалното си състояние и бора за 6-8 място

            Коментар


            • Този сезон Арсенал си свърши работата и взе купа...остава борбата за 4тото място, в която не би следвало Ливърпул и Тотнъм да им правят проблеми...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                Щом и ти се чувстваш изпоритан, работата е ясна...

                Благодаря за пояснението, много е изчерпателно, ще се опитам да го запомня.

                Абе само да те питам, този отбор, израелския, ЦКС-то ли си го избра за контрола или някой му го наложи? Щото ако си го е избирал сам, няма от какво да се оплаква.
                Мисля, че няма смисъл да водим диалог - аз гледах мача, ти почваш да умуваш какво било и защо било.

                Ами, изтегли си го и го гледай - или ако не искаш, не го коментирай, понеже не е много умно

                Коментар


                • Отново станахме за смях. На тия наркомани и лумпени, трябва да им се забрани да влизат на стадиона веднъж за винаги.

                  Коментар


                  • marandi

                    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Т'ва е галеното на теленце, което е галеното на говедце, тоест на уефскарче. Виж колко сме мили.

                    П.П. Мач нямаше, много груб футбол от израелчетата и публиката нахлу на терена при вдигането на 3-ия червен картон, понеже ни изпоритаха яко. Имаха 2 положение и при първото вкараха в 43 мин. Излишно е да ти казвам, че при червен картон влизаше друг техен на мястото на изгонения, понеже е контрола.

                    Ако модката не беше изтрила кондиката с Емоса - щеше да видиш какво си пишехме по време на мача. Сефте разбрах, че 2-ма души като си коментират мач на живо - било нередно у форумо
                    Щом и ти се чувстваш изпоритан, работата е ясна...

                    Благодаря за пояснението, много е изчерпателно, ще се опитам да го запомня.

                    Абе само да те питам, този отбор, израелския, ЦКС-то ли си го избра за контрола или някой му го наложи? Щото ако си го е избирал сам, няма от какво да се оплаква.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                      Аз да гледам този мач?! Има си хас! Бъркаш ме с някого, драги! Под достойнството ми е да гледам ритнитопковци. В последните години съм гледал по малко от няколко международни мача на "Лудогорец" и отвреме навреме националния отбор, от патриотични подбуди. А преди години и мачове на Бербатов. Това ми е всичкия "допир" с футбола.

                      П.П. Абе да те питам, често употребяваш една дума - телюги, телюга.- какво означава? Извинявай, че не съм сведущ по най-изящната част от българския език, жаргона.
                      Т'ва е галеното на теленце, което е галеното на говедце, тоест на уефскарче. Виж колко сме мили.

                      П.П. Мач нямаше, много груб футбол от израелчетата и публиката нахлу на терена при вдигането на 3-ия червен картон, понеже ни изпоритаха яко. Имаха 2 положение и при първото вкараха в 43 мин. Излишно е да ти казвам, че при червен картон влизаше друг техен на мястото на изгонения, понеже е контрола.

                      Ако модката не беше изтрила кондиката с Емоса - щеше да видиш какво си пишехме по време на мача. Сефте разбрах, че 2-ма души като си коментират мач на живо - било нередно у форумо
                      Last edited by marandi; 03.08.2015, 01:11.

                      Коментар


                      • ?!

                        Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ем, ти гледа ли въобще мача? Или ще ми дрънкаш селски басни кат' Емоса? Че накрая и модката ни търка за обиди, че бил "телюга" кат' фен на ФК Лесна - хихи

                        Откога па т'ва е обида кат' то е стандарт от 1956г мисля, че идва прякорчето ( или 1967г ) по памет и може да съм сбъркал, макар че имам феноменална памет
                        Аз да гледам този мач?! Има си хас! Бъркаш ме с някого, драги! Под достойнството ми е да гледам ритнитопковци. В последните години съм гледал по малко от няколко международни мача на "Лудогорец" и отвреме навреме националния отбор, от патриотични подбуди. А преди години и мачове на Бербатов. Това ми е всичкия "допир" с футбола.

                        П.П. Абе да те питам, често употребяваш една дума - телюги, телюга.- какво означава? Извинявай, че не съм сведущ по най-изящната част от българския език, жаргона.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                          Я, какво прочетох! "Фенове на ЦСКА нахлуха на терена, подгониха играчите на Ашдод"

                          http://gong.bg/bg-football/v-grupa/f...-ashdod-339429

                          Ма много силни туй ЦКС-то. Ако не могат с футбол, ще бият противника с шамари! Тъй че отборчетата от В група да си опичат акълите с кого ще играят.
                          Ем, ти гледа ли въобще мача? Или ще ми дрънкаш селски басни кат' Емоса? Че накрая и модката ни търка за обиди, че бил "телюга" кат' фен на ФК Лесна - хихи

                          Откога па т'ва е обида кат' то е стандарт от 1956г мисля, че идва прякорчето ( или 1967г ) по памет и може да съм сбъркал, макар че имам феноменална памет

                          Коментар


                          • И така можело!

                            Я, какво прочетох! "Фенове на ЦСКА нахлуха на терена, подгониха играчите на Ашдод"

                            http://gong.bg/bg-football/v-grupa/f...-ashdod-339429

                            Ма много силни туй ЦКС-то. Ако не могат с футбол, ще бият противника с шамари! Тъй че отборчетата от В група да си опичат акълите с кого ще играят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Айде сега - сфинята от ДПС Пеевски ( пардон ФК Лесни ) взел да ми държи морал

                              П.П. Тия имаха 2 положения и вкараха едното. Много ни ритат да ги еВа - т'ва при редовен мач завършва с 2-3 червени картона поне за тия.

                              Е, втори червен картон за ония - кел файда, че влиза друго говеда да ни рита.
                              Прав си лошото е,че джуджето не може да ви назначава съдиите в ШЛ иначе вече да сте станали носители.Абе вие с коментаторчето да не сте селски?Еднакво разсмивате аудиторията
                              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                                Aми и тук е същото,но Нора Доганова е взела мерки.Е малко се е престарала та чак свинското коментаторче изпада в неловки ситуации в разясненията си за правилното съдииство
                                Айде сега - сфинята от ДПС Пеевски ( пардон ФК Лесни ) взел да ми държи морал

                                П.П. Тия имаха 2 положения и вкараха едното. Много ни ритат да ги еВа - т'ва при редовен мач завършва с 2-3 червени картона поне за тия.

                                Е, втори червен картон за ония - кел файда, че влиза друго говеда да ни рита.

                                Коментар

                                Working...
                                X