IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
    Преди 11-ет месеца може и да е звучало като виц

    Коментар


    • Виц № 1 за 2020:

      https://btvnovinite.bg/predavania/ta...onavirusa.html

      Коментар


      • -Това дето Аз построих, за 100 год не можете да го ремонтирате.
        Б Борисов

        Коментар


        • ВИЦ № 1 В САЩ:
          КОГАТО ПРИВЪРЖЕНИК НА ТРЪМП РАЗБРАЛ,ЧЕ РОДИТЕЛИТЕ МУ ГЛАСУВАЛИ ЗА БАЙДЪН,ПРЕСТАНАЛ ДА ПОСЕЩАВА ГРОБОВЕТЕ ИМ!..

          Коментар


          • Според администрацията на Байдън в момента в САЩ има 11 милиона нелегални емигранти. Местните индианци твърдят, че са 350 милиона.
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • Тя не умееше да се целува, затова още на първата среща й се наложи да прави с*кс...
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Всички хора имат ДНК, но кореняк-софиянците имат НДК! Да се знае.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Разговор между екипаж на самолет и кулата:
                  - Полет 587 слаб вятър от юг и слаб дъжд, разрешавам излитане.
                  - Кулата, разбрано.
                  След 10 минути:
                  - Кулата, тук полет 587. Моля ви, кажете на бай Пенчо когато коси тревата около пистите и вали, да си сваля качулката на мушамата, или да оставя косата на земята, докато маха за довиждане по самолетите. Писна ни от тая смрад в салона!
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Най-страшната магнитна буря се разрази, когато подарих на жена си по повод 25-годишнината от брачният ни живот магнит за хладилника...
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Веднъж в ресторанта почувствах силна нужда да изпусна газовете. За мой късмет музиката гърмеше силно и аз внимателно прецених момента да съвпадне с ритъма. След няколко песни усетих страхотно облекчение. Допивайки с кеф кафето си забелязах, че всички в ресторанта ме наблюдават. В този момент свалих слушалките и осъзнах, че слушам музика от телефона си.

                      Коментар


                      • – Чух,че си хванал златната рибка? Изпълни ли ти три желания?
                        – А, хванах я, ама....
                        – Кажи де, какво си пожела?
                        – Ами нищо!
                        – Е как така?
                        – А бе, мани! Хванах тъпата риба, занесох я в къщи, а тя взе да ми се моли да я пусна, пък тя щяла да ми изпълни три желания. Викам и: - "Ще ми изпълниш таш@ците, ти!"
                        И цялата къща се напълни с таш@ци. Успях някак си да изплувам над таш@ците и да се провикна: - "Всички таш@ци да изчезнат!"
                        – Добре де, ами третото желание?
                        – Е, та нема да ходя без таш@ци, бе!

                        Коментар


                        • - Ей, Ванка, това ти ли си?! Не сме се виждали две години най-малко. Какво правиш, завърши ли?
                          - Да, миналия месец взех и втората диплома по маркетинг и мениджмънт. А първата е психология.
                          - Браво на теб! Умник си беше от малък. А по колко даваш доматите?
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • - Тук боли ли?
                            - Да!
                            - Тук?
                            - Боли!
                            - А тук?
                            - Доктор Лектър, стига сте ме мушкали с тоя нож!
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Дебела и дърта грозотия решила да подобри външния си вид.Сложила прозрачна блузка,къса поличка,бухнала тонове червило и фон дьо тен! Преценила,че с новия си стайлинг изглежда 20 години по-млада! Решила да провери какво мисли по тоя въпрос мъжът й:
                              - Скъпи,представи си,че с теб не се познавахме! И ти ме виждаш за пръв път на улицата! Колко би ми дал?
                              Той я огледал внимателно и отсъдил:
                              - Не повече от 20 кинта! Обаче - за цяла нощ!

                              Коментар


                              • Наркоман хванал златната рибка:
                                - Кажи си първото желание...
                                - Ми искам две линии да дръпнем с тебе.

                                Рибката и наркомана дръпнали по една линия....
                                - Кажи второто си желание....
                                - Ми дай по още една линия...
                                - Кажи си последното желание...
                                - Ами.... освен да дадеш още по една линия....

                                Свършили желанията, наркомана и рибката замълчали, гледали се 5 минути и рибката казала:
                                - Айде, айде, дай по още едно желание....
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X