IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чукча

    Чукча е ловец. Лежи в затвора заедно с един мужик.
    Мужикът: За какво лежиш?
    Чукча: Убих бяла мечка. Дадоха ми 2 години. А ти?
    Мужикът: Убих жена си. Дадоха ми 8 години.
    Чукча: Осем години?! И за какво! Че там има само една шепа вълна !
    Не препоръчвам никому нищо.

    Коментар


    • Ако често и в големи количества се употребява някой продукт, в края на краищата омръзва.
      Въпрос: Какво не е наред с бирата?
      Life's a journey, not a destination.
      And I just can't tell just what tomorrow brings...

      Коментар


      • https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...75&oe=56A6CA19

        Честит 15-ти септември!!!
        The strongest stand last.

        Коментар


        • да може да обясните следващият път

          Assville (Дупница)
          Angrydogsville (Злокучене)
          Cave (Пещера)
          Hot Chili Ford (Лютиброд)
          Lower Bathroom (Долна Баня)
          Upper Dicksville (Горно Уйно)
          Marketplace (Пазарджик)
          Noiseville (Шумен)
          Steam Boiler (Котел)
          Unlimited Village (Безмер)
          the Hoof (Копитото)
          Eatalot (Ямбол)
          Longsexville (Дългопол)
          Още вицове

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            75-годишен старец отива при лекар с молба да изследват спермата му. Докторът му дал едно бурканче и го помолил на другия ден да донесе сперма за изследване.
            На другия ден старецът носи бурканчето празно.
            Докторът:
            – Какво става?
            – Разбирате ли, докторе! Отивам си вкъщи, първо пробвах с дясната, после с лявата. След това помолих жената, тя също опита с лявата и дясната, след това с уста, със зъби. Дойде съседът, той също опита с ръце, с уста…..
            Докторът:
            – Как, вие помолихте съседа!!??
            Дядото:
            – Какво значение има, кого съм помолил. Тъпото бурканче не се отваря изобщо!!!
            аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа а

            Коментар


            • 75-годишен старец отива при лекар с молба да изследват спермата му. Докторът му дал едно бурканче и го помолил на другия ден да донесе сперма за изследване.
              На другия ден старецът носи бурканчето празно.
              Докторът:
              – Какво става?
              – Разбирате ли, докторе! Отивам си вкъщи, първо пробвах с дясната, после с лявата. След това помолих жената, тя също опита с лявата и дясната, след това с уста, със зъби. Дойде съседът, той също опита с ръце, с уста…..
              Докторът:
              – Как, вие помолихте съседа!!??
              Дядото:
              – Какво значение има, кого съм помолил. Тъпото бурканче не се отваря изобщо!!!

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	12009640_10153695319742125_3679073034854589988_n.jpg
Views:	1
Size:	23.4 КБ
ID:	3040816
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                  Ако си ял кренвирш-опитал си от всичко:-)!!
                  Докторът ми препоръча да разнообразя храната си, за по-добро здраве и затова всеки ден ям кренвирши - в тях има от всичко...

                  Коментар


                  • Офис. Банкери и бизнесмени водят преговори. Вратата се отваря и надниква една брадата глава:
                    - Може ли да ви прекъсна?
                    - Не! Много сме заети!
                    - Съвсем за кратко. Аз съм с калашников.
                    Не препоръчвам никому нищо.

                    Коментар


                    • В толпе у храма раздался громкий крик:
                      - Братья, я снова могу ходить! Я снова хожу!
                      - Скажи, как произошло чудо?
                      - У меня украли машину.
                      Не препоръчвам никому нищо.

                      Коментар


                      • След дългото едноседмично къртене и пробиване от долния апартамент, аз въобще не се изненадах когато чух крясъци:
                        - "Нефт! Нефт!".
                        Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/09/2015_12.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Москва. Зима. Сняг. Момченце играе на двора с топка. Звън от счупени стъкла. Изскача портиер - суров, руски портиер с метла и подгонва момчето. То тича, задъхва се и си мисли: "Защо? Защо? Защо? Защо тичам? Защо трябваше да излизам на двора? Приготвил съм си домашното, можех да си седя на дивана с книгата от любимия ми писател Хемингуей!"
                          Хавана. Хемингуей е на вилата си, дописва поредния роман и си мисли: "Защо? Защо? Защо? Така ми е омръзнала тази Куба, жегата, бананите, захарната тръстика, кубинците! Защо не съм в Париж с приятеля ми Андре Моруа, в компанията на две куртизанки, да пийвам сутрешния си аперитив и да си говорим за смисъла на живота?"
                          Париж. Андре Мороа е в спалнята си, гали бедрото на куртизанка, пийва аперитив и си мисли: "Защо? Защо е всичко това? Така ми е омръзнал този Париж, грубите французи, Айфеловата кула, от която плюят на главата ти, и тези тъпи куртизанки... Защо не съм в Москва с приятеля ми Андрей Платонов, сняг, водка, студ, а ние си бъбрим за смисъла на живота!"
                          Москва. Студ. Сняг. Андрей Платонов във валенки и ушанка, с метла в ръцете, гони момченце и мисли: "Ще те настигна бляд, ще те настигна и нахуй убью!"
                          Ахахахаха ...
                          старо е, ама силно...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Москва. Зима. Сняг. Момченце играе на двора с топка. Звън от счупени стъкла. Изскача портиер - суров, руски портиер с метла и подгонва момчето. То тича, задъхва се и си мисли: "Защо? Защо? Защо? Защо тичам? Защо трябваше да излизам на двора? Приготвил съм си домашното, можех да си седя на дивана с книгата от любимия ми писател Хемингуей!"
                            Хавана. Хемингуей е на вилата си, дописва поредния роман и си мисли: "Защо? Защо? Защо? Така ми е омръзнала тази Куба, жегата, бананите, захарната тръстика, кубинците! Защо не съм в Париж с приятеля ми Андре Моруа, в компанията на две куртизанки, да пийвам сутрешния си аперитив и да си говорим за смисъла на живота?"
                            Париж. Андре Мороа е в спалнята си, гали бедрото на куртизанка, пийва аперитив и си мисли: "Защо? Защо е всичко това? Така ми е омръзнал този Париж, грубите французи, Айфеловата кула, от която плюят на главата ти, и тези тъпи куртизанки... Защо не съм в Москва с приятеля ми Андрей Платонов, сняг, водка, студ, а ние си бъбрим за смисъла на живота!"
                            Москва. Студ. Сняг. Андрей Платонов във валенки и ушанка, с метла в ръцете, гони момченце и мисли: "Ще те настигна бляд, ще те настигна и нахуй убью!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                              Кариерата често започва от пясъчника пред блока и свършва на пясъка на някой плаж.
                              Насила хубост - наужким лудост !

                              Коментар


                              • Ако си ял кренвирш-опитал си от всичко:-)!!

                                Коментар

                                Working...
                                X