IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бърза реакция!
    Прибира се жена в къщи, влиза в спалнята, светва лампата, а там мъжът и надупил някаква.
    - Мъжо???
    - А, жена, ти ли си??? Че кого таковам аз тука бе!!!???

    Коментар


    • "Днес бях на събеседване във фирма. Мениджър човешки ресурси ми даде един лаптоп и ми каза:
      – Опитайте се да ми го продадете!
      Взех лаптопа и излязох с него от стаята, а след това и от сградата. След няколко минути, когато бях на две пресечки от сградата, ми звънна телефонът и оня от човешки ресурси истерично закрещя:
      – Веднага ми върни лаптопа обратно, ясен ли съм?!
      Викам:
      – Спокойно бе, 500 лева и е твой..."

      Коментар


      • - Жена ми е убеден привърженик на суровоядството
        - Тя и моята не може да готви ...
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Една майка така силно се провикна към хлапето си "Остави тоя боклук, бе!", че шофьорът на преминаващото BMW слезе и продължи пеша...

          Коментар


          • КЛАСИКА- На лекция в моргата, пред един труп, професорът обяснявал на студентите:
            - Колеги, има две необходими качества, които трябва да притежава всеки от вас. Първото е, да не сте гнусливи. Ето например, аз прекарвам пръста си по целия труп и го облизвам.
            Професорът направил казаното и продължил:
            - Сега нека всеки от вас повтори това, което направих аз.
            Мръщили се студентите, но всеки минал и направил казаното.
            - Второто качество, което трябва да притежава всеки от вас - продължил професорът - това е наблюдателността! Ето аз прекарах показалеца си през трупа, но облизах средния си пръст...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение

              Както и: месечна такса - 1,50 лева, такса ангажимент - 4% годишно върху остатъка на цялата сума, както и такса МИЗМ - 0,85 лева + 5% върху месечния оборот но минимум 2 лева.
              Забравил си да добавиш дългосрочна отрицателна лихва за милионту години, де ще ти съхраняват печалбата. А за това време централата може я изместят на Марс и се наложи пътуваш до там си събереш парсата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Начална такса за обслужване изплащането на печалбата - 5342 лв.
                Както и: месечна такса - 1,50 лева, такса ангажимент - 4% годишно върху остатъка на цялата сума, както и такса МИЗМ - 0,85 лева + 5% върху месечния оборот но минимум 2 лева.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Поздравления! Вие току-що спечелихте милион лева от нашата лотария!
                  Вашето семейство ще получава всяка година по един лев в продължение на един милион години.....
                  Начална такса за обслужване изплащането на печалбата - 5342 лв.

                  Коментар


                  • Поздравления! Вие току-що спечелихте милион лева от нашата лотария!
                    Вашето семейство ще получава всяка година по един лев в продължение на един милион години.....

                    Коментар


                    • Вуте при доктора:
                      –Докторе, абе онова... такованкото...онождането. Абе, да ти кажем, не ще нещо... меракот го нема..
                      –Как така, Вуте, ама съвсем ли го няма или само със съпругата?
                      –А-а, иначе комшийката, де да ми падне... таквоз....
                      –Ами, тогава работата е проста, като си легнеш при съпругата, затваряш си очите, представяш съседката и... нали разбираш?
                      На следващия ден:
                      –Вуте, какво е ставало при вас снощи? Пена дойде посинена. Бива ли тия работи?
                      –Абе, докторе, да ти кажем почнааме снощи и я жумим и си мислим за комшийката, как ми каза ти, па добре стана да ти кажем. И как я карам тъй, по едно време лееко отварям левото око и що да видим? И она жуми, бе докторе! Мамицата и мръсна и она жуми...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Бай Бенчо - На въпроса как са се озовали в един хотел по едно и също време, той отговори:

                        "Някаква случайност! Просто аз също се изненадах как станаха тези неща..."
                        Фортуна! Гаври се с добрите и честни като сълза хора. Защооо, Господи, като даваш после и вземаш?
                        Last edited by Trakatrak; 07.08.2018, 13:31.

                        Коментар


                        • Събрали се хирург, инженер и програмист и започнали да спорят чия професия е най-стара.
                          Хирургът казал:
                          - Моята професия е най-стара - нали Господ е създал жената от реброто на Адам!
                          Инженерът отвърнал:
                          - Да, но нали преди да създаде човека, Господ е изградил света от хаоса!
                          Програмистът се облегнал се назад, подсмихнал се и казал:
                          - А кой според вас е създал хаоса?

                          Коментар


                          • Бай Бенчо - На въпроса как са се озовали в един хотел по едно и също време, той отговори:

                            "Някаква случайност! Просто аз също се изненадах как станаха тези неща..."

                            Коментар


                            • На бензиностанция спира Mazda , от която слиза засукана блондинка на високи токчета. Казва на служителя: „деветдесет и пет“ – и отива да плати.
                              Когато се връща, се оказва, че ключът е в колата, а вратите са заключени. Моли човека за помощ. Той отговаря, че има много коли и няма време. Но я съжалява, дава й парче твърда тел и дава инструкции за това как през леко отворения прозорец да вкара жицата и да се опита да натисне копчето за разблокиране на вратите.
                              Няколко минути по-късно човекът вижда следната картина: мъжете от всички автомобили крещят около Mazda-та. И той пита какво не е наред.
                              - Някаква глупачка мушка с тел и се опитва да отвори колата!
                              - Е, и какво от това ? Аз й дадох тази тел.
                              - Да, ама приятелката й седи вътре и й показва къде да насочи телта...

                              Коментар


                              • В чужбина като пиеш пет бири си алкохолик, в България като пиеш пет бири си шофьора на компанията.

                                Коментар

                                Working...
                                X