IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли участници в програмата Аз мога повече?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега върнах лентата назад и се сетих, че всичко можеш да договориш с доставчика предварително, след като разбереш стойността на ваучера от служителите на агенцията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
      След като си избереш доставчик, той ти казва колко ще ти струва обучението и ако е повече от ваучера, който си получил от програмата, ако искаш доплащаш, ако ли не си търсиш друг доставчик на друга цена.

      Успех !
      Ок, благодаря за информацията.

      Коментар


      • Аз преминах два курса на обучение езиков Английски присъствен в училища Европа и Електронна търговия дистанционно обучение. Курсовете са изготвени така, че валчера да покрива обучението без доплащане.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
          Някой има ли информация за ИЧС с доплащане към ваучера? Как става?
          След като си избереш доставчик, той ти казва колко ще ти струва обучението и ако е повече от ваучера, който си получил от програмата, ако искаш доплащаш, ако ли не си търсиш друг доставчик на друга цена.

          Успех !

          Коментар


          • Аз изкарах един езиков курс по програмата Аз мога повече и смея да твърдя, че съм много доволен. Наистина, малко ми дойде нанагорно, но в крайна сметка няма лесно, а и никой не ме е заставил насила да кандидатствам. Както казва briko, трябва да се положат усилия за да има резултат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
              Някой има ли информация за ИЧС с доплащане към ваучера? Как става?
              Явно няма информация или?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chervenuh Разгледай мнение
                На езиковото обучение (Кабината) му куца всичко, само тапията е ползата
                Препоръчвам да се проучи езиково към ИЧС, има начин с леко доплащане към ваучера!!!
                Някой има ли информация за ИЧС с доплащане към ваучера? Как става?

                Коментар


                • На езиковото обучение (Кабината) му куца всичко, само тапията е ползата
                  Препоръчвам да се проучи езиково към ИЧС, има начин с леко доплащане към ваучера!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Que Pasa Разгледай мнение
                    Този чичо "доставя" въпросната услуга.
                    Наема евтини преподаватели и ако искаш да научиш нещо, трябва да се постараеш.
                    Остава ти документ, ама...
                    http://kurs-bg.net/?page_id=86
                    Точно така, програмата е насочена към хора, които са активни и сами искат да научат повече, подчертавам ползвателя на програмата сам си подава документите в агенцията, сам/ подчертавам отново/ избира този, който ще го обучава и трябва да положи УСИЛИЯ за да придобие тези способности, които си е избрал и на всичкото отгоре това е безплатно !

                    Програмата е платена от ЕС и е насочена към хора/работещи/, които искат да се преквалифицират или да увеличат професионалните си умения, направена е така, че мрънкащи и постоянно недоволни потребители да не могат да се възползват от нея, защото трябва да се положат УСИЛИЯ/ повтарям нарочно/ !

                    Не разбирам, къв ви е проблема бе хора, безплатно е, който иска да се записва и да учи, който не иска защо трябва да намира кусури и да мрънка по форумите !

                    Коментар


                    • Този чичо "доставя" въпросната услуга.
                      Наема евтини преподаватели и ако искаш да научиш нещо, трябва да се постараеш.
                      Остава ти документ, ама...
                      http://kurs-bg.net/?page_id=86

                      Коментар


                      • Програмата е супер, възползвах се от езиковото и професионалното обучение, най-хубавото е, че получаваш легитимен документ след завършването на курса. Езиковото обучение при мен беше онлайн 6 месеца всяка вечер по 2 часа, професионалното е по-кратко, но в присъствена форма.

                        Успех на всички !

                        Коментар


                        • Аз използвах ваучера за курс по англ.към Фарос преди 3 г. - мисля, че бяха 150 часа за 6 месеца, 10-12 човека в група / да не те притеснява -хората работят и често отсъстват, така че средно се събирахме 6-8, но има проверки и май при над 10% отсъствие губиш ваучера и трябва да платиш курса/. Нивото е добро, не се различава по-качество от другите им курсове, има входящ тест за опр.на ниво и ако се съберете достатъчно се разбирате за часовете - аз имах два пъти седм.
                          Зависи в кой град си - проучи си доставчиците, но училища Фарос и Европа са си класика.
                          Успех'

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Living Easy Разгледай мнение
                            Е, процедурата не е ли като при всички останали европейски програми - фирмата казва каква сума е необходима за един курс, и държавата да я отпусне. Ако става въпрос за посочените 500 лв. за курс, фирмата да заяви, че толкова са необходими и ако я одобрят - всичко започва? Поне аз така знам, че се работи с всеки еврофонд...
                            "Всеки одобрен получава ваучер за обучение (на стойност 700 лв. за езиково и 1800 лв. за професионално), с който заплаща своя курс на доставчика на обучение."
                            Бре бре, да се не надяваш, Явно са променили нещата, преди беше зле
                            Last edited by misanthrope; 24.09.2014, 13:52.

                            Коментар


                            • Цената си е пак същата - 500лв.
                              Само дето я плаща Държавата демек ЕС - нали си е тяхна програмата.
                              Няма особен контрол и изисквания - дето се казва като за "без пари" толкова. Така де подхожда се чиновнически - води се курс 100 часа и те трябва да минат, какво е обучението си зависи от преподавателя и от курсистите - и двете страни са малко или много незаинтересовани
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                                Не съм ходил, може и да не е зле НО зная, че в нормална школа по английски едно ниво е от порядъка на 500-800 лева. Не зная колко дават по "Аз Мога" ама ме съмнява да е повече от 100.
                                Изхождайки от това....
                                Е, процедурата не е ли като при всички останали европейски програми - фирмата казва каква сума е необходима за един курс, и държавата да я отпусне. Ако става въпрос за посочените 500 лв. за курс, фирмата да заяви, че толкова са необходими и ако я одобрят - всичко започва? Поне аз така знам, че се работи с всеки еврофонд...
                                аз мога повече английски език

                                Коментар

                                Working...
                                X