IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак не сте в час ! Тази снобария е демонстрация колко сме успяли! Тоест, човека богат като Крез (примерно) може да си позволи всекидневна смяна на ултраскъпият патък, така както плебеите си сменят чорапите Та не ги мислете с гъбичките
    Last edited by Lelq; 05.07.2018, 17:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      [ATTACH=CONFIG]n3355128[/ATTACH] Имам един въпрос за тука...

      Може ли някой да ми обясни откъде идва това да не се носят чорапи. Само преди 10г това беше голяма простотия... Пък сега е супер модерно
      [ATTACH=CONFIG]n3355127[/ATTACH]
      Да не дава Господ но, завъдят ли гъбички...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        По-скоро въпросът ми трябва дя е към тези които са между 18 и 35 години
        Защото била дошла отново модата на по-късите панталоните и на навитите джинси, при които се вижда глезена. Също така и на летните обувки от перфорирана кожа - мокасини и маратонки, например. И никак не било яко през дупчиците да ти се вижда чорапа. Ама това, че като ти се потят краката и потта попива кожата на обувките и става хранителна среда за една камара гъбички са просто бели кахъри, за които ще се мисли в бъдеще.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • По-скоро въпросът ми трябва да е към тези които са между 18 и 35 годишни
          Last edited by Money; 05.07.2018, 18:04.

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	image_10670.jpg
Views:	1
Size:	12.2 КБ
ID:	3355128
            Имам един въпрос за тука...

            Може ли някой да ми обясни откъде идва това да не се носят чорапи. Само преди 10г това беше голяма простотия... Пък сега е супер модерно
            Click image for larger version

Name:	Ankles.jpg
Views:	1
Size:	90.8 КБ
ID:	3355127

            Коментар


            • Като 20+ на това, въпросното поколение, не бях влизал тук. А се оказа, било интересно. Което забелязах, някак изведнъж е, че 30+ някак скокообразно, взе да замества 50+ измежду т.нар.„експерти” в ТВ изявите. Освен, може би, измежду представяните ни като инвеститори. Там, преходът 50+ =>40+=>30+ е значително по-плавен. Понеже вярвам, че интелектът е, що-годе, равномерно разпръснат между поколенията, това ме замисли, обаче, за какво точно, „ейся забыл”, както казваше един колега. Като се сетя, пак ще обадя.

              Коментар


              • Ето нещо, дето да ви притъпи носталгията:

                http://www.lostbulgaria.com/

                Коментар


                • Жените в тротуарното движение.

                  Понеже ходя по-бързо от средното по тротуарите тука, в Софето, държа почти автоматично под око обстановката на 10-ина метра отпред и на метър-два отзад.
                  И имам наблюдения върху движението на жените по тротуара. Автоматично, жена ли е – отказвам се от предвидимост в движението ѝ и реакцията ми е по-готова за неочакван обрат – я ше кривне неясно защо, я ше намали рязко. Некои, некои, не всяка.

                  Два срещуположни човешки потока в подлеза в час пик... Хоп, някакво смущение в порядъка отсреща (по-висок съм и го виждам над главите). Да, тя е видяла витрината от другата страна на подлеза... Свива и кара на верев през потоците, очите хипнотично втренчени – обувки!.. блузки!.. шалчета, тъмни очила!.. Цепи напряко през всички и се спира, леко удовлетворена, пред витрината, оглеждайки с очите на котка, следяща птичките на земята пред нея. Никой и нищо не може да я спре по пътя, минава като ледоразбивач през потока на тълпата, не чува, не вижда друго. Е, хората са свикнали, заобикалят я, освен ако не се сблъска с подобна на нея.

                  Това е най-лекият пример на неадекватно движение в моите наблюдения; имам и по-озадачаващи – за жените в тротуарното движение.
                  Last edited by П.Ф.Изеров; 02.07.2018, 15:41.

                  Коментар


                  • Туй и ний помним,щом черно белите телевизори помним.....
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Ходи им обясни сега как сме се редили за хляб със стинките в джоба

                      Коментар


                      • Аз мисля, че са си баш в настоящото с добър поглед към бъдещето и опит от миналото. Идеални! Знаят и телефон с шайба какво е и с ултрамодерен телефон боравят. И английски знаят, и в руския ги бива

                        Коментар


                        • Ех,мераклии...
                          Оставете модераторчето на мира,верно женско е,и е младичко още,Чиче, не е за теб таз възраст!!!
                          Нареди се на опашка
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Бат Гого се покри ....
                            Дано е жив и здрав.

                            пп Много убава възраст. Малко си старичка за Тракащия, но си точно моя мярка...
                            Знаех си аз ... /то, не че някой от Кръчмата е изпитвал съмнение/
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Скъпи, млъкни. Питах за Космо, не за теб.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                                Охооо, я млък!

                                Аз като казвам, че нещо не е наред - не говоря празни приказки... Ето - и урока си си забравила! Не се казва "Я - млък!", а се казва:

                                "Я - БАН!" или пък, по-учтивото: "А едно банче, дали би ти харесало, СКЪПИ?" ))

                                Коментар

                                Working...
                                X