IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • КЛАСИКА -Жена – нимфоманка, след дълго лечение от психолог, отива на контролен преглед:
    – Как се чувствате, все още ли си мечтаете само за с*кс? – пита психологът.
    – Не! Сега мечтая да имам семейство. – отговорила жената.
    – Чудесно! А друго?
    – След това да ми се роди син.
    – Прекрасно!
    – Синът ми да порасне и да стане вратар на известен футболен отбор.
    – Това е великолепно?!
    – И на някоя много важна футболна среща, той да изтърве елементарен гол.
    – Но, защо?! – попитал психологът.
    – Тогава цялата публика, ще почне да вика - "Ууу, да ти е*а майката!" Тогава аз ще се изправя и ще им кажа - "АЗ СЪМ МАЙКА МУ!"..

    Коментар


    • Четирима мъже седнали да вечерят на една маса в луксозно заведение. Яли и пили на корем и по някое време сервитьорът отишъл при тях и им казал:
      – Господа, сметката ви е точно 1000 лева.
      – Ние, от ХЕИ, понякога правим доста внезапни проверки! – подхвърлил на сервитьора единият от сътрапезниците.
      Сервитьорът отишъл при шефа си и след малко се върнал пак:
      – Шефът каза, че сметката ви става 800 лева.
      – Ние, от пожарната, също правим изненадващи проверки! – споделил друг от компанията.
      Процедурата с шефа се повторила и сметката станала 500 лева.
      – Ние, от Енергото, също си имаме нашите трикове! – споделил третият от компанията.
      След поредния разговор с шефа, сметката вече станала 300 лева.
      – Ами, може да са 300, но щом ги давате от сърце, ще ги вземем! – казал данъчният инспектор на сервитьора...

      Коментар


      • https://www.facebook.com/betina.bori...gwMDQ3NDY4MjY/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение

          Кво, кво.. Еми замислена е била Ралица, кво толкоз. Знаеш как е: човек като го хвана сушата три дни и си започва да си мечтае.
          Абе, не е точно така се оказа.

          Просто българската журналистика е под всякаква критика.

          БТА е подало така информацията и след това 10-15 медии - копи пейст.

          Жалка картинка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Кво, кво.. Еми замислена е била Ралица, кво толкоз. Знаеш как е: човек като го хвана сушата три дни и си започва да си мечтае.
            Last edited by dzk; 06.05.2018, 13:03.

            Коментар


            • Вечер. Проливен дъжд. На вратата на кръчмата "Св. Георги и змеят" чука пътник. Вратата отваря свирепа кръчмарка. Пътникът се обръща към нея с думите:
              - Аз съм беден пътник, цял ден съм пътувал, уморен съм и съм гладен, но нямам никакви пари....
              Кръчмарката изръмжава зловещо:
              - Разкарай се и не припарвай повече тук.
              Пътникът:
              - А мога ли да говоря с Георги...

              Коментар


              • Гинекологът Петров тайно гледаше снимки на облечени жени през обедната почивка...

                Коментар


                • Акций - едно от имената, с които е известен древноримският бог на неграмотността. Други негови често срещани имена са Облигаций и Инвестиций. След богът на парите, богът на неграмотността е най-силно почитан сред съвременните българи. Най-много негови последователи има във финансовите форуми, където богът на неграмотността се издига до култово ниво от счетоводители, анализатори и други.
                  Last edited by Иван Давидов; 06.05.2018, 13:57.

                  Коментар


                  • -Красавице, как се казваш
                    - Гери
                    -Гери, съкратено от..
                    - Георги!

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...comment-newest

                      http://prntscr.com/jdzsk6

                      Кво?

                      Коментар


                      • Внук отива при дядо си на село. Минава една седмица и внучето казва на дядо си:
                        - Дядо, при теб е много хубаво. Чист въздух, чиста река. Спокойствие. Само едно не ми харесва - момичетата на село са много облечени.
                        Дядото бръкнал в джоба си и извадил два бонбона. Единият с целофан, другият- без и помолил внучето да си вземе един. Внукът взел бонбона с целофана. Дядото попитал:
                        - Защо избра този бонбон?
                        - Някак по чист ми се струва - отвърнал внукът.
                        Дядото го погледнал и отвърнал:
                        - И с жените е същото...

                        Коментар


                        • ФалШИШИ новини

                          Хубав каламбур

                          Коментар


                          • Е правилно сме си държава на тиквите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Wizi Разгледай мнение

                              Мда така е.
                              С него обаче, ако си мажеш прасето сутрин и вечер в продължение на месец му поникват златни пера. Те пък колко струват.. !!
                              Чи още малко образоване по въпроса, щото ми се струва че долавям неква ирония ....


                              Това бялото на земята са въпросните тиквени семки - някъде из Добруджа. В края на лятото пада яко сушене и много от пътищата стават еднопосочни









                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gold Разгледай мнение
                                Тези тикви са някакви специални, от чието семе се правело някакво много скъпо масло. Струвало около $200..
                                Мда така е.
                                С него обаче, ако си мажеш прасето сутрин и вечер в продължение на месец му поникват златни пера. Те пък колко струват.. !!

                                Коментар

                                Working...
                                X