IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
    Виждам,че сайта се превърнал в пристанище за душевноболни,при това явно толерирани от модераторите.
    +1
    Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
    Какво ли трябва да стане за да не сме дребните душици ,населяващи държава наречена от всички КЕНЕФ?
    Нищо няма да стане.
    ТОВА е положението.
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Виждам,че сайта се превърнал в пристанище за душевноболни,при това явно толерирани от модераторите.Какво ли трябва да стане за да не сме дребните душици ,населяващи държава наречена от всички КЕНЕФ?
      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Аз па продължаам да сметам, че таа година Юнайтет ще спори с Челси и Сити за първа награда...
        Арсенал са твърде непостоянни за да станат шампеони, а Ливера, би ме учудил мноо приятно, ако некак успее ...
        дА...
        Ван Гаал ще ге научи таа година ...
        (въпреки изкЕцаното първо мачле..)
        Юнайтед изостанаха много със селекцията тази година и ако не наваксат бързо, не ги виждам никак в борбата за челото. А не виждам и какво могат да купят качествено на пазара вече, а определено имат нужда, а и Де Хеа заминава очевидно, т.е. трябват им качествен вратар, класни централен защитник и нападател.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
          1.ЦСКА
          2.Doesn't matter
          3.Doesn't matter
          4.Doesn't matter
          5.Who gives a fuck
          6.Who gives a fuck

          Коментар


          • Аз па продължаам да сметам, че таа година Юнайтет ще спори с Челси и Сити за първа награда...
            Арсенал са твърде непостоянни за да станат шампеони, а Ливера, би ме учудил мноо приятно, ако некак успее ...
            дА...
            Ван Гаал ще ге научи таа година ...
            (въпреки изкЕцаното първо мачле..)
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • 1.Gunners
              2.Doesn't matter
              3.Doesn't matter
              4.Doesn't matter
              5.Who gives a fuck
              6.Who gives a fuck

              Коментар


              • 1,Ман Сити

                Коментар


                • 1. Арсенал
                  2. Челси
                  3. Юнайтед
                  4. Ман Сити
                  5. Тотнъм
                  6. Ливърпул
                  7. Саутхямптън
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                    В началото на миналия сезон направихме по едно прогнозно класиране в PL ...

                    Вие сте
                    Макар да се изиграха първите мачове, моята прогноза си е твърда още от края на миналия сезон:

                    1. Ман Юн
                    2. Арсенал
                    3. Челси
                    4. Пуул
                    5. Сити
                    6. Тотнъм

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                      В началото на миналия сезон направихме по едно прогнозно класиране в PL за спорта и няма да е лошо да го повторим преди настоящия сезон. Ето как си мисля, че ще изглежда класирането до 6-то място в края:

                      1. Челси
                      2. Арсенал
                      3. Ливърпул
                      4. Ман Сити
                      5. Юнайтед
                      6. Тотнъм

                      Вие сте

                      1. Арсенал
                      2. Ман Сити
                      3. Челси
                      4. Ливърпул
                      5. Юнайтед
                      6. Саутхямптън

                      Коментар


                      • Дайте ни Милсами! Перукане, дайте ни ги

                        Коментар


                        • Цитат:

                          "ЦСКА е като Ферари пред нашия отбор, който е като една обикновена кола. Защо се дава 200 метра преднина на ферари-то? Трябва бъдем поставени на една линия на старта", завърши треньорът на Струмска слава.
                          -------------------------------------

                          3:0 пред 8 хил. зрители на стадиона. Кога това в А груп?
                          Уен?
                          Когда?

                          Коментар


                          • 1. Юнайтед
                            2. Челси
                            3. Саутхемптън
                            4. Шити
                            5. Арсенал
                            6. Пуул

                            Коментар


                            • В началото на миналия сезон направихме по едно прогнозно класиране в PL за спорта и няма да е лошо да го повторим преди настоящия сезон. Ето как си мисля, че ще изглежда класирането до 6-то място в края:

                              1. Челси
                              2. Арсенал
                              3. Ливърпул
                              4. Ман Сити
                              5. Юнайтед
                              6. Тотнъм

                              Вие сте
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Перукан отложил мача на чорбетата в неделя - хаха

                                Браус Плехун, предния месец БГ слезе само 6 места в ранглистата, а този месец само 1 = вече сме 66

                                П.П. Евавай се с чорбетата яко, после и феновете малко ще се побазикат.

                                Днес гледам с неква измислена съдийска люспа - чудото на чудесата Разград се докопало до равен

                                Коментар

                                Working...
                                X