IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един бил шофьор на камион ГАЗ-ка. Преди всяка командировка отива в бакалията:
    - Три консерви, три хляба, три кутии цигари и... другарко, ти секс правиш ли?
    Първия път магазинерката си замълчала. Втория път му се развикала. Третия път му се развикала и решила да каже на мъжа си.
    - Така и така, един купува за командировка и накрая ме пита дали правя секс. Ше ходим у милицията.
    Мъжът рекъл:
    - Нема да ходиш у милицията, да се излагаме, сека сутрин ше се крием у склада, като дойде тоя и те пита, ти кажи "епа правя", аз ше излезем и ше му фърлим един бой.
    И една сутрин иде шофьорът:
    - Дай това, дай онова, цигари... абе, другарко, ти секс правиш ли?
    Оная вика:
    - Епа, да.
    - Е, като правиш к'во праи мъжът ти при жена ми всеки път, като идем командировка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение


      Те така работят Американите
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Коментар


        • Коментар


          • Проблемът не е в това, че жената командва мъжа в семейството, а във факта, че крайно неправилно командва. Скъпи жени, ето няколко доказано работещи команди за мъдър семеен мениджмънт:
            1. Стига си мил чинии! Я марш на риба!
            2. Не искаш да ядеш яхния? Тогава ще ядеш вратни пържоли!
            3. Какво ѝ се каниш на хубавата комшийка? Целият вход я опраши, ще си помислят, че съм се омъжила за левак!

            Коментар


            • Татко миел съдовете, сифонът го засмукал и го изхвърлил във ваната на съседите, докато съседката се къпела.
              Поне така каза на мама...

              Коментар


              • Отива един в публичен дом. Избира си момиче и прекарва с нея фантастична нощ. На сутринта отива при шефа на публичния дом и пита:
                - Колко дължа?
                - Нищо..Бяхте страхотен!
                - Какво? Цяла нощ секс със страхотно момиче и не плащам нищо?
                - Нищо. Даже това е за вас! - и му подава 500 лева.
                Човекът се шашнал - не стига, че си изкарал супер, ами и 5 стотака напред. Още същия ден разказал на всички свои приятели. И един от тях решил и той да отиде. И той изкарал страхотна нощ, и на сутринта пита:
                - Колко дължа?
                - Нищо, бяхте страхотен! - и му дава 100 лева.
                - Благодаря - казал човека, - Но имам един въпрос: Защо получавам 100 лева, а моя приятел е получил 500?
                - Вчера всичко вървеше по телевизията, а днес само в интернет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Строителен работник влиза запъхтян в автокъща.
                  - Колко струва това Bentley GT Coupe?
                  - 250 000 евро.
                  - А на кредит за една година?
                  - 25 000 евро на месец.
                  - По дяволите! А за две години?
                  - 12 500 евро месечно.
                  - Хм, а за три години?
                  - Може би е по-добре да се насочите към по-евтин автомобил?
                  - Може, ама скелето баш върху такъв падна.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      - Преживял съм една световна война, три автомобилни катастрофи, една самолетна катастрофа, три неуспешни брака и един успешен, три запора на апартамента за дългове и един банкрут. И сега идва внука ми и каза: “Дядо, ти нищо не разбираш от живота!”.
                      Кире, ти нищо не разбираш от хумор

                      Коментар


                      • - Преживял съм една световна война, три автомобилни катастрофи, една самолетна катастрофа, три неуспешни брака и един успешен, три запора на апартамента за дългове и един банкрут. И сега идва внука ми и каза: “Дядо, ти нищо не разбираш от живота!”.

                        Коментар


                        • Строителен работник влиза запъхтян в автокъща.
                          - Колко струва това Bentley GT Coupe?
                          - 250 000 евро.
                          - А на кредит за една година?
                          - 25 000 евро на месец.
                          - По дяволите! А за две години?
                          - 12 500 евро месечно.
                          - Хм, а за три години?
                          - Може би е по-добре да се насочите към по-евтин автомобил?
                          - Може, ама скелето баш върху такъв падна.

                          Коментар


                          • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • ..........Обгорен човек вися от втория етаж, а пожарникари го пръскаха с маркуч и се опитаха да го спасят.....
                                Засега не е ясно дали има пострадали....
                                .........



                                Явно във Варна обгорелите не ги броят за пострадали.....

                                Коментар

                                Working...
                                X