IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Интересен часовник

        Японците изобретили часовник, който чувайки псувня, прескача с минута напред. Решили да го изпробват.
        Закачили го в японски бар за 24 часа. Дошли след 24 часа, часовникът е с две минути напред.
        Закачили го в английски бар. Дошли след 24 часа, часовникът е с пет минути напред.
        Закачили го в български бар. Дошли след 24 часа – часовникът го няма! Отишли при бармана:
        - Вчера закачихме тук един часовник, къде е?
        Барманът:
        - А-а-а-а-а… това часовник ли било?! А ние си помислихме за чий х~й ни е вентилатор през зимата!…
        Още вицове

        Коментар


        • - Иване, след половин литър ще можеш ли да работиш?
          - Ще мога.
          - А след литър?
          - Ще мога.
          - А след два?
          - Няма да мога да работя, но ще мога да ръководя.
          Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/05/2015_16.html

          Коментар


          • Мутра отива в родилния за изписване на първото си дете.
            Към него се приближава доктора и го поздравява:
            - Честито! Имате момче, живичко, здравичко - 3.500.
            Мутрата отговаря:
            - Вземи 7000 и дай още едно, че да не се разкарвам втори път.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Из записките на добрата домакиня:
              - автобус – 2 лв.
              - хляб - 0.90 лв.
              - списание „За жената“ – 3 лв.
              - не помня къде – 570 лв.

              Коментар


              • -Моше, съпругата ми си купи кимоно и се записа на някакъв източен курс. И от тогава е много доволна!!
                -Мони, какъв е курса, че да пратя и моята?
                -Май се казваше Камасутра!?!

                Коментар


                • - Пено, ма, у кръчмата ме подиграват, че ми изневеряваш с целото село!
                  – Оно па едно село… тринаесе къщи!

                  Ако сте влюбени в някого, поживейте малко заедно, за да ви мине.


                  http://www.infosi.bg/petak-e-usmihni-i-otpusni-se/

                  Коментар


                  • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Английски джентълмен

                        Късна вечер, дъжд. Английски джентълмен седи до камината, протегнал крака към огъня. Отваря се вратата и влиза друг джентълмен. Без да каже нито дума, новодошлият влиза в спалнята на съпругата. Първият джентълмен продължава спокойно да ровичка дървата в камината с ръжена.
                        След половин час вторият излиза от спалнята и казва:
                        - Сър, съпругата ви днес бе необичайно хладна към мен.
                        Първият джентълмен продължава да рови из дървата в камината и също толкова спокойно отбелязва:
                        - Е, тя и приживе не беше особено страстна...
                        Още вицове

                        Коментар


                        • Сега ми попадна
                          http://www.novini.bg/news/40389-%D1%...%BE%D0%B2.html
                          Уникално! Топ селекция бисери на Бойко Борисов

                          "Добре се живее в България" "Трябва да ви кажа, че ние сме горди с това, че от последната статистика, освен, че и Мудис вдигна кредитния рейтинг на България, ние сме втори по големина на малък външен дълг и шести по нисък дефицит, зад нас е и Германия включително." "Докато на нас ни дават стабилна перспектива, на другите държави им свалят рейтинга. Това е поредната мъка за опозицията. От мен да запомните винаги е по-добре да го вдигаш, отколкото да ти пада рейтинга." "Закъсалите държави, които търсят помощи, ако приведат пенсиите и заплатите такива, каквито са в България, веднага ще излязат от дефицита." "Колкото и да ми е неприятно това, което се случва в САЩ, Италия и Испания, управлението на тези държави трябва да приеме българския модел."

                          Коментар


                          • Мъжът е като паркета. Ако го подредиш добре, можеш да го газиш 30 години, без да скърца.
                            Какво е общото между жената и паркета?
                            От една капка може да се надуят.

                            Коментар


                            • http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Още от надписите в асансьора на блока тираджията Пешо разбра, че жена му Мара не е била примерна, докато той е бил на път...

                                Коментар

                                Working...
                                X