IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Полицай влиза в магазин за електроуреди и пита продавачката:
      –Това какво е?
      –Климатик.
      –А,това до него?
      –Вентилатор.
      –А,другото?
      –Миксер.
      На продавачката и писнало от въпросите му и когато посочил един красив полилей с висулки и за пореден път попитал:„Това какво е?",тя отговорила:„Дупе".
      –Страхотно е!Завийте ми го,ще го купя.
      Доволен от покупката полицаят напуснал магазина.На улицата срещнал свой колега и побързал да се похвали с новата придобивка.Колегата бил очарован и решил по-късно да мине през магазина и той да си купи.
      Влязъл в магазина и се обърнал към продавачката,която вече била сменила колежката и си и идея си нямала за какво става въпрос.
      –Искам едно „Дупе"!
      –Господине,ние „дупета " не продаваме,това е магазин за електроуреди!
      –Моят колега си е купил от тук чудесно „Дупе",искам и аз!
      –Момент!-казала продавачката и влязла при шефа.
      –Шефе,дошъл е един полицай и иска „Дупе".
      –Щом е полицай,ще му дадеш,няма друг начин!
      Притеснена продавачката вкарала полицая в склада и си вдигнала полата.Той я изгледал учудено и казал:
      –Ама аз не искам такова „Дупе"!Аз искам „Дупе с висулки".
      Продавачката щастлива смъкнала полата,влязла отново при шефа и рекла:
      –Шефе,тебе търси......

      Коментар


      • Шеф хвали красивата си секретарка, блондинка:

        -Браво, само две грешки!

        -Благодаря!

        -Сега да напишем втората дума!...oще

        Коментар


        • Ню Йорк. Габровец отива на пощата и си поръчва телефонен разговор за 30 секунди. Телефонистката го изглежда шашнато:
          - За 30 секунди ще успеете ли?
          - Напълно!
          Свързват го с дома му:
          - Иване, акаш ли?
          - Да, тате!
          - Бъди здрав! Чао!
          Очите на телефонистката стават огромни:
          - Че каква информация получихте?
          - Как каква? Аз го попитах:
          - Акаш ли? Той каза да! Щом ака - значи се храни! А щом се храни - значи има пари! А щом има пари – значи е добре!

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              В слънчев и мързелив пловдивски следобед на ларгото пред общината бавно и величаво каца летяща чиния от злато. В корпуса й се отваря златна врата, изниква златна стълбичка и по нея слиза атлетичен двуметров красавец в прилепнало златно трико, под което изпъква впечатляваща надареност, на врата му виси едър златен медальон, а ръцете тежат от златни пръстени. Златният астронавт сяда в близкото бистро и поръчва кафе. От съседната маса на секундата го фиксира силиконена блондинка и кокетно пита за свободно място. 24-каратовият атлет любезно кима.
              -Извинете, Вие откъде сте?- подхваща русата амбиция.
              -От Сириус съм -усмихва се неустоимо златният пришълец.
              -Олии... Ми там всички ли сте такива високи?
              -Да, всички.
              -И мускулести?
              -Да, всички.
              -И толкова надарени?
              -Такива сме - скромно кима мъжът.
              -И всички ли имате толкова злато?
              -Не!-сепва се звездният гост- Само арменците!
              Еваларка Жека - Оправи ми деня

              Кацат американците на Луната и бързат да забият знамето, но точно преди да го направят гледат в далечината някакви човешки фигури ???
              Тръгват те натам и като наближават какво да видят - седнали двама Арменеца, играят табла и сърбат кафе??? Американците ги питат - абе вие защо не казвате че сте кацнали на Луната ние да бързаме да сме първи пък то вие сте ни изпреварили??? Небрежно единия Арменец надига глава и отговаря - Ами то нали ние Арменците не обичаме да се хвалим та затова ....
              Last edited by marin1; 04.11.2015, 14:19.
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • http://www.nenovinite.com/ne/politika/7698/

                http://offnews.bg/news/Izbori_18760/...li_585650.html

                В слънчев и мързелив пловдивски следобед на ларгото пред общината бавно и величаво каца летяща чиния от злато. В корпуса й се отваря златна врата, изниква златна стълбичка и по нея слиза атлетичен двуметров красавец в прилепнало златно трико, под което изпъква впечатляваща надареност, на врата му виси едър златен медальон, а ръцете тежат от златни пръстени. Златният астронавт сяда в близкото бистро и поръчва кафе. От съседната маса на секундата го фиксира силиконена блондинка и кокетно пита за свободно място. 24-каратовият атлет любезно кима.
                -Извинете, Вие откъде сте?- подхваща русата амбиция.
                -От Сириус съм -усмихва се неустоимо златният пришълец.
                -Олии... Ми там всички ли сте такива високи?
                -Да, всички.
                -И мускулести?
                -Да, всички.
                -И толкова надарени?
                -Такива сме - скромно кима мъжът.
                -И всички ли имате толкова злато?
                -Не!-сепва се звездният гост- Само арменците!

                Коментар


                • Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Една баба отива при млад гинеколог oт Бургас, когото са изпратили в Ахелой да трупа ценен опит.
                    - Сваляй гащите бабо и се качвай на магарето. Свалила гащи бабата и се качила.
                    - Ауу, бабо, ама ти си бременна – решил да се майтапи гинекологът.
                    - Въй чедо, не думай, аз откак умря дядото преди 20 години, такова нещо не съм правила. Я виж пак, да не сбъркаш!
                    - Ами бабо, не само си бременна, но е и от негър.
                    - Леле, чедо, аз такова нещо не съм виждала, как така бременна..
                    След няколко минути разсъждения, бабата погледнала засрамено доктора и го попитала:
                    - А бе, чедо, това от патладжан става ли??
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Единственото професионално съсловие, което никога не е протестирало, са митничарите.
                        Еваларка.

                        Много са всеотдайни и дисциплинирани...
                        Почти вярно. За последно протестираха през 1991 год. Даже имаше символична стачка. Шефът на митниците беше сменен и те така.

                        Коментар


                        • Единственото професионално съсловие, което никога не е протестирало, са митничарите.
                          Еваларка.

                          Много са всеотдайни и дисциплинирани...

                          Коментар


                          • Един човек тича по улиците и раздава на минувачите бели листа. Към него се приближават двама полицаи.
                            - Гражданино, какво раздавате?
                            - Как какво? Не виждате ли - раздавам позиви!
                            - Ти с кой се ебаваш, бе? Т`ва са си чисто бели листа.
                            - Не! Това са позиви.
                            - Е, като са позиви, тогава защо нищо не пише?
                            - К`во да пише - то всичко е ясно.
                            Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/11/2015_4.html

                            Коментар


                            • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...comment-newest
                              На пътното платно в началото на Аспаруховия мост в посока Бургас беше паркирана хоризонтално полицейска кола.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Хахахахаха, това не е виц, а истина...
                                Гл. секретар на МВР Георги Костов отишъл преди малко при протестиращите полицаи и им викал - Прибирайте се, нямате разрешение, това е гражданско неподчинение, освободете площада и прочие призиви...
                                А те му казали: МИ ВИКНИ СИ ПОЛИЦИЯ!!!
                                Как да не е виц? Виц е, виц от живота!

                                Коментар

                                Working...
                                X