IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Булката казва на младоженеца: - Скъпи, знаеш, че съм девствена и не знам нищо за секса. Би ли ми обяснил какво всъщност представлява преди да започнем? - Добре, миличко. Нека да наречем твоето тайно място "затвор", а моето - "затворник". Това, което става е, че "затворникът" влиза в "затвора". Правят секс за първи път. Мъжът се отпуска блажено на възглавницата. Смеейки се, жената го побутва и му казва: -Скъпи, затворникът май избяга. Мъжът се усмихва и отговаря: - Тогава трябва пак да го вкараме в затвора. След втория път мъжът се присяга за цигарите, но жената, която наистина се наслаждава на новия опит в секса, му отправя предизвикателна усмивка с думите: - Скъпиии, затворникът пак избяга. За трети път правят секс, след което мъжът се отпуска изтощен. Жената отново го побутва. - Скъпииии, затворникът пак избяга. - Е, ти какво искаш?! Той да не е с доживотна присъда!!!..


    Коментар



    • Учителката казва на учениците. - Деца кажете ми коя част от тялото ми ви харесва и аз ще ви кажа какви ще станете като пораснете. Да видим Петърчо на теб коя част от тялото ми ти харесва. - На мен ми харесва косата ви. Учителката отговаря. - Значи ти ще станеш фризьор. Става Стоянчо и казва. - На мен ми харесват зъбите ви. - Значи от теб ще излезе зъболекар. - отговаря учителката. Иванчо вдига ръка и учителката го пита. - Кажи Иванчо на теб коя част ти харесва. - Ами не, аз само исках да кажа, че току що открих, че като порасна искам да стана млекар…


      ..

      Коментар


      • Помните ли политико-икономическия виц за Югославия, завършващ с

        "Е па сваку среду ли че радимо?"

        Коментар


        • Слуховете твърдят, че и Распутин подобно лекувал жените от императорския елит.

          Коментар


          • Иванчо бил овчарче. Стоял си по цели месеци сам в планината. Един ден минал попа и гледа - Иванчо си го топи в мляко и го ръга на една овца. Попитал попа: - Какво правиш, Иванчо? - Лекувам я, дядо попе, че нещо болнава. - Абе тя попадията нещо болнава, що не дойдеш да я полекуваш? Естествено Иванчо грабнал едно менче с мляко и тръгнал с попа. Отишли у тях и Иванчо почнал "лечението". Гледа попа и си вика: - Ако не беше това мляко, то си е живо еб..е...

            Коментар


            • Събрали се българските политици и си говорят:
              - След 50 години България ще е богата страна!
              - Ех, жалко, че нас няма да ни има тогава...
              - Не "жалко", а "защото"...

              Коментар


              • Деаигърчулята

                https://offnews.bg/nashite-avtori/de...VvsZ-A9QMo6Ce4

                ХА..ХАААААААААА..

                Коментар


                • Когато разбереш, че бичият пазар не е безкраен...

                  Post with 3524 votes and 78944 views. Shared by KungFuBoogeyman. when you realize adulthood is not what you imagined
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Шезлонг 40 лева в Черноморец според касовия бон













                    Коментар















                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение






                        Е, това е за тези, които го нямат - феминистките.


                        Но си спомних Херлуф Бидструп.

                        Как е било неотдавна:







                        Как е сега:


                        Коментар


                        • Ангелкова в търсене на туристите по родното черноморие





















                          Коментар









                          • Коментар


                            • пишем дисертация:
                              Стои заекът на пънче и пише. Минава покрай него лисицата и го пита:
                              - Какво пишеш, зайо?
                              - Дисертация.
                              - За какво?
                              - За това, как зайците ядат лисици.
                              - Че къде си виждал такова нещо?
                              - Ела с мен и ще ти покажа...
                              След известно време заекът пак седи и пише нещо. Минава вълкът.
                              - Какво пишеш, дългоухи?
                              - Дисертация за това, как зайците изяждат вълците.
                              - Ти да не си откачил?
                              - Ела с мен и ще ти покажа...
                              Следваща картина: заекът пише, идва мечката.
                              - Какво пишеш?
                              - Дисертация за това, как зайците изяждат мечките.
                              - Къде си видял такова нещо?
                              - Ела с мен и ще ти покажа...
                              Последна картина: пещера, планина от лисичи, вълчи, мечи кости. В средата, огризвайки кокалче, лежи огромен лъв.
                              ПОУКА: важна е не темата на дисертацията, а това, кой е твоят научен ръководите,,

                              Коментар


                              • Гражданин-спестовник всеки работен ден,пет минути преди да затвори банковият клон,внасял по сметка 2-3 шепи дребни монети!И така година.Веднъж пак 5 мин.преди края на р.в.той поискал да му изплатят сумата по сметката в брой,касиерите които очаквали с нетърпение този момент му докарали една количка с два сандъка монети и ехидно попитали дали уважаемия ще ги преброи?Човека ги погледнал,бръкнал в двата сандъка,взел по шепа монети и казал остатъка да го върнат пак по сметката,после кротко и внимателно напуснал салона!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X