IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На плажа ...
    - Г-не !!! .... Вие имате ерекция !
    - Не се притеснявайте, не е за Вас ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Коментар


      • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=s4887bk2WNg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

            Не е виц ама са сетих за това:
            https://www.youtube.com/watch?v=mZ4_lXYL3k4
            +1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
              Гейче лежи на плажа, от морето излиза некъв с плавници и шнорхел.
              - Ей, сладур, к'ъв си ти бе?
              - Леководолаз
              - Аз пък съм лекопедераст.
              Не е виц ама са сетих за това:
              https://www.youtube.com/watch?v=mZ4_lXYL3k4
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • От Български пощи са подарили 2 тетрадки на Търговския регистър за бекъпи.


                Коментар


                • Старият боцман, ходи по палубата и пуши лула.
                  - Старши, дай да си дръпна... - казал един млад моряк.
                  Боцманът му дал... Морякът си дръпнал, и 5 минути кашлял, чак сълзи му потекли...
                  - Старши, много силна тази лула... Какво си сложил в нея?
                  - Тютюн и интимни косми от любовницата ми...
                  На следващия курс, младият моряк, вече морски вълк, пуши своя лула...
                  Минал боцманът, поискал да си дръпне и така се закашлял, че 10 минути не могъл да спре...
                  - Какво си сложил, бе?
                  - Ами и аз сложих тютюн и интимни косми от любовницата ми...
                  - Абе хубаво... Ама много близо до г*за си скубал...

                  Коментар


                  • Хванал се един да прави ремонт в апартамента си.
                    Почнал от банята.
                    Купил страхотни плочки, маса пари се изръсил за тях и банята станала чудна.
                    Прехвърлил се към коридора, обаче финансите намалели.
                    Купил по-нисък клас теракот- горе долу и коридора станал приличен...накрая за кухнята - никакви пари не останали.
                    Взел най-долнопробното качество плочки, колкото да се каже, че са нови.
                    Една вечер в бара забърсал някаква страшна мацка.
                    Вързала му се, ще ходят у тях.
                    То къде, къде - най-луксозно в банята.
                    Почнали се те, обаче мадама се подхлъзнала, разпънала се на шпагат и онази й работа направила вакуум на плочките на пода.
                    Ами сега..... - пробвал нашия какво ли не.
                    Дърпал, бутал - не става. Стои си мадамата залепнала за пода. Накрая от немай къде звъннал на плочкаджията.
                    Дошъл той - пак същото. Бутат, дърпат - не става.
                    Накрая майсторът му казал:
                    - Пич, ще се кърти. Няма начин!
                    - О, не! - развикал се нашият. - 100 лева ми е едната плочка! Не става. Мисли друго.
                    Позачесал се майсторът и рекъл:
                    - Слушай какво ще направиш. Хвани й зърната и почвай да масажираш.
                    Нашият се ококорил:
                    - Защо бе? Какво ще помогне това?
                    - Ти масажирай, тя ще се подмокри, после ще я приплъзнем от банята, през коридора, та в кухнята... и там ще къртим.

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/analizi/91/a...-krak--266383/

                      Коментар


                      • Гейче лежи на плажа, от морето излиза некъв с плавници и шнорхел.
                        - Ей, сладур, к'ъв си ти бе?
                        - Леководолаз
                        - Аз пък съм лекопедераст.

                        Коментар


                        • Трима евреи и трима българи, колеги, отиват на конференция в друг град с влак. Срещат се на касата. Българите си купуват 3 билета, а евреите 1 билет за тримата.
                          – Как така, кондукторът ще ви глоби!
                          – Не се притеснявайте, имаме си НОМЕР!

                          Качват се във влака. Българите умират от любопитство, да видят какъв ще да е този "еврейски номер"...? Минава кондукторът. Всеки българин си дава билета, а евреите се скрили и тримата в тоалетната. Идва кондукторът, чука на вратата на тоалетната - отвътре се подава ръка с билет. Кондукторът го перфорира и го връща. Пристигнали. След няколко дни се връщат. Нашите юнаци, решили да изпробват "еврейският метод" и купили само 1 билет. Евреите този път не купили нито един..!!? Наближава времето, когато трябва да мине кондукторът. Българите се затварят в една от тоалетните. Двама от евреите отиват в друга тоалетна, а третият евреин, отишъл и почукал на тоалетната с българите. От вътре се подава ръка с билет. Евреина взима билета и отива при другите двама в съседната тоалетна. Кондукорът пристига и... досещате се.

                          Извод: Не правете "еврейски номера", ако не сте евреи...!!!
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Мамо, какво е любовница? - Това, маме, е лоша леля, която ни краде от семейния бюджет... - А любовник? - А това, миличко, е добър чичко, който помага на баща ти!..

                            Коментар


                            • Бърза реакция!
                              Прибира се жена в къщи, влиза в спалнята, светва лампата, а там мъжът и надупил някаква.
                              - Мъжо???
                              - А, жена, ти ли си??? Че кого таковам аз тука бе!!!???

                              Коментар


                              • "Днес бях на събеседване във фирма. Мениджър човешки ресурси ми даде един лаптоп и ми каза:
                                – Опитайте се да ми го продадете!
                                Взех лаптопа и излязох с него от стаята, а след това и от сградата. След няколко минути, когато бях на две пресечки от сградата, ми звънна телефонът и оня от човешки ресурси истерично закрещя:
                                – Веднага ми върни лаптопа обратно, ясен ли съм?!
                                Викам:
                                – Спокойно бе, 500 лева и е твой..."

                                Коментар

                                Working...
                                X