IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Междинни резултати от изборите в САЩ:

    Доналд Тръмп 29.1 %
    Джо Байдън 28.2 %
    ГЕРБ 42.7 %
    We have no money, therefor we shall have to think...

    Коментар


    • Нова математика:
      НЕ+50$ = ДА
      We have no money, therefor we shall have to think...

      Коментар


      • 11 годишно момиче към баща си:
        –Тате,боли ме гърлото!
        –Защо?
        –Мисля, че е от водката, която пих снощи...
        –Ти пиеш?
        –Ми да, бяхме с гаджето ми....
        –Имаш си гадже?
        –Ами да, стара работа...
        –И как изглежда?
        –Ами....10 клас, с обица на ухото, разбойник си пада малко, но от детска педагогическа стая казаха ,че ще се оправи....
        –Ооооо!.......Бащата вече е бял като финландец.
        –Оф, главата нещо ме боли, сигурно е от дискотеката...
        –Ходила си на дискотека???
        –Ами, да! Само там дават да се пуши трева...
        –Ти пушиш трева ??? - бащата вече е пред инфаркт...
        –.......и мисля, че ударихме колата ти!
        –Гаджето ти е карало колата ми?......бащата вече се хванал за сърцето.
        Момичето:
        –Шегувам се бе татк-о-о-о!....исках само да ти кажа, че има много по-страшни неща от една двойка по математика.....

        Коментар


        • Съдията пита ищеца :
          - Този човек ли ви изтръгна хилтито от ръцете и ви го навря в г@за?
          - Да, той беше.
          - А някакви свидетели имаше ли?
          - Е, в 4 часа сутринта, какви свидетели!..

          Коментар


          • Откраднато, току-що, от вести:бг:
            Клиент си поръчва риба в ресторанта. Келнерът му я носи, но рибата в чинията е страшно изкривена.
            Клиентът пита:
            - Защо е такава крива тая риба?
            - Ами хванали са я точно на завоя...

            Коментар


            • Закони за работата:
              1. Закон на Слаус: Ако вършиш някаква работа прекалено добре, няма да можеш да се отървеш от нея.
              2. Закон на Франко за работното място: Ако харесваш онова, което правиш, вероятно го правиш погрешно.
              3. Бюрократичен принцип на Ларсън: Ако направиш невъзможното, шефът ти просто ще го включи в постоянните ти задължения.
              4. Първи капан на гения: Никой шеф няма да търпи служител, който винаги е прав.
              5. Закон на Пъркин: Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в з*дника.
              6. Закон на Рафъл за бизнеса: Колкото по-малко работа имат служителите, толкова по-бавно я вършат.
              7. Закон на Лемпнър за заетостта: Ако си тръгнеш от работа по-късно, никой няма да забележи. Тръгнеш ли си по-рано, непременно ще срещнеш шефа си на паркинга.
              8. Максима на офиса: Телефонът никога не звъни, когато нямаш какво да правиш.
              9. Закон на Ото: Винаги се занимаваш с нещо странично, когато шефът се отбие край бюрото ти.
              10. Закон на Клайд: Ако се налага да свършиш нещо и го отлагаш достатъчно дълго, има голяма вероятност някой друг да го направи вместо теб.
              11. Правило на Хари: Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано.

              Коментар


              • Съвет към мъжете:
                - Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание.
                - Да ви убие най-грозната.
                Така ще доживеете до дълбоки старини.

                Коментар


                • - Жена, като умра не ми сваляй халката!
                  - Що бе, Гоше?
                  - Нека Господ види, че съм бил в Ада вече...


                  Коментар


                  • Мисля да запиша медицина. Вече е много лесно - има само една болест без симптоми и се лекува сама
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • И Библията, и Коранът ни учат как да се обичаме, обаче Кама сутра е някак по-конкретна...

                      Коментар


                      • Национален празник на Дания. на трибуната - кралското семейство и куп видни политици, плюс гости от чужбина. отпред върви тържествен парад, минават различни родове войски, идва ред и на кавалерията, водена от млад, напет лейтенант. малко преди височайшите особи той разиграва коня, движи го с танцови стъпки, приклякания и кимане. спира за миг пред трибуната и изправя коня на задните му крака. в този момент животинчето гръмовито се изпърдява. страшен конфуз, всички от трибуната започват да покашлят, да се почесват по брадите и всячески се стараят да скрият усмивките, както и да не прихнат.
                        Почервенял от смущение, младият офицер се обръща към кралската фамилия и и казва:
                        - Много моля за извинение, ваши величества!
                        след което отминава.
                        Кралицата се обръща към краля и споделя:
                        - Странно! ако младежът не беше помолил за извинение, бях готова да се закълна, че всъщност се изпърдя конят!

                        Коментар


                        • В Берлин, в резултат на авария, се срутва четириетажна кооперация. Загинало семейството на първия етаж - от Сирия, на втория етаж - от Либия и на третия етаж - от Сомалия. Не загинало само немското семейство от четвъртия етаж. Историята попада в новините.
                          Тутакси се домъкват разни доморасли "правозащитници", почва едно сочене с пръст, едно викане:
                          - Как така са загинали мюсюлмaни, чернокожи, а белите - не?!
                          Един от пожарникарската команда отговаря:
                          - Ами, немското семейство е било на работа...






                          Коментар


                          • Най-страшното е,че расте поколение,което не може да вари ракия.
                            Състраданието не е добродетел

                            Коментар


                            • Това е жилищен блок в Хонг Конг.Айде сега си представете че нашите "нинджи"от ГДБОП,трябва да намерят някой адрес за да арестуват...или поне да набият някой.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                                "Ние поне стигнахме до нечия врата" - реплика на ГДБОП към националите ни по футбол.
                                Баси и държавата ! Националите не могат да улучат вратата , полицаите -адреса , лекарите не различават жив от умрял...Махам се !

                                Коментар

                                Working...
                                X