IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Журналист пита Сергей Бондерчук след като е поставил нов световен рекорд по хвърляне на чук:
    Как така успяхте да хвърлите чука толкова надалече:
    Бондерчук отговорил сърдито:
    Вие ми дайте сърпа да видите него къде ще го хвърля..................

    Коментар


    • Чък Норис спечелил "Тур дьо Франс" с велоергометър!

      Коментар


      • Градска девойка за пръв път от години на гости на баба си.
        - Бабо, а къде може тука да се ходи вечер?
        - Е в тая кофа...
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Влиза при лекаря пациент и казва ,че иска да му благодари за успешното лечение.Започва да вади от чантата луканка, скъпи бутилки с уиски, шоколади и др.
          Лекарят възмутен:
          -Болния, на какво основание ти си изхарчил моите пари?!
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • През нощта малко момиченце казва на майка си:
            - Мамо, искам пиш.
            Майката отговаря:
            - Спи, дъще. И аз искам, ама откъде ще го намерим по това време...
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Кире , Благодаря ти че всеки ден ни развеселяваш !
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Съд. Тече бракоразводно дело. Дълго и тежко, с всички екстри. Съдийката, отегчена от случващото се, решава задълбочено кръстословица. Адвокатът разпитва съпругата и тя отговаря:
                - И освен всичко останало, ме караше да правим секс с най-отвратителни думи.
                - С какви точно?
                - Неудобно ми е да ги кажа на глас, но ако искате, мога да ги напиша.
                Подсигуряват лист и химикал и дамата пише: "Искам да те чукам, кучко!"
                Адвокатът взема листчето и го подава на съдийката. Тя, въобще не чула разпита, взема листа, прочита го, усмихва се, написва нещо и го връща на адвоката - "Днес явно няма да стане. Утре?"...

                Коментар


                • - Какво мислиш да следваш, сине?
                  - Искам да завърша висше за гадател, тате.
                  - Я ела за малко оттатък!
                  - Няма, 'щот ша ма бийш!
                  - Бря... Май имаш дарба...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Двама приятели умрели едновременно. Само дето единият бил разквартирован в рая, докато другият - в ада. В рая не било зле, но било някак скучно - по цял ден амброзия, пухкави облачета и херувимчета с арфи... И точно когато му било съвсем скучно на нашият герой, получил картичка от приятеля си, който бил в ада.
                    На картичката се виждал бар с високи столчета, цветомузика и всичко както си му е редът. На самия бар с чаша в ръка бил седнал неговият приятел, а две страхотни мацки седели в скута му. Нашият герой не издържал и отишъл при Св. Петър, започвайки още от далеч:
                    - Свети Петре, моля те премести ме в Ада, тука е ужасна скука!
                    - Момче, ти да не си прекалил с амброзията? Защо ще искаш да ходиш в ада, като там е само скръб и скърцане със зъби?
                    - Ами, виж каква картичка ми прати моят приятел от там. Никаква скръб, виж - бар, музика, жени, пиене...
                    Свети Петър се разсмял:
                    - Абе, момче, това е дяволска пропаганда! Виж чашите, те са с дупки. Жените пък са без. А музиката... - тя е на Азис...
                    евала Кире
                    Не казвай хоп преди да скочиш..

                    Коментар


                    • Двама приятели умрели едновременно. Само дето единият бил разквартирован в рая, докато другият - в ада. В рая не било зле, но било някак скучно - по цял ден амброзия, пухкави облачета и херувимчета с арфи... И точно когато му било съвсем скучно на нашият герой, получил картичка от приятеля си, който бил в ада.
                      На картичката се виждал бар с високи столчета, цветомузика и всичко както си му е редът. На самия бар с чаша в ръка бил седнал неговият приятел, а две страхотни мацки седели в скута му. Нашият герой не издържал и отишъл при Св. Петър, започвайки още от далеч:
                      - Свети Петре, моля те премести ме в Ада, тука е ужасна скука!
                      - Момче, ти да не си прекалил с амброзията? Защо ще искаш да ходиш в ада, като там е само скръб и скърцане със зъби?
                      - Ами, виж каква картичка ми прати моят приятел от там. Никаква скръб, виж - бар, музика, жени, пиене...
                      Свети Петър се разсмял:
                      - Абе, момче, това е дяволска пропаганда! Виж чашите, те са с дупки. Жените пък са без. А музиката... - тя е на Азис...

                      Коментар


                      • Виц на седмицата: Вчера беше кофти.Днес също е кофти.Във вестника пише,че и утре също ще е кофти.Изглежда,че наистина положението в страната се стабилизира!..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Има четири вида лекари:
                          1-ви вид - Нищо не умеят, но за това всичко знаят. Това са терапевтите.
                          2-ри - Нищо не знаят, но затова всичко умеят. Това са хирурзите.
                          3-ти - Нищо не знаят, нищо не умеят. Това са психотерапевтите.
                          4-ти - Всичко знаят, всичко умеят. Това са патоанатомите. Но, при тях хората попадат прекалено късно...
                          Опасен си Кире, айде освен на вицове да ти върви и на хартии
                          Един виц за вътрешния глас, който казал веднъж на някой: "като знам какъв съм инженер ме е страх да ида на лекар"

                          Коментар


                          • Жена в костюм на медицинска сестра, винаги възбужда мъжа, тъй като той подсъзнателно предполага, че тя има спирт!

                            Коментар


                            • Има четири вида лекари:
                              1-ви вид - Нищо не умеят, но за това всичко знаят. Това са терапевтите.
                              2-ри - Нищо не знаят, но затова всичко умеят. Това са хирурзите.
                              3-ти - Нищо не знаят, нищо не умеят. Това са психотерапевтите.
                              4-ти - Всичко знаят, всичко умеят. Това са патоанатомите. Но, при тях хората попадат прекалено късно...
                              Last edited by Kiro; 18.09.2018, 14:53.

                              Коментар


                              • Анкета до българския народ:
                                - Хубаво ли е да се живее в нормална държава?
                                Деветдесет процента отговорили:
                                - Не знам, само в България съм живял!..

                                Коментар

                                Working...
                                X