IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • - Знаете ли защо ви спрях?
      - Ъъъ... харесвате дебели мъже?
      - Хаха, много смешно! Айде излизай да духаш!
      - Ето, знаех си...

      Коментар


      • Сирийски бежанец най-после достигнал до Мюнхен. На следващия ден тръгнал да се разхожда из града. Останал възхитен от красивия град, чистота, зелените паркове, архитектурата, булевардите. Възторгнат, сириецът спрял един минувач:
        - Благодаря ви, че сте създали такава хубава държава, такъв град, толкова чисто спретнато, полкова подредено...
        Гражданинът го прекъснал:
        - Благодаря за хубавите думи, но аз всъщност съм турчин - и си подминал.
        Сириецът спрял втори минувач и пак започнал:
        - Искам да ви благодаря, че сте от хората, които са създали този град, тези паркове, този ред...
        Гражданинът го прекъснал:
        - Вижте, хубав е градът, ама аз съм кюрд.
        Сириецът срещнал трети пешеходец и пак започнал:
        - Искам да благодаря за тази красота около нас, тази чистота, тези порядки...
        Пешеходецът го прекъснал и казал:
        - Виж, това е така, но аз всъщност съм иракчанин...
        Сириецът учудено попитал:
        - Но къде са германците?
        - А, германците къде са, германците са на работа - отвърнал иракчанинът и подминал.
        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

        Коментар


        • http://olx.bg/ad/tayno-prodavam-raki...i-ID5tCf8.html

          Коментар


          • Удивително нещо е историята!
            Само 70 години по-късно, гледаме по телевизията, как едни хора
            се бият за място във влак, който ще ги откара до лагер в Германия....

            Коментар


            • Коментар


              • - Пиеш ли?
                - Зависи. Ако това е само въпрос - не, разбира се. Ако обаче е покана, ДА!

                Коментар


                • http://milom.blog.bg/

                  Коментар


                  • Удивително нещо е историята! Само 70 години по-късно гледаме по телевизията как едни хора се бият за място във влака, който ще ги откара до лагер в Германия?!!

                    Коментар


                    • Ще бъде избран за нов мандат, след като бъде издигнат от герП:
                      Портних, Юрдечка Пъдъдъкова, Тотьо Филибейски и т.н. - Да
                      Фикус - Да
                      Магаре - Да

                      Гарантирано от герП и проЗтия мат'риал
                      Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Коментар


                        • 2050 година , някъде по аутобаните на Германия.Двамa катаджии спират автомобил. Искат му документите.Единия катаджия поглежда книжката и възкликва към своя колега:
                          - Ха , Ахмед , гледай пък тоя какво смешно име има - Гюнтер....???

                          Коментар


                          • Влюбена двойка влиза в ресторант и буквално се изяждат с очи един-друг:
                            - Толкова си сладка! Бих те схрускал цялата!
                            - И аз теб бих си те хапнала.
                            ... и продължавали разговора все в този дух.
                            Дошлият келнер ги послушал малко прав до масата им и попитал:
                            - А за пиене нещо ще поръчате ли?
                            Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/09/2015_23.html

                            Коментар


                            • Бисери от родните аптеки

                              Разговор между клиент (от мъжки пол) и фармацевт:
                              – Извинете, бихте ли ми дали една таблетка Трибестан!
                              – Бих могла да Ви дам една таблетка Виагра или Левитра.
                              – Аз искам Трибестан, не се нуждая от продуктите, които ми предлагате. Налага ми се да пътувам със самолет, а ми става лошо.

                              А чорап за разширени вени за ляв крак до коляното?

                              Членник Балкански имате ли?

                              Коментар


                              • YouTube - https://youtu.be/fttf_C-L3C4
                                Last edited by hemilio; 22.09.2015, 23:21.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X