IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Клиент иска в магазина две от най-големите пиратки. Продавачът е категоричен:
    - Продавам само по една!
    - Защо?
    - Защото втората вече няма да я чуете.

    Коментар


    • В един бар влиза странна компания: Един мъж, голям щраус и котка без козина. Мъжът поръчва три питиета, изпиват ги и после той пита за цената. После бърка в джоба си, изважда точната сума и тримата си отиват. Същата сцена се повтаря и на следващата вечер и в друг бар, а на третата в трети бар барманът бил много любопитен и попитал мъжа:
      - Извинявай, ама защо си с тези странни животни и как успя да извадиш точната сума от джоба си? А мъжът отговорил:
      - Ами аз бях рибар и веднъж хванах златната рибка и тя обеща да ми изпълни две желания.
      - Е, и ? - попитал бармана.
      - Ами най-напред си пожелах винаги, когато трябва да плащам, в джоба си да намирам точната сума, необходима за плащането! Ами какво си пожела за второто желание? - не мирясал барманът.
      - Ох, остави се! - отговорил онзи - поисках с мен винаги да има едно дългокрако пиленце с избръснато котенце!
      http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал:
        - Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш.
        - Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг.
        Връща се мъжът в леглото и жена му го пита:
        - Кой беше?
        - Някакъв идиот, искаше да го бутна.
        - И ти какво направи?
        - Пратих го на майната му!
        - Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека!
        Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика:
        - Ей, приятел! Къде си?
        От тъмнината:
        - Тук съм! Ела тук!
        - Къде тук?
        - Тука бе, тука, на люлките!
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • http://www.youtube.com/watch?v=HlqiSUM4drk#t=92
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Обикновено момичетата обичат кукли, а момчетата - красиви коли. Но това е само до 17 години. После става обратното...
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • http://fakti.bg/mnenia/126056-balgar...ri-2020-godina
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Жена отива да се изповяда. Попът пък точно се бил запътил към тоалетната. Викнал той клисаря и му казал:
                  - Взимай библията и отивай да изповядаш жената. Отзад съм написал за всяко прегрешение, какво наказание да наложиш.
                  Взел клисарят библията и влязъл в изповедалнята.
                  - Кажи дъще, какво си направила?
                  - Ами направих на един мъж орална любов.
                  Поглежда клисарят - нищо не пише за такова прегрешение.
                  - Какво си направила?
                  - Свирка на един мъж направих.
                  Поглежда пак клисарят - нищо не пише за свирка.
                  - Кво си направила?
                  - Абе духах му, бе.
                  По това време покрай изповедалнята минава една от монахините. Клисарят я вижда и се провиква:
                  - Сестро, ела кажи, ма, какво дава дядо поп за духане?
                  - К`во дава, дава една вафла и кола, това дава… - отвръща ядосано монахинята.

                  Коментар


                  • Един бил шофьор на камион ГАЗ-ка. Преди всяка командировка отива в бакалията:
                    - Три консерви, три хляба, три кутии цигари и... другарко, ти секс правиш ли?
                    Първия път магазинерката си замълчала. Втория път му се развикала. Третия път му се развикала и решила да каже на мъжа си.
                    - Така и така, един купува за командировка и накрая ме пита дали правя секс. Ше ходим у милицията.
                    Мъжът рекъл:
                    - Нема да ходиш у милицията, да се излагаме, сека сутрин ше се крием у склада, като дойде тоя и те пита, ти кажи "епа правя", аз ше излезем и ше му фърлим един бой.
                    И една сутрин иде шофьорът:
                    - Дай това, дай онова, цигари... абе, другарко, ти секс правиш ли?
                    Оная вика:
                    - Епа, да.
                    - Е, като правиш к'во праи мъжът ти при жена ми всеки път, като идем командировка...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение


                      Те така работят Американите
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Коментар


                          • Проблемът не е в това, че жената командва мъжа в семейството, а във факта, че крайно неправилно командва. Скъпи жени, ето няколко доказано работещи команди за мъдър семеен мениджмънт:
                            1. Стига си мил чинии! Я марш на риба!
                            2. Не искаш да ядеш яхния? Тогава ще ядеш вратни пържоли!
                            3. Какво ѝ се каниш на хубавата комшийка? Целият вход я опраши, ще си помислят, че съм се омъжила за левак!

                            Коментар


                            • Татко миел съдовете, сифонът го засмукал и го изхвърлил във ваната на съседите, докато съседката се къпела.
                              Поне така каза на мама...

                              Коментар


                              • Отива един в публичен дом. Избира си момиче и прекарва с нея фантастична нощ. На сутринта отива при шефа на публичния дом и пита:
                                - Колко дължа?
                                - Нищо..Бяхте страхотен!
                                - Какво? Цяла нощ секс със страхотно момиче и не плащам нищо?
                                - Нищо. Даже това е за вас! - и му подава 500 лева.
                                Човекът се шашнал - не стига, че си изкарал супер, ами и 5 стотака напред. Още същия ден разказал на всички свои приятели. И един от тях решил и той да отиде. И той изкарал страхотна нощ, и на сутринта пита:
                                - Колко дължа?
                                - Нищо, бяхте страхотен! - и му дава 100 лева.
                                - Благодаря - казал човека, - Но имам един въпрос: Защо получавам 100 лева, а моя приятел е получил 500?
                                - Вчера всичко вървеше по телевизията, а днес само в интернет.

                                Коментар

                                Working...
                                X