IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли участници в програмата Аз мога повече?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Модераторите ?
    Да почнем всички да си пускаме рекламите ?

    Коментар


    • А в тази ХармониА нещо български преподават ли?

      Коментар


      • Скорошно участие

        Здравейте.

        Реших и аз да се включа в тази тема с моето мнение по програмата "Аз мога повече".Наскоро изкарах курс по Френски език и останах много доволен от обучението.Карах този курс в център за професионално обучение "Хармониа" и мисля , че времето ми там беше ползотворно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kriza64 Разгледай мнение
          Някой знае ли какво стана с тази програма? Активна ли е още?
          До Август тази година.

          Би трябвало да има продължение , но сме само на индикативна програма.........

          Коментар


          • Някой знае ли какво стана с тази програма? Активна ли е още?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bis.ter Разгледай мнение
              Аз предпочитам да карам курса онлайн, дали има някой, който може да ми препоръча някоя онлайн фирма за курс по немски?
              Знам, че Кабината имат добри езикови курсове.

              Коментар


              • Аз предпочитам да карам курса онлайн, дали има някой, който може да ми препоръча някоя онлайн фирма за курс по немски?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от deskatadekova Разгледай мнение
                  Някой може ли да ми препоръча къде да започна курс по английски. Чудех се между Аво Бел и Европа, но и за двете чувам противоречиви мнения.
                  Аз също ти препоръчвам Аво Бел.

                  Коментар


                  • Някой може ли да ми препоръча къде да започна курс по английски. Чудех се между Аво Бел и Европа, но и за двете чувам противоречиви мнения.

                    Коментар


                    • до каго е срокът?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
                        Имаш право на два вида обучение, за повишаване на квалификацията и за професионално развитие т.е. нова професия. Можеш да кандидатстваш едновременно за двата ваучера.
                        Благодаря за отговора, това ми беше полезно инфо.

                        Коментар


                        • http://az-moga-poveche.info/

                          цък

                          Коментар


                          • А кога има записване за тази програма? Помня, че имаше преди около 2 години, сега има ли възможност за записване отново?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hristivel Разгледай мнение
                              Аз мислех, че с един ваучер, можеш да преминеш един курс и толкова, да не би да можеш да вземеш повече ваучери ?
                              Имаш право на два вида обучение, за повишаване на квалификацията и за професионално развитие т.е. нова професия. Можеш да кандидатстваш едновременно за двата ваучера.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bobys Разгледай мнение
                                Аз преминах два курса на обучение езиков Английски присъствен в училища Европа и Електронна търговия дистанционно обучение. Курсовете са изготвени така, че валчера да покрива обучението без доплащане.
                                Аз мислех, че с един ваучер, можеш да преминеш един курс и толкова, да не би да можеш да вземеш повече ваучери ?

                                Коментар

                                Working...
                                X