IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сирийски бежанец най-после достигнал до Мюнхен. На следващия ден тръгнал да се разхожда из града. Останал възхитен от красивия град, чистота, зелените паркове, архитектурата, булевардите. Възторгнат, сириецът спрял един минувач:

    - Благодаря ви, че сте създали такава хубава държава, такъв град, толкова чисто спретнато, полкова подредено...

    Гражданинът го прекъснал:
    - Благодаря за хубавите думи, но аз всъщност съм турчин - и си подминал.

    Сириецът спрял втори минувач и пак започнал:
    - Искам да ви благодаря, че сте от хората, които са създали този град, тези паркове, този ред...

    Гражаданинът го прекъснал:
    - Вижте, хубав е градът, ама аз съм кюрд.

    Сириецът срещнал трети пешеходец и пак започнал:
    - Искам да благодаря за тази красота около нас, тази чистота, тези порядки...

    Пешеходецът го прекъснал и казал:
    - Виж, това е така, но аз всъщност съм иракчанин...

    Сириецът учудено попитал:
    - Но къде са германците?
    - А, германците къде са, германците са на работа - отвърнал иракчанинът и подминал.

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        Ами да - октобефест ще ми правят - я дай едно байрямче вместо това!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Чудесно! Почна се с глупостите и с ислямизацията на Европа.
          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

          Коментар


          • Мъж влиза в женски бар, а там - само блондинки.
            Мъжът заговаря една от тях:
            - Искаш ли да ти разкажа виц за блондинка?
            - Господине, барманката е с черен пояс по карате, дамата вляво от Вас- майстор по айкидо, дамата вдясно от Вас е висока 190 см. и тежи 95 кг, дамата на пилона е инструктор по ръкопашен бой, а зад Вас стои блондинка с бухалка в ръката. Още ли настоявате да разкажете вица за блондинката?
            Мъжът след кратка пауза:
            - Не-е, щото ще трябва да го обяснявам шест пъти...

            Коментар


            • https://www.change.org/p/city-of-mun...of-oktoberfest

              Коментар


              • Десет човека в ресторанта на Централна гара седят на обща маса - ядат, пият и се веселят. И малко преди втората фаза - когато алкохолът удря в главата, по радиоуредбата се чува: "Внимание! Бързият влак за Варна тръгва от втори коловоз."
                Всички скачат, спускат се по перона и почват да гонят влака. Качва се първият, вторият, третият.. деветият. Десетият обаче не може да стигне влака, който все повече ускорява, отказва се и започва да се смее.
                При него отива някакъв гражданин и го пита:
                - Какво ти е толкова смешно бе, ония се качиха на влака, ти го изпусна, пък и се смееш отгоре на всичко?
                - Как няма да се смея, те се качиха на влака, ама изпращаха мене...

                Коментар


                • Дядо решил да провери дали бабата чува добре. "Бабо, чуваш ли ме?" - попитал той отдалеч, но отговор нямало. Доближил се той и пак попитал: "Бабо, чуваш ли ме?" и този път отговор нямало. "Брей", рекъл си старецът, този път отишъл съвсем близо до нея и пак попитал: "Бабо, чуваш ли ме?", - "За трети път ти отговарям, да, чувам те!"

                  Коментар




                  • Коментар


                    • Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • За любителитете на Mercedes-Benz S63 AMG ..разбий си колата със стик за голф

                        Коментар


                        • http://www.sportal.bg/news.php?news=566972

                          Коментар


                          • Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Живеем лошо, защото купуваме контрабанда. За да живеем добре, трябва да продаваме контрабанда.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X