IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Едно кенгуру влиза в един бар на Слънчев Бряг:
    - Барман, една бира моля!
    Барманът се втрещил, обаче клиент - изпълнил поръчката.
    - 20 лева моля!
    Кенгуруто плаща и изпива бирата.
    - Е*ах му мамата, досега не бях виждал кенгуру, а още повече да пие и бира...
    - Е повече няма и да видиш... с тия цени... ша отида в Гърция...

    Коментар


    • Егаси, един чадър на морето вади повече пари от мен? Съсипаха я тая държава...
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zash Разгледай мнение

        Не го знам като виц за Югославия, но се сещам за нещо такова: Един ръководител обяснявал работния график на служителите си, и за всеки ден от седмицата имаше обяснение защо няма да се работи освен в сряда. И тогава един от служителите го попитал това, което цитираш.
        Съществува социалистическа идея за самоуправление на предприятията, в което решава колектива.
        Та на събрание на колектива всички предложения за дните от седмицата, в които има защо да не се работи, били приемани с ръкопляскания. Останала само сряда работен ден, и след кратко мълчание един работник справедливо са възмутил с това изречение.
        Last edited by R1a1; 05.07.2019, 22:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
          Помните ли политико-икономическия виц за Югославия, завършващ с

          "Е па сваку среду ли че радимо?"
          Не го знам като виц за Югославия, но се сещам за нещо такова: Един ръководител обяснявал работния график на служителите си, и за всеки ден от седмицата имаше обяснение защо няма да се работи освен в сряда. И тогава един от служителите го попитал това, което цитираш.

          Коментар



          • Булката казва на младоженеца: - Скъпи, знаеш, че съм девствена и не знам нищо за секса. Би ли ми обяснил какво всъщност представлява преди да започнем? - Добре, миличко. Нека да наречем твоето тайно място "затвор", а моето - "затворник". Това, което става е, че "затворникът" влиза в "затвора". Правят секс за първи път. Мъжът се отпуска блажено на възглавницата. Смеейки се, жената го побутва и му казва: -Скъпи, затворникът май избяга. Мъжът се усмихва и отговаря: - Тогава трябва пак да го вкараме в затвора. След втория път мъжът се присяга за цигарите, но жената, която наистина се наслаждава на новия опит в секса, му отправя предизвикателна усмивка с думите: - Скъпиии, затворникът пак избяга. За трети път правят секс, след което мъжът се отпуска изтощен. Жената отново го побутва. - Скъпииии, затворникът пак избяга. - Е, ти какво искаш?! Той да не е с доживотна присъда!!!..


            Коментар



            • Учителката казва на учениците. - Деца кажете ми коя част от тялото ми ви харесва и аз ще ви кажа какви ще станете като пораснете. Да видим Петърчо на теб коя част от тялото ми ти харесва. - На мен ми харесва косата ви. Учителката отговаря. - Значи ти ще станеш фризьор. Става Стоянчо и казва. - На мен ми харесват зъбите ви. - Значи от теб ще излезе зъболекар. - отговаря учителката. Иванчо вдига ръка и учителката го пита. - Кажи Иванчо на теб коя част ти харесва. - Ами не, аз само исках да кажа, че току що открих, че като порасна искам да стана млекар…


              ..

              Коментар


              • Помните ли политико-икономическия виц за Югославия, завършващ с

                "Е па сваку среду ли че радимо?"

                Коментар


                • Слуховете твърдят, че и Распутин подобно лекувал жените от императорския елит.

                  Коментар


                  • Иванчо бил овчарче. Стоял си по цели месеци сам в планината. Един ден минал попа и гледа - Иванчо си го топи в мляко и го ръга на една овца. Попитал попа: - Какво правиш, Иванчо? - Лекувам я, дядо попе, че нещо болнава. - Абе тя попадията нещо болнава, що не дойдеш да я полекуваш? Естествено Иванчо грабнал едно менче с мляко и тръгнал с попа. Отишли у тях и Иванчо почнал "лечението". Гледа попа и си вика: - Ако не беше това мляко, то си е живо еб..е...

                    Коментар


                    • Събрали се българските политици и си говорят:
                      - След 50 години България ще е богата страна!
                      - Ех, жалко, че нас няма да ни има тогава...
                      - Не "жалко", а "защото"...

                      Коментар


                      • Деаигърчулята

                        https://offnews.bg/nashite-avtori/de...VvsZ-A9QMo6Ce4

                        ХА..ХАААААААААА..

                        Коментар


                        • Когато разбереш, че бичият пазар не е безкраен...

                          Post with 3524 votes and 78944 views. Shared by KungFuBoogeyman. when you realize adulthood is not what you imagined
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Шезлонг 40 лева в Черноморец според касовия бон













                            Коментар















                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение






                                Е, това е за тези, които го нямат - феминистките.


                                Но си спомних Херлуф Бидструп.

                                Как е било неотдавна:







                                Как е сега:


                                Коментар

                                Working...
                                X