IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
    Как на английски се нарича човек, който има гумен палец на крака?

    Roberto (произнася се "rubber toe")
    А, разбрах.
    А нещо за "Джеронимо", пак американски хумор?

    Коментар


    • Как на английски се нарича човек, който има гумен палец на крака?

      Roberto (произнася се "rubber toe")

      Коментар


      • - Ако не престанеш да се държиш и в къщи като касиерка в супермаркет ще си събера партакешите и ще се махна оттук!
        - Торбичка искаш ли?

        Коментар


        • В еврейската приказка Равин Худ вземал парите на богатите и ги раздавал на бедните, с по-малка лихва...

          Коментар


          • КЛАСИКА-Жена се занимава с едногодишното си дете в стаята му и му говори: -Щастливец си ми ти, наспа се, събуди се, похапна, поигра, сега акаш, след това пак ще заспиш.... При това от тоалетната се чува гласът на мъжа и: - Ми к'во искаш ма - неделя е...

            Коментар


            • Моше в рибарски магазин. Харесва едра риба и пита колко струва. - За вас само 20 лв. - казва продавачът. - О, тази сума е непосилна за мен - отговаря тъжно той. Продавачът започва да намалява цената и стига до 5 лв., но и тези пари се струват много на Моше. - Виждам, че много я харесвате, и направо ще ви я подаря - казал накрая търговецът. - О, много сте мил, увийте ми тогава две .

              Коментар


              • Момичета, пролетта дойде.
                - Мисля, че дойде време.. За разделно хранене:
                - Сутрин с Пешо, обяд с Гошо, вечер с Тошо!

                Коментар


                • В училището учителката задала въпрос на класа: какво работят вашите родители? На Петя баща й - шофьор, на Гошко майка му - доктор, а Иванчо отговаря: - А тати работи в стриптийз клуб - музикант. Учителката изпада в ужас и вечерта отива на гости на семейството. Вратата се отваря, бащата - дребен, плешив тип с големи кръгли очила, в апартамента навсякъде висят кабели, тонове микросхеми. Учителката го пита: - Вашият син, Иванчо, каза че работите в стриптийз клуб - музкант? Ама вярно ли е? Таткото отговаря: - А Вие мислите ли, че първокласник ще разбере, че баща му е специалист по протоколи TCP/IP в ethernet мрежите, на микро ниво?

                  Коментар


                  • Какво да вее?!?

                    Коментар


                    • Най-накрая правилно изписване на името на тая фирма.




                      Коментар


                      • Отива змията при лъва:
                        - Искам да се оплача!
                        - Да?
                        - Слонът ме изнасили!
                        - Как?!
                        - Ей, така....Извратено....Вкара си члена в устата ми.
                        - Има ли свидетели на това гнусно деяние?
                        - Да...Мармозетката.
                        Викат мармозетката:
                        - Ти видяла ли си подобно нещо?
                        - О, да!...Такава ерекция!...Такъв оргазъм!
                        Викат и слона:
                        - Разказвай, как си изнасилил змията?
                        - Каква змия съм изнасилил?!...Ние с мармозетката отдавна имаме чувства и решихме да го направим.
                        - А змията?
                        - Змията я ползвах като презерватив....

                        Коментар


                        • Коментар


                          • https://www.facebook.com/brato.bg/vi...8348657843702/

                            Коментар


                            • На срещите на съученици след 25-30 години веднага си личи, кой как се е учил и какво е постигнал в живота. Двойкаджиите имат само 2 неща - кола и къща, тройкаджиите имат 3 неща - кола, къща и вила. Виж, отличниците имат цели 6 неща - очила, проклета жена, лоши кредити, преждевременно оплешивяване, мигрена и златен медал от бронз...

                              Коментар


                              • Мъж в секс магазин: - Искам надуваема жена... Продавачът: - О, тъкмо пристигна нов модел, просто шик - пълен реализъм на тялото, стонове, драскотини, ухапвания... няма да съжалявате! На следващия ден пристига мъжът и връща куклата. Продавачът: - Какво, не стене ли? - Е, стене... - Какво, не драска ли? Не хапе ли? - Да, драска и хапе... - Е, какво тогава? Мъжът, почти плачейки: - Не ми пусна...

                                Коментар

                                Working...
                                X