IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    По това време ( 1-во полувреме края ) израелски отбор щеше да води най-малко с 2:0 срещу БГ отбор.

    Справка от преди 1 седмица как изглеждат нещата в 40-а мин. срещу молдовски и беларуски отбор. За еврейски да не говорим.

    До момента евреите нямат нито едно положение, дори напротив чорбата се опитва да ги натика в тяхното поле чрез преса и вече изпуснаха няколко ситуации. И затова ония го удариха на болшой театър, за да не ги смачка великата чорба
    Aми и тук е същото,но Нора Доганова е взела мерки.Е малко се е престарала та чак свинското коментаторче изпада в неловки ситуации в разясненията си за правилното съдииство
    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от psihiatura
      Още няма измеслено лекарство за твойта болест.Няма надежда
      По това време ( 1-во полувреме края ) израелски отбор щеше да води най-малко с 2:0 срещу БГ отбор.

      Справка от преди 1 седмица как изглеждат нещата в 40-а мин. срещу молдовски и беларуски отбор. За еврейски да не говорим.

      До момента евреите нямат нито едно положение, дори напротив чорбата се опитва да ги натика в тяхното поле чрез преса и вече изпуснаха няколко ситуации. И затова ония го удариха на болшой театър, за да не ги смачка великата чорба

      Коментар


      • При чорбата отново епопея, живопис и страст.

        Червени картони още в 20 мин. за семитските телюги - просто са безпомощни пред мощта на чорбата т.нар. елит на израелската 1 лига.

        Съдба! Няма отбор в света, който да не смята за мач на живота си, този срещу ЦСКА

        Коментар


        • За днес съм намислил два мача които ще играя с печалбата от вчера
          Дънди - Абърдиин - Под 2,5
          Бриондби - Хобро - Над 2,5

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Лудогорец- Левски ще ги барна на живо след 60-70 минута ако мача върви 0-0, иначе това 1.22 не си струва.

            Основно мисля да играя Монаркас - У.А.Н.Л - преднят кръг гостите играха с резервите срещу Толука и то като домакин и загубиха с 1-0. Днес би трябвало да направят същото, тъй като през седмицата играят в Аржентина вторият мач от Копа Либертадорес срещу Ривър и ще хвърлят всички сили за него. Единственото което ме притеснява е че това е един от най-играните мачове , но пък на 2 коеф си струва риска
            И двата мача в торбата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Перукан и Гелосаното почнаха с чалъмите. Искат да местят мачовете на чорбетата да се играят в такова време, когато няма да се засичат с ултра-мега-гига-уникалната А груп.

              'ногу интересно, ако допуснат мач на Разград и чорбетата да бъде по едно и също време и после да дадат ТВ статистиката
              Kолко ли трябва да си с промит мозък да сравняваш това нещо в момента и супер дербито на свинете с Буря Пърчово?Е при такова съдииство свинското реване щеше да надмине всички директиви
              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                Глазгоу Рейнджърс доста години се мотае из долните дивизии и няма изгледи това да се промени.Тази година паднаха с 1:6 общ резултат в плейофа за влизане във Висшата лига от Мъдъруел, НООООООО това не отнема от СЛАВАТА на отбора.Великият Рейнджърс си е великият Рейнджърс дори и в долните дивизии.Обаче как да го обясниш това на един фен на ,,вечно вторите''?Ами няма как.
                да, не сте първи по некадърно управление - и други има на фона на великата ви школа, фенове, играчи да стигнете до Щ група не е леко къде са ицо емо и боби сега, къде е бербо? даже марто отказа да ви помага, било му под класата. смеххх

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                  Колкото и да се пънат чорбетата, феновете им едва ли ще доживеят да влязат в групите на ШЛ, че и победи да имат. История от преди феновете да са се родили едва ли топли някого особено история на ФК"БКП" Преживейте го, до сега една гола история ви топлеше, сега като я няма ще трябва да живееете в настоящето и да работите здраво за връщане на името на ЦСКА, което сега буди по-скоро присмех.
                  Глазгоу Рейнджърс доста години се мотае из долните дивизии и няма изгледи това да се промени.Тази година паднаха с 1:6 общ резултат в плейофа за влизане във Висшата лига от Мъдъруел, НООООООО това не отнема от СЛАВАТА на отбора.Великият Рейнджърс си е великият Рейнджърс дори и в долните дивизии.Обаче как да го обясниш това на един фен на ,,вечно вторите''?Ами няма как.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                    И кое по-точно ,,разбиха''?Отстраниха еврошампион?Стигнаха два пъти полуфинал и още наколко пъти четвърт?,,Произведоха'' футболисти от класата на Ицо,Любо,Емо и сега нац.отбор се бори с големите?Ти като си лалаш мислиш ли с главата си ?

                    П.С.да не съм голословен,ей ти една класация -http://football24.bg/novina/145828-cska-3-po-otstranyavane-na-dejstvashti-evropejski-klubni-shampioni .Чета,чета и все не виждам Крейзитата.Няма и да ги видя в тая класация.Никога.Не за друго,а защото думата класация има за корен КЛАСА.За да попаднеш тук си е необходима ГОЛЯМА КЛАСА.
                    Колкото и да се пънат чорбетата, феновете им едва ли ще доживеят да влязат в групите на ШЛ, че и победи да имат. История от преди феновете да са се родили едва ли топли някого особено история на ФК"БКП" Преживейте го, до сега една гола история ви топлеше, сега като я няма ще трябва да живееете в настоящето и да работите здраво за връщане на името на ЦСКА, което сега буди по-скоро присмех.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                      що, и аз ще зяпам чорбетата да ги видя срещу Дивдядово това не значи че съм им фен, просто резила не е за изпускане. Утре ако принудят мая манолова да мете улиците, и нея ще зяпам!
                      тъжно ми е за цска, за 3 години крейзитата им разбиха европейските статистики с които толкова се гордееха а лупи ги зарови в Щ група...
                      И кое по-точно ,,разбиха''?Отстраниха еврошампион?Стигнаха два пъти полуфинал и още наколко пъти четвърт?,,Произведоха'' футболисти от класата на Ицо,Любо,Емо и сега нац.отбор се бори с големите?Ти като си лалаш мислиш ли с главата си ?

                      П.С.да не съм голословен,ей ти една класация -http://football24.bg/novina/145828-cska-3-po-otstranyavane-na-dejstvashti-evropejski-klubni-shampioni .Чета,чета и все не виждам Крейзитата.Няма и да ги видя в тая класация.Никога.Не за друго,а защото думата класация има за корен КЛАСА.За да попаднеш тук си е необходима ГОЛЯМА КЛАСА.
                      Last edited by BAD; 01.08.2015, 19:24.

                      Коментар


                      • Лудогорец- Левски ще ги барна на живо след 60-70 минута ако мача върви 0-0, иначе това 1.22 не си струва.

                        Основно мисля да играя Монаркас - У.А.Н.Л - преднят кръг гостите играха с резервите срещу Толука и то като домакин и загубиха с 1-0. Днес би трябвало да направят същото, тъй като през седмицата играят в Аржентина вторият мач от Копа Либертадорес срещу Ривър и ще хвърлят всички сили за него. Единственото което ме притеснява е че това е един от най-играните мачове , но пък на 2 коеф си струва риска

                        Коментар


                        • Аз пък ще зяпам Дунав Русе - Литекс 2, у живо на Градски стейдиум

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Перукан и Гелосаното почнаха с чалъмите. Искат да местят мачовете на чорбетата да се играят в такова време, когато няма да се засичат с ултра-мега-гига-уникалната А груп.

                            'ногу интересно, ако допуснат мач на Разград и чорбетата да бъде по едно и също време и после да дадат ТВ статистиката
                            що, и аз ще зяпам чорбетата да ги видя срещу Дивдядово това не значи че съм им фен, просто резила не е за изпускане. Утре ако принудят мая манолова да мете улиците, и нея ще зяпам!
                            тъжно ми е за цска, за 3 години крейзитата им разбиха европейските статистики с които толкова се гордееха а лупи ги зарови в Щ група...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Перукан и Гелосаното почнаха с чалъмите. Искат да местят мачовете на чорбетата да се играят в такова време, когато няма да се засичат с ултра-мега-гига-уникалната А груп.

                              'ногу интересно, ако допуснат мач на Разград и чорбетата да бъде по едно и също време и после да дадат ТВ статистиката
                              Видимо призрака на ДИРЕКТИВАТА отново броди над определени балкански райони.Поне в главите на някои балкански субекти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Двете първенства,към които има най-голям интерес в БГ и са най-чаканите,стартират другата седмица - Висша лига на Англия и аматьорската ,,В'' група на България.ФАКТ!
                                Перукан и Гелосаното почнаха с чалъмите. Искат да местят мачовете на чорбетата да се играят в такова време, когато няма да се засичат с ултра-мега-гига-уникалната А груп.

                                'ногу интересно, ако допуснат мач на Разград и чорбетата да бъде по едно и също време и после да дадат ТВ статистиката

                                Коментар

                                Working...
                                X