IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е вродена малформация - вълча уста мисля че се нарича , реално е дупка в черепа , в белите държави се оперира в много ранна възраст и се отстранява т.е. запълва.

    Коментар


    • След операция на хванат в много ранен стадии рак на горната челюст се получават подобни неща.

      Коментар


      • http://www.nenovinite.com/ne/svqt/7790/

        Иначе младежа...някаква дупка в небцето освен или напред нещо.
        Колко от вас пробваха номера?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          А стига бе, как го прави, колко се мъчих , не мога
          Гледайки белега, вероятно му няма част от черепа ...
          Не знам, обаче кое му е смешното ... вероятно като яде ... му излиза през носа.
          постове на LATINICA не чета
          МОЛЯ пишете на БЪЛГАРСКИ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            А стига бе, как го прави, колко се мъчих , не мога

            Коментар


            • аз не съм от младите, но това с пъпеша винаги съм го чувал като:
              ака че легай малко само
              да те мажа надолу по гърба с Нивеа
              скъпа, ти си ми до пъпа
              събудих Соня Васи
              сънувам луди жаби
              моят дубъл е златен, аре пусни ми гратис

              При което сексуалният поддтекст е ясен, но явно съм дърт вече и съм леееко глух
              Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
              от две седмици разсъждавам върху текста на една популярна песен на Ъпсурт:

              ака че легай малко само
              да те мажа надолу по гърба с Нивеа
              скъпа, ти си моят пъпеш
              събудих Соня Васи
              сънувам луди жаби
              моят дубъл е златен, аре пусни ми гратис

              знае ли някой - може би по млад инвеститор - какво означава "моят пъпеш" в този контекст, какво е искал лирическият герой да каже? нещо сексуално надявам се , или?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • от две седмици разсъждавам върху текста на една популярна песен на Ъпсурт:

                Така че легай малко само
                да те мажа надолу по гърба с Нивеа
                скъпа, ти си моят пъпеш
                събудих Соня Васи
                сънувам луди жаби
                моят дубъл е златен, аре пусни ми гратис
                знае ли някой - може би по млад инвеститор - какво означава "моят пъпеш" в този контекст, какво е искал лирическият герой да каже? нещо сексуално надявам се , или?
                Last edited by Longin; 24.11.2015, 23:39.
                "the trend is your friend until the end..."

                Коментар


                • Великият пианист Артър Рубинстайн (неправилно наричан у нас "Артур Рубинщайн") закъснявал за среща в известен нюйоркски ресторант. Приятелите му вече започнали да се тревожат, когато той се появил в компанията на ослепителна красавица, очевидно доста по-млада от него.

                  Рубинстайн бил пословичен със своето скъперничество, но тази вечер поръчал най-скъпите блюда и най-изисканите редки вина. Накрая платил цялата сметка с широка усмивка.

                  - Наясно съм, че вероятно сте много учудени - казал той, - но днес бях при адвоката си за да уточним завещанието ми. Предвидих сериозни суми за дъщеря ми, за близките, както и големи дарения с благотворителни цели.
                  Но внезапно осъзнах, че самият АЗ не съм включен в завещанието си. Всичко е за другите!...
                  Решил съм вече да се отнасям по-щедро към себе си.

                  Приятели, бъдете на първо място в завещанието си!

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Слоганът на българското възпитание е: "Може да си прост(а), маме, ама няма да се даваш!"

                      http://www.infosi.bg/litsemerieto-sa...da-obshtuvame/

                      Коментар


                      • Сеанс при психотерапевта за позитивно мислене. Пациентката:
                        -Сутринта на закуска изтървах филията намазана с масло. И тя падна с маслото нагоре. Какво ли означава това?
                        -Не се притеснявайте, госпожо. Просто сте я намазали от обратната страна!..

                        Коментар


                        • http://33.media.tumblr.com/364952c23...g4boo1_400.gif

                          Коментар


                          • -Марийке, искам да ти призная един грях Всеки път като те чукам си мисля за чужди жени...
                            -Пък аз, Иванчо, като ме чукат чужди мъже все за теб си мисля!

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=ttv-S4lu2xI
                              Crazy People of Walmart 2015

                              Коментар


                              • Барманката: Добър ден!
                                Клиент: Jack Daniels!
                                Барманката: Приятно ми е, Мими от Русе.

                                Коментар

                                Working...
                                X