IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ради Разгледай мнение
    Дядо и баба са на по 70 години обикалят любимите си места от младини.
    Седят си в механата и си говорят.
    Бабата казва:
    – Помниш ли, че в това село имахме най-страхотната задна прашка там до оградата на застарялата мелница?
    Дядото си спомня, даже предлага и сега да опитат, като за сравнение.
    Бабата е в настроение и двамата закуцукват с бастунчетата в посока към мелницата.
    На съседната маса мъж си пие бирата и дочува разговора. Решава, че това не е гледка за изпускане и ги следва до мелницата,
    в предчувствие на страхотен майтап.
    Старците стигат и дядото си сваля панталоните, а бабата си вдига полата, обръща се с лице към оградата и се обляга на нея за подпора. Дядото не губи и секунда и започва един луд секс, едни движения, едни въртележки, такава гъвкавост, като на 18 годишни любовници. Бабата бута назад, дядото напред, бабата дере с ръце, дядото стиска хълбоци като за последно, двамата скимтят от удоволствие и екстаз, "О,Боже!" оглася гората.
    Човекът от кръчмата гледа, поти се и не може да повярва на очите си. А старците не спират, докато най-накрая и двамата се свличат на земята и едва дишат от умора, ама се гледат очи в очи, като млади влюбени.
    Свидетелят на случката не издържа и отива при тях.
    – Хора, аз такъв секс през живота си не съм виждал! На вашите години! 35 минути… ти я съдра, бе! Искам да знам тайната ти!
    Дядото едва намира сили и промълвява:
    – Ти местен ли си?
    – Да...
    –АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ? КОЙ ГО ПУСНА ТОЯ ТОК ПО ОГРАДАТА?!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Дядо и баба са на по 70 години обикалят любимите си места от младини.
      Седят си в механата и си говорят.
      Бабата казва:
      – Помниш ли, че в това село имахме най-страхотната задна прашка там до оградата на застарялата мелница?
      Дядото си спомня, даже предлага и сега да опитат, като за сравнение.
      Бабата е в настроение и двамата закуцукват с бастунчетата в посока към мелницата.
      На съседната маса мъж си пие бирата и дочува разговора. Решава, че това не е гледка за изпускане и ги следва до мелницата,
      в предчувствие на страхотен майтап.
      Старците стигат и дядото си сваля панталоните, а бабата си вдига полата, обръща се с лице към оградата и се обляга на нея за подпора. Дядото не губи и секунда и започва един луд секс, едни движения, едни въртележки, такава гъвкавост, като на 18 годишни любовници. Бабата бута назад, дядото напред, бабата дере с ръце, дядото стиска хълбоци като за последно, двамата скимтят от удоволствие и екстаз, "О,Боже!" оглася гората.
      Човекът от кръчмата гледа, поти се и не може да повярва на очите си. А старците не спират, докато най-накрая и двамата се свличат на земята и едва дишат от умора, ама се гледат очи в очи, като млади влюбени.
      Свидетелят на случката не издържа и отива при тях.
      – Хора, аз такъв секс през живота си не съм виждал! На вашите години! 35 минути… ти я съдра, бе! Искам да знам тайната ти!
      Дядото едва намира сили и промълвява:
      – Ти местен ли си?
      – Да...
      –АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ? КОЙ ГО ПУСНА ТОЯ ТОК ПО ОГРАДАТА?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Красота !!!

        пп Нооо, за жалост, незаконна.......
        На мен пък ми харесва
        И тряба да се намери начин за узаконяване. Но за не по малко от 100К евро в случая

        Коментар


        • Поверие от Бабинден:"Ако момиче види във водата лицето на своя любим в нощта на 8-ми срещу 9-ти, то в нощта на 6-ти срещу 7-ми любимия и се е гмурнал неудачно"
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Млад баща си играе с малката си дъщеря. Изведнъж детето спряло и казало:
            - Достатъчно, заболя ме главата!
            Бащата озадачен погледнал майката:
            - И на това ли успя да научиш детето?
            метални решетки решетки блиндирани врати

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Красота !!!

              пп Нооо, за жалост, незаконна.......
              Така е в България.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Красота !!!

                пп Нооо, за жалост, незаконна.......

                Коментар


                • искаш нов монитор? изтрий тук: ##############
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • Коментар


                    • 6 човека

                      • - Итак, молодой человек, вы решили жениться на моей дочери?
                      - Да!
                      - А вы сможете содержать семью?
                      - Ну, думаю смогу!
                      - Вы хорошо подумали? Ведь нас шесть человек!
                      Не препоръчвам никому нищо.

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/42791165061...type=1&theater

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Пожарникар се прибира и разказва на жена си за новата сигнална система в работата:
                            - Когато системата пусне един звънец, ние всички обличаме екипите и слагаме каските. Когато има два звънеца – бързо се спускаме по тръбата и тичаме към двора, а на три звънеца се качваме в камионите и отиваме да гасим пожара. Нека и вкъщи да си направим система със звънци. Един звънец – ти се събличаш гола, два звънеца – скачаш в леглото, три – и аз скачам в леглото и цяла нощ правим любов!
                            Прибира се след няколко дни и от вратата вика:
                            - Един звънец!
                            Жената се съблича.
                            - Два звънеца!
                            Жената скача в леглото.
                            - Три звънеца!
                            Съблича се и скача в леглото. По някое време жената вика:
                            - Четири звънеца!
                            - А какво означава това? – чуди се пожарникарят.
                            - Удължи маркуча, не стига до пожара!

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Възложили на един художник в СССР навремето да нарисува картина с Ленин.Когато приключил,приемателната комисия гледа-на картината Дзержински по време на полов акт с Надежда Крупская,а отдолу,под картината заглавие-"Ленин в Полша".Недоумяващи и не вярващи на очите си,от комисията питат автора-"Бе кво си нарисувал ти,бе?Нали ти казахме да нарисуваш Ленин?"
                                Художникът невъзмутимо-"Ми,да,де!" Пак го питат-"Е,ми къде е Ленин?" И пак невъзмутимо художникът отвръща-"Ми то там си пише-"Ленин е в Полша!"
                                врати метални врати метални решетки

                                Коментар

                                Working...
                                X