IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като виц:


    - Иванов, защо криете критичните коментари? Излагате се!
    Отговор;
    - Не крия, а трия! И не критични, а кретенични!

    Коментар


    • Отива един при ходжата:
      - Жената се държи лошо с мене, не ме уважава, не ме слуша, прави ме за смях пред хората… Дай ми съвет как да постъпя.
      - Разведи се…
      - Ама, аз я обичам!
      - Ми тогава не се развеждай…
      - Ама не мога да живея повече така…
      - Тогава се разведи…
      - И без нея няма да мога да живея…
      - Смени си тогава вярата.
      - Това ще ми помогне ли?
      - Съмнявам се. Ама барем ще занимаваш попа, не мене…
      Всички вицове
      Last edited by X_Y; 13.08.2015, 08:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Чудна работа? Хората винаги се оплакват от липса на пари и никога от липса на акъл!..
        За кво ти е акъл, само тежи. А паричките са така леки, така лекокрило отлитат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Български магазин а зеленчуци:
          -Картофи - Полша;
          -Домати - Турция;
          -Чушки - Испания;
          -Чесън - Китай;
          -Репички - Израел.
          Марийка разсъждава на глас:
          -В България, освен цените на тока и горивата нещо друго расте ли?
          Марийка като се доближи интимно до Иванчо ще разбере какво расте в България, ама ще е късно за вайкане.

          Коментар


          • На круизен кораб работел фокусник. Той знаел няколко фокуса и все тях показвал. Понеже непрекъснато се сменяли пътниците номерата минавали. Капитанът на кораба, обаче, имал папагал. Той изучил всички номера на фокусника и му правел сечено.
            Направи фокусника някакъв фокус и папагала се обади:
            - Не, не! Това не е истина. Той извади заека от вътрешния джоб на фрака, банкнотата не е изчезнала той я скри в ръкава си ... и т.н.
            На фокусника му писнало от папагала и от това, че му провалял представленията, обаче, нищо не можел да направи, нали пилето било на капитана.
            Веднъж, обаче, корабът попаднал на подводни скали, разбил се и потънал. От всички хора оцеляли само фокусника и папагала.
            Фокусника се хванал за някакви дъски, а папагала долетял и кацнал отгоре.
            Плували те така една седмица, през цялото време папагала мълчал и гледал фокусника изпитателно. Накрая на седмицата не издържал и промълвил:
            - Добре! Предавам се! Казвай къде скри кораба?
            Още вицове

            Коментар


            • http://www.youtube.com/watch?v=V6KOqY9mYR8

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Български магазин а зеленчуци:
                -Картофи - Полша;
                -Домати - Турция;
                -Чушки - Испания;
                -Чесън - Китай;
                -Репички - Израел.
                Марийка разсъждава на глас:
                -В България, освен цените на тока и горивата нещо друго расте ли?
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Български магазин а зеленчуци:
                  -Картофи - Полша;
                  -Домати - Турция;
                  -Чушки - Испания;
                  -Чесън - Китай;
                  -Репички - Израел.
                  Марийка разсъждава на глас:
                  -В България, освен цените на тока и горивата нещо друго расте ли?
                  Кире, това НЕ Е СМЕШНО ...
                  Това, е ЖАЛКО ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Български магазин а зеленчуци:
                    -Картофи - Полша;
                    -Домати - Турция;
                    -Чушки - Испания;
                    -Чесън - Китай;
                    -Репички - Израел.
                    Марийка разсъждава на глас:
                    -В България, освен цените на тока и горивата нещо друго расте ли?

                    Коментар


                    • Най-интересните олимпийски гафове (ВИДЕО)

                      Коментар


                      • На Живо от лудницата...


                        В-ща, bТВ: Как стигнахте до извода, че водата, която блика от Плиска, е чудотворна?

                        Божидар Димитров: Аз не съм стигнал до този извод. Ваши колеги и други хора са решили това въз основа на записани легенди. Вижте, на рожден ден, имен ден или някакъв празник българите се поръсват. Това не е кръщение, както малограмотни общественици се гаврят по радии и телевизии.

                        В-ща: Кръщение не сме го наричали.

                        БД: Вие не, но други го нарекоха. Упрекнаха ме, не съм имал правото да кръщавам. Аз не съм го кръстил, Той е кръстен преди 55 години, мисля, както и аз. Както и министрите (които също бяха окъпани в Плиска - б.р.).

                        В-ща: Да, но този акт създава впечатлението, че в тази вода има нещо особено. Знаем, за светената вода се твърди, че Светия дух я осветява...

                        БД: Ами има според легендите, които са записани през 19 в. - че лекува някои болести, очи по-специално. Други заболявания и т.н. Дали е вярно, ще видим в бъдещето.

                        В-щ: Това ще бъде ли част от забележителностите там?

                        БД: Ма аз не бих. Аз бих акцентирал върху другите, сериозните неща...

                        Коментар


                        • Чудна работа? Хората винаги се оплакват от липса на пари и никога от липса на акъл!..

                          Коментар


                          • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Според бизнес-учебниците и всички лектори по успешен мениджмънт великите дела са започвали с думите: "Аз мога, вярвам в себе си и ще се получи!"
                              Истината е, че думите са други: - Ебал съм му майката, давай да опитаме!
                              Life's a journey, not a destination.
                              And I just can't tell just what tomorrow brings...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                На летището ...Борисов:
                                -Скоро ще настигнем Сингапур!!!
                                Глас от масовката:
                                -Що? Какво им направихте?
                                -Магистрали!

                                Коментар

                                Working...
                                X