IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Голямата акула учи малката акула как се ядат сърфисти:

    – Слушай сега много внимателно! Щом видиш сърфиста, изправяш си перката на гърба колкоооото можеш по-нагоре, тръгваш към него бавно, правиш един мнооого голям кръг около него. После правиш един по-малък кръг. После правиш един още по-малък, но по-бързо, после още един още по-малък, след което се засилваш, гмуркаш се отдолу, захапваш го и готово!

    – Не мога да разбера… – казала малката акула – К’ви са тия глупости, та перката, та малък кръг, та голям кръг, та бърз кръг… Какво има толкова да се бавя. Не може ли направо засилвам се отдолу, хоп и го изяждам ?!

    – Ами може ако искаш да го ядеш с лайната …още

    Коментар


    • http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vurnun Разгледай мнение
        Седя си на опашката пред касата и една страхотна блондинка, стояща малко по-напред, ми помахва дружелюбно и ми се усмихва. Не мога да разбера, защо една такава БАМБИНА ще ми маха - НА МЕН ... и при всичко това тя ми изглежда толкова позната, обаче не мога да кажа от къде. Така, че реших тактично да проверя...и казвам:
        - Извинете, познаваме ли се?
        Тя отговаря:
        - Не съм много сигурна...мисля, че вие трябва да сте бащата на едно от моите деца!
        Припомням си за единствения път, когато съм изневерявал.
        - Божееее! Ти ли си тази стриптизьорка, с която правих секс на ергенската вечер върху масата пред всички, докато твоята колежка ме пляскаше по дупето?
        - Не - отговори ми студено тя...
        Аз съм класната ръководителка на вашия син.
        Къде ги тез учителки блондинки се запишем при тях. Пък нека ни гледат студено, ний ще ги смилим.

        Коментар


        • Двама приятели разговарят:
          - Жена ми е станала много широка, кажи ми какво да правя?
          - Ще вземеш едно лимонче и ще натъркаш мястото и то ще се свие.
          След една седмица пак се срещат:
          - Какво стана бе? Лимончето свърши ли работа?
          Другият отговаря:
          - Цудо, цудо...
          Last edited by Kiro; 10.09.2015, 17:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            А,само с блондита се @бават!!!

            Коментар


            • https://www.facebook.com/SpeedSociet...4680550882578/

              Коментар


              • – Ще кажете ли нещо в своя защита, обвиняеми?
                – Уважаеми господин съдия! Облегнах се на витрината без да искам и тя се счупи. Тогава влязох вътре, за да оставя на собственика името и адреса си. Колкото до това, че полицаите ме завариха пред отворената каса, мога да ви уверя, че точно в този момент търсех лист и молив…

                Коментар


                • почти позна ... Хахх

                  Седя си на опашката пред касата и една страхотна блондинка, стояща малко по-напред, ми помахва дружелюбно и ми се усмихва. Не мога да разбера, защо една такава БАМБИНА ще ми маха - НА МЕН ... и при всичко това тя ми изглежда толкова позната, обаче не мога да кажа от къде. Така, че реших тактично да проверя...и казвам:
                  - Извинете, познаваме ли се?
                  Тя отговаря:
                  - Не съм много сигурна...мисля, че вие трябва да сте бащата на едно от моите деца!
                  Припомням си за единствения път, когато съм изневерявал.
                  - Божееее! Ти ли си тази стриптизьорка, с която правих секс на ергенската вечер върху масата пред всички, докато твоята колежка ме пляскаше по дупето?
                  - Не - отговори ми студено тя...
                  Аз съм класната ръководителка на вашия син.
                  Още вицове

                  Коментар


                  • Мъж отива при сексолог:
                    - Докторе, нещо не ми е наред. По време на първия оргазъм ми е адски топло, лее се пот из ведро. А по време на втория - студ, зъбите ще ми се счупят от тракане. Помогнете ми!
                    Докторът извикал жена му. Разказал й за оплакванията на съпруга й.
                    - Абе, разкарай го тоя нещастник бе, докторе! - казва тя. - Кво иска, като първият оргазъм му е през юли, а вторият през декември!

                    Коментар


                    • http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Ако от жена не става нищо - става курва.
                        Ако от мъж не става нищо - става пазач.
                        И двамата спят за пари..
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • В българия автомобилите на Mercedes и Infiniti попадат в категорията бюджетни (евтини, достъпни) автомобили, защото кметовете и на най-малките общини у нас си ги купуват с пари от бюджета!
                          vrati врати цени пощенски кутии

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Мит ли е големият пенис на българина или е немит?
                            ...
                            Attached Files
                            http://vbox7.com/play:6b57c30dca

                            Коментар


                            • Лорд Джон се оплаква на приятел:
                              - Скоро научих, че жена ми е бисексуална!
                              - Ужас! Аз не бих издържал по два пъти на ден!..

                              Коментар


                              • В малък, но изключително реномиран парижки ресторант влиза прочутият кулинарен критик Дюшан, сяда на самотна маса и поръчва на моментално възникналия келнер:
                                -Бутилка от най-доброто ви шардоне и една марсилска кокошка с розмарин!
                                След малко келнерът поднася поръчаното блюдо. В красива чиния, добре аранжирана, апетитно ухае опечена до златисто кокошка. Именитият клиент с маниерна тържественост бръква с дясното си кутре под трътката на печената птица, след което деликатно го помирисва. На лицето му се изписва неподправено недоумение.
                                -Гарсон!-казва той с назидателен тон- Станала е досадна грешка! Аз ви поръчах марсилска кокошка с розмарин, нали? А вие ми носите руанска кокошка!
                                Келнерът, изчервен се извинява за грешката, кланяйки се, казва, че всичко ще бъде за сметка на заведението и връща блюдото. Случката предизвиква дискретни усмивки от околните маси . Половин час по-късно лично управителят носи поръчката. Капризният клиент отново изпълнава ритуала с бъркането под трътката и помирисването на кутрето. Сега вече, задавен от възмущение, Дюшан става прав и така повишава тон, че всички в ресторанта се обръщат:
                                -Мосю! Вие се подигравате с мен! Поръчах марсилска кокошка! Вие първо се опитахте да ми пробутате руанско менте, а сега имате наглостта да ми натрапвате кокошка от Тулон! Това е възмутително! Четете утрешния брой на "Гурме Паризиен"! Ще напиша съсипващо ревю за столовата, която нахално наричате ресторант!
                                Кулинарният гуру демонстративно понечва да си тръгне, но управителят пада на колене и разплакан го моли за още един шанс. Дюшан неохотно склонява и потропвайки нервно с пръсти по масата започва да чака. В ресторанта тръгват тихи облози. Вратата на салона най- после се отваря и до масата на мосю Дюшан цъфват собственика и управителя начело с Шеф Готвача, който, блед като платно, поднася заветната поръчка. Насъпва гробна тишина. Дюшан величаво бръква под поредната кокоша трътка, бавно помирисва кутрето си и след инфарктна пауза примлясва:
                                -Да! Ето това е истинска марсилска кокошка!
                                Избухват всеобщ възторг и аплодисменти. В този момент от съседната маса до експерта плахо се приближава красива девойка и казва:
                                -Извинете мосю! Виждам, че сте голям познавач. Аз съм сираче и не си знам произхода... Бихте ли ми помогнали?..

                                Коментар

                                Working...
                                X