IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мъж отива на психоаналитик: - Докторе, постоянно имам проблеми с жената. Ние непрекъснато спорим. Аз кажа дума, тя - две, аз кажа две, тя - четири, аз четири... - Ясно, ясно. В случая е важно кой казва последната дума... - Ааа, последната дума винаги е моя! - И каква е тя? - "По дяволите, купи си го тогава..."

    Коментар


    • ОТ НЕТА- Според полицията сървъра на НАП бил хакнат от руски айпи адрес. Сигурно да не се мъчат много тъпаците на Явор Колев! А подпис нямаше ли " Vova woz here!"?!

      Абе не може да има такива тъпаци е полицията, дори само по теория на вероятностите- не може! Или само шефовете са подбирани със свидетелство за тъпост?!..

      Ама те си го казаха,хората!
      "Вашето правителство е бавноразвиващо се, а състоянието на киберсигурността Ви е пародия."
      Last edited by Kiro; 16.07.2019, 13:22.

      Коментар


      • GDPRIP
        При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Велико!!!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Ами такава е, едни търсят къде да се лекуват, а други бягат от земетресенията в Перник в палатите на кръстниците си

              Коментар


              • Коментар


                • ЩЕЛИ ДА МИ ГЛАСУВАТ МАШИННО ТЕ!

                  https://bivol.bg/machine-vote.html?f...vKSR0ZcaK2T3PI

                  Коментар


                  • Отива млад евреин при равина:
                    - Рави, с жена ми сме женени от 3 месеца, а тя вече роди дете. Аз знам, че за това са нужни 9 месеца.
                    - Ти с нея 3 месеца ли живя?
                    - Да.
                    - Тя с теб 3 месеца ли живя?
                    - Да.
                    - Вие двамата заедно, 3 месеца ли живяхте?
                    - Да.
                    - И колко прави три пъти по три - девет нали?
                    - Да.
                    - Айде сега си иди с мир и не ми тормози главата повече!..

                    Коментар



                    • Коментар


                      • Коментар


                        • Мъж обикаля около ударената от жена му кола, върти нещо в ръцете си и си говори:
                          – Такааа, скъпа, капачката на радиатора е здрава, остава да завинтим една нова кола на нея и всичко е ОК...


                          Семейство китайци, съдържатели на ресторант, разговарят в кревата.
                          В един момент мъжът казал:
                          - Искам 69!
                          А жена му:
                          - Ти луд ли си?! За какво, по дяволите, ти е телешко с бамбук по това време?!
                          Last edited by Kiro; 14.07.2019, 18:07.

                          Коментар


                          • В Турция-Фолксвагени,
                            у нас-фолк с вагини!!!

                            Коментар


                            • хахахахахаха

                              Коментар









                              • Коментар

                                Working...
                                X