IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • – Добър ден! Бихте ли ни отделили една минута, правим проучване.
    - ?
    - Защо зареждате на бензиностанции ЕКО?
    – Миии, ...щото искам да ч*кам една от касиерките..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      Ново срутище в Бояна
      Забравили са да нарисуват дрона на Радев. който по погрешка се е блъснал в шкафа ....

      Коментар


      • Ново срутище в Бояна
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Той имаше скромни мечти: синът - на корицата на "Форбс", дъщерята- на корицата на "Вог", любовницата - на корицата на "Плейбой", а жена му - в списъка на... безследно изчезналите...
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • - Муцка с кво се занимава твоя ?
            - Моя е блогър, веган, протестър, еколог, инфлуенсър и копирайтър......
            - То и моя е некъв такъв шушлек и все нема кинти .........

            Коментар


            • Половин час ви гледам как цял час си говорите.
              Цял ден сте заедно и все имате какво да си кажете
              Хвърли си кошчето в дъвката
              Учителката ми по руски
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                И малко казармени:
                И още малко казармени;
                Старшината наказва – Ще метеш от оградата до обяд.

                - Има някой не пеят, но аз ги чувам.

                - Който е тъп и не може да помни да си записва като мен.

                По време на занятие - Вие почвайте да копаете тук. Аз ще отида до щаба да разбера къде трябва.





                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                Коментар


                • Малко курортно градче на Черноморието...
                  В един скъпарски магазин влязла странна двойка. Мъжът бил плешив чичка с огромно шкембе. Обаче,баровски облечен и на ръцете му - десет златни пръстена! Момичето било младо,стройно,красиво и застаряващият тежкар я стискал напористо за дупето!
                  Продавачката попитала любезно:
                  - Какво ще обичате?
                  Чичката започнал:
                  - Една бутилка" Джони Уокър"! Ама,син етикет,защото друго - не пия! Една кутия хайвер! Ама да е черен,защото друг не ям!
                  Кутия пури! Ама,да са хавански,защото други не пуша! Кутия шоколадови бонбони!
                  Ама,да са "Фереро Роше", защото други не накусвам! Такааа... Колко Ви дължа?
                  Продавачката казала тактично:
                  - Извинявайте,че се бъркам в тези неща... Ама - няма ли да има нещо и за Вашата съпруга?
                  Чичката се плеснал по челото:
                  - Леле,колко съм разсеян! Много Ви благодаря,че ме подсетихте! Дайте ми и една хубава пощенска картичка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    ---------------------------------------------------------------------

                    Коментар към вица:
                    "Размерът няма значение ... стига да е голям!" - женска мъдрост.


                    Условието "да е голям" е необходимо, но (ако е единствено), това не е достатъчно условие!

                    Мъжка мъдрост (по темата) : истинската жена може да изправи дори махалото на Фуко...

                    Коментар


                    • Стоях си аз на бара, загледан тъжно в чашата си, когато един огромен рокер с намръщена физиономия се приближи, взе чашата ми, и я изпи на един дъх. Останах втрещен от наглоста му ......

                      - Е, какво ще направиш сега? - попита ме той със заплашителна крива усмивка, гледайки ме отгоре надолу,

                      Тогава аз се разплаках и започнах да му разказвам:

                      - Днес е най-лошият ми ден в моя живот. Аз съм завършен неудачник. Закъснях за работа и шефа ме уволни. Излизайки за последно от службата видях, че някой ми е откраднал колата, а тя дори не беше застрахована. Прибрах се с такси, но забравих в него портфейла си с всичките ми пари в него. В къщи заварих жена си на калъп с друг мъж, и на всичкото отгоре ме ухапа собственото ми куче. И ето дойдох тука в този бар, за да събера смелост, и най-накрая да приключа с този нещастен живот. Поръчах си чаша водка, пуснах в нея таблетка с отрова, и тихо наблюдавах как тя постепенно се разтваря. И в един момент вие идвате, и без да ме питате я изпивате на един дъх! .....

                      - Та ето това е моята история, казах аз изтривайки сълзите си. А сега ще ми разкажете ли вашата?
                      Last edited by Mateev; 30.01.2021, 00:43.

                      Коментар


                      • Мъж се прибира от едномесечна командировка.
                        Вече в къщи, започва за всяко нещо да се заяжда с жена си.
                        Излизайки от банята казва:
                        - В банята на хотела всички хавлии бяха сгънати с идеален ръб, не по закачалки - дреболийка, ама приятно.
                        Сяда да вечеря и пак:
                        - В хотела всички прибори за хранене бяха завити в бели ленени салфетки - дреболийка, ама приятно...
                        Накрая жената не издържала:
                        - На съседа Спас от горния етаж му е с един сантиметър по-дълъг от твоя - дреболийка, ама приятно...

                        -----------------------------------------------------------------------------------------

                        Коментар към вица:
                        "Размерът няма значение ... стига да е голям!" - женска мъдрост.
                        Last edited by Mateev; 29.01.2021, 21:42.

                        Коментар


                        • Крал Артур решил да ходи на кръстоносен поход, но имал голям проблем - лейди Гуинвиер била много красива, а рицарите на кръглата маса били много похотливи.
                          Та крал Артур отишъл при добрия магьосник Мерлин с проблема си. Добрият магьосник му казал да дойде след седмица и проблемът му ще е разрешен. Минала седмицата и кралят отишъл да види какво става. Мерлин му дал едни железни гащи, но отдолу на гащите имало една голяма дупка. Кралят казал:
                          - Какво е това?!? Та нали всички рицари ще оправят кралицата през дупката!!!
                          - Гледай сега - казал Мерлин.
                          Извадил една пръчка и я мушнал в дупката. Чуло се прещракване и една малка гилотина разсякла пръчката на две.
                          Кралят много се зарадвал, сложил гащите на кралицата и заминал на кръстоносен поход. Върнал се след 7 години и веднага строил рицарите около кръглата маса за проверка. На кого му бил наполовина, на кого целият му го нямало, някои били съвсем леко рязнати, само на сър Галахар му бил цял.
                          - Браво, сър Галахар, единствено ти спаси кралската чест!!! Кажи какво искаш и всяко твое желание ще бъде изпълнено.
                          Но сър Галахар останал БЕЗМЪЛВЕН...

                          Коментар


                          • Актуално творчество:

                            О GME,
                            3 седмици младите инвеститори как акциите вардят!
                            wallstreetbets трепетно кликат у Редит-а.
                            Пристъпи ужасни! Дванайсти хедж фонд фалира,
                            Налага се къси позиции да спира.
                            Гъсти орди със stimulus checks в ръката,
                            RobinHood отваря им вратата.
                            Къси, дълги, къси дълги, експлозия в цената.
                            Banksters лазят им в краката.
                            Wallstreet безумний сочи GME,
                            и вика: "оставете само продажба"!
                            И младежи скочиха с кликове ужасни,
                            Редит-а гръмна, Уолстрийт отвръща.
                            Близо 423$ цената удари,
                            От White House на Влад Тенев зазвъняха тузари.
                            И с нов дъжд от лъжи, машинации пак,
                            Мастити фондове и медии в крак,
                            говорят фалшиво, заплашват пазара.
                            На премаркет акцията е 100 процента нагоре,
                            Регулации няма, във форуми се спори.
                            Петък е вече, сага поредна.
                            Йелън туитна, акция вдигна.
                            Как ще завърши таз финансова сага,
                            Ще знае единствено който парите си реши да не слага.

                            Коментар


                            • "Завой може ли да правиш": Борисов се вози на локомотива "Кардам"

                              https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...v_se_kachi_na/


                              Уникален интелект !
                              Last edited by Zdravko; 29.01.2021, 13:01.

                              Коментар


                              • Бисери от женски вестници:
                                "След драматичния край на последната ми връзка,започнах да гледам на мъжете като на противоположен пол!"
                                "Като по-млада - бях изнасилена четири пъти! Но това за мен е минало! Сега се интересувам от съвсем други неща!"
                                " Обичам много своя съпруг! Затова му изневерявам сравнително рядко!"
                                " Той не откликва на чувствата ми! На любовта ми отговаря със секс! Е,поне го прави от сърце!"
                                " Аз съм на 42 години. Досега съм се омъжвала пет пъти. Всеки път - все по-успешно и по-успешно!"
                                " Едно познато момче искаше да ме лиши от девственост. Отначало - много се страхувах.
                                Но момчето подходи към мен изключително нежно и внимателно! Успокои ме с думите:
                                " Не се бой ! Той ми е ужасно малък!"
                                " Пиша Ви вече трето писмо! Въпреки,че още не съм изпратила първите две!"

                                Коментар

                                Working...
                                X