IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Миш, че е имАло тотомания ?
    Еми ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
      Говори се, че е напрАил милки от тая работа с анонимниците. Ако му фръкне тиквето, ще се окаже истина... Мани токс...
      Миш, че е имАло тотомания ?
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        +1
        Говори се, че е напрАил милки от тая работа с анонимниците. Ако му фръкне тиквето, ще се окаже истина... Мани токс...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          нашето тенис божи86 пак падна от полуанонимник - сефте. Жалко, дришо, определено се очакваше много повече от теб, а засега само доказваш, че онова миналата година е било чиста случайност
          +1
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            нашето тенис божи86 пак падна от полуанонимник - сефте. Жалко, дришо, определено се очакваше много повече от теб, а засега само доказваш, че онова миналата година е било чиста случайност
            Спрях да го гледам от началото на тази година, след като ми скъса нервите първите 3 месеца.

            Висял съм по нощите да го гледам и съм се лишавал от сън. Жалко, че не успя да надскочи Валери Божинов - талант и дотам.
            --------------

            П.П. КЗЛ = Кремвирш за Лудогорец

            Коментар


            • нашето тенис божи86 пак падна от полуанонимник - сефте. Жалко, дришо, определено се очакваше много повече от теб, а засега само доказваш, че онова миналата година е било чиста случайност
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Гаврата с Гел клуба продължава.

                Ако съдиите започнат да свирят малко по-нормално в техните мачове и проекта "нац. кауза" ще се борят за оцеляване в А груп, вместе с Доко Пд, ФК Лесна и Пирин.

                П.П. Под нормално свирене да се разбират елементарни неща, че двата куци коня Моци и Дяков трябва от 10 мача да имат поне 6 червени картона. Само БГ съдиите не виждат колко са сакати тия, за разлика от мачовете в Юръп, където рядко завършват 90 мин.

                Коментар


                • Гледам на Ливърпул първи според две от прогнозите. Меко казано фенско, гледахте ли им първия мач, не че е показателен един мач, но аз не виждам подобряване в нито едно отношение, даже напротив.

                  Коментар


                  • 1. Шампион
                    2. Вице
                    3. Втори подгласник
                    4. Последен влак в ШЛ
                    5. Един друг
                    6. Още някакъв
                    ..............
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • 1.Ливърпул
                      2.Челси
                      3.Сити
                      4.Арсенал
                      5.Тотнъм
                      6.Саутхямтън

                      Коментар


                      • 1. Ливърпул
                        2. Сити
                        3. Челси
                        4. Арсенал
                        5. Саутхямптън
                        6. Юнайтед

                        Коментар


                        • Аз нямах нищо против никого с този си постинг . Просто ми се струва нелогично да не поставиш любимия си отбор на първо място при положение че силите са толкова изравнени . А това кой ще се нареди след това в четворката и особено на 5 и 6 място едва ли ще му е от такова значение . Та така , първият кръг мина но остават още 37 така че според мен ще е доста интересно първенството в Англия този сезон !

                          Бъдете здрави , и давай Гришо !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ksarax Разгледай мнение
                            В началото на миналия сезон направихме по едно прогнозно класиране в PL за спорта и няма да е лошо да го повторим преди настоящия сезон. Ето как си мисля, че ще изглежда класирането до 6-то място в края:



                            1. Челси
                            2. Арсенал
                            3. Ман Сити
                            4. Ман Юнайтед
                            5. Тотнъм
                            6. Ливърпул
                            +1 oт мен, само дето бих сменил Ливера и Тотнъм, макар хич да не съм убеден, че чукотките ще са първи, само дето другите са още по-зле

                            Завчера гледах френското първенство - Лион-Лориен - ако трябва да съм честен, Пирин-БотевЪ ми беше по-интересен, а и нивото на игра беше подобно. Загледах и оново рунтавото шиле Рафаел, дето с Колеца спорехме, че бил "най-добрия десен бек в Ингилизия". Много беше зле милия, ама много - какво падение, като повечето играчи на звездния тогава тим на Юнайтед...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • [QUOTE=Hakkinen;1059855825]В началото на миналия сезон направихме по едно прогнозно класиране в PL за спорта и няма да е лошо да го повторим преди настоящия сезон. Ето как си мисля, че ще изглежда класирането до 6-то място в края:



                              1. Челси
                              2. Арсенал
                              3. Ман Сити
                              4. Ман Юнайтед
                              5. Тотнъм
                              6. Ливърпул

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                                Юнайтед изостанаха много със селекцията тази година и ако не наваксат бързо, не ги виждам никак в борбата за челото. А не виждам и какво могат да купят качествено на пазара вече, а определено имат нужда, а и Де Хеа заминава очевидно, т.е. трябват им качествен вратар, класни централен защитник и нападател.
                                Да.
                                За вратая си абселютно прав.
                                За защитник, зависи колко пари са готови да дадат. Мое им предложим Данте за 2154785 мильона
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X