IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    "- Джон, вярно ли е, че българският премиер е нарекъл българите прости, а мнозинството от тях го избира вече трети път за премиер?
    - Да, сър, вярно е.
    - Тогава защо вдигат врява, когато някой ги нарече дебили, Джон?
    - Ми... дебили, сър."
    хахаха+111111111

    Коментар


    • "- Джон, вярно ли е, че българският премиер е нарекъл българите прости, а мнозинството от тях го избира вече трети път за премиер?
      - Да, сър, вярно е.
      - Тогава защо вдигат врява, когато някой ги нарече дебили, Джон?
      - Ми... дебили, сър."
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Двама си говорят:
        - Пешо, отгатни: кое е това, което се е родило в Англия, израстнало в Бразилия и умряло в България?
        - Не мога да отгатна.
        - Футболът, бе пич...

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	4_8.jpg
Views:	1
Size:	32.7 КБ
ID:	3261973

          Коментар


          • - Ало! Водоснабдяването ли сте?
            - Да.
            - Защо и от двата крана в банята ми тече вода?
            - В смисъл?
            - Ами – от червения – топла, от синия – студена!
            - Какъв ви е на вас проблемът?
            - Ами, като си гледам сметката, от червения би трябвало трябва да тече червено „Джони”, а от синия – финландска водка!..

            Коментар


            • Аха !
              Оказа се, че резката по средата на хапчетата се прави за пациентите, които отказват да пият същите тези хапчета.
              На тях им ги слагат отзад и им ги завиват с отвертка/винтоверт (за по-коравите) ...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Смее ли някой да обвини Чък Норис в сексуален тормоз?

                Коментар


                • Зимата, препълнен автобус, час пик.
                  Качва се мъж, облечен с дебела шуба.
                  Кондукторът му казва:
                  - Господине, ако си свалите шубата, ще се освободи място за още един пътник.
                  - Може, ако си сваля и панталона, ще има и къде да се държи...

                  Коментар


                  • 2060-та:
                    - Ей тука внучето ми си прекарах най-хубавите години...
                    - Какво е това дядо?
                    - Левият завой на Гешов и България.
                    Last edited by Longin; 09.11.2017, 17:41.
                    "the trend is your friend until the end..."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от хамстер Разгледай мнение

                      много пъти го писах и все ме трият.
                      човека е прав, но малко е подценил тотала ...с около 10-12% са повече.
                      еми трият те щот и техното IQ е под 50 както на собственици/чка, админи и останалите цървули по стълбицата ама как и да е в булгаристанските медии цари Американщината и гейроатлантизмъ (щот те поръчват музиката) и шуробаджанащината аааа дам щех да забрааа и PR ровските им простотиии ама народо си пукат от глад бавно и славно докат им дое акъла па мое ида не дое ....

                      P.S. сега ше се бори с фашливите новини Мариа Гаргамел "нашо мнооо способно момиче" гевродупетатка в Брисель с общинско жилище и цоциални привилегии у София (така функционират нещата у нас)....
                      Last edited by michaelis12; 09.11.2017, 10:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                        само дет тоя е единствения дет има нещо в горе в главата в тая пумиарска държава за съжаление, аз тва незнам кво му е "бисеровото или вицовото", но да де в тоя сайт и без тва IQто е равно на немска овчарка даже и по-ниско кат почнеш от собственици та до местните в "кръчмата по коментарите" ....
                        много пъти го писах и все ме трият.
                        човека е прав, но малко е подценил тотала ...с около 10-12% са повече.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                          ""Това е някакъв ужас" каза Стивън Кинг, гледайки Иво Христов по телевизията."
                          само дет тоя е единствения дет има нещо в горе в главата в тая пумиарска държава за съжаление, аз тва незнам кво му е "бисеровото или вицовото", но да де в тоя сайт и без тва IQто е равно на немска овчарка даже и по-ниско кат почнеш от собственици та до местните в "кръчмата по коментарите" ....

                          Коментар


                          • Ветеринарен кабинет.
                            На тезгяха лежи котак, и полека излиза от упойка...
                            Доктора
                            - Как се казва ?
                            - Фидел
                            - Е, ... вече е Кастро
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Един DJ хванал златната рибка и я пуснал веднага. А тя:
                              - Я, чакай малко! Ами трите желания?
                              DJ-ят въздъхнал и казал:
                              - Ох, добре! Казвай кои песни искаш!?

                              Коментар


                              • ""Това е някакъв ужас" каза Стивън Кинг, гледайки Иво Христов по телевизията."

                                Коментар

                                Working...
                                X