IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бъг в матрицата

    WORLD CUP 2018
    Dates: 6 & 7 July
    FRANCE has 6 letters & URUGUAY has 7 letters
    BRAZIL has 6 letters & BELGIUM has 7 letters
    SWEDEN has 6 letters & ENGLAND has 7 letters
    RUSSIA has 6 letters & CROATIA has 7 letters

    Коментар


    • Жените много невнимателно четат приказката "Пепеляшка". Те дочитат само до фразата "Пепеляшка се омъжи за принца". И толкова.

      А по нататък пише "КРАЙ НА ПРИКАЗКАТА".

      Коментар


      • Повечето мъже си мислят, че приказките започват с "имало едно време...".
        Не, приказките започват с "Мило, повярвай ми, той ми е само приятел..."
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Ресторант на морето. На масата идва сервитьорът, подават му 10 евро с думите:
          - Посъветвайте ни! - сочейки менюто.
          Сервитьорът поставя парите в джоба и тихо казва:
          - Бягайте!..

          Коментар


          • Бийтълз, хабиби-версия на “Drive My Car”: https://youtu.be/AiBxZ2V8ocE

            С това израелският вестник "Ха-Арец" поздравява саудитките, получили неотдавна право да шофират.
            https://www.haaretz.com/amp/middle-e...nnon-1.6226389

            Хаабибката-певица е вкусно парче

            Коментар


            • - Имам 1000 лева на депозит при вас. Мога ли да спя спокойно?
              - Разбира се - ние разполагаме с достатъчно пари в брой и ще издържим на организирана атака. - отвърнала касиерката.
              - Но какво ще стане, ако все пак фалирате?
              - Спестяванията ви ще бъдат възстановени от специален фонд за гарантиране на влоговете в банките.
              - Ами ако този фонд фалира?
              - Тогава БНБ ще Ви възстанови парите!
              - Ами ако и БНБ фалира?
              - Тогава ще падне правителството. А за подобно нещо вече си заслужава човек да даде 1000 лева, не мислите ли?..

              Коментар


              • Може да е старо, но е повече от златно!

                https://www.youtube.com/watch?v=9e2L...&feature=share

                Коментар


                • ЗЛАТЕН- Двама приятели си говорят за жените си и единия вика-
                  - Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням![

                  Другият помислил и казал:

                  - Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран?

                  - Е как да не помня! Беше на язовир Достап, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете...

                  - А мислиш ли, че шарана помни?..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Докато тя търсеше принца, конете я скъсаха от езда...
                    +210

                    Коментар


                    • Скромно момиче започнало работа като продавачка. Но понеже магазинът бил за кондоми, а тя била много притеснителна, собственикът я успокоил -виж, сега, няма да се притесняваш, нашите клиенти са много готини, те дори не използват думата кондом, а номерация - 10 е за малък размер, 15 - среден и 20-голям.
                      Речено-сторено, успокоила се девойката, всичко било точно, но още първият клиент бил някакъв мангасарян, който влязъл и рекъл 30! Девойката била в шок, какво да прави, панирала се, но решила да звънне на управителя. А той казал:
                      - Споко, нямаш грижи, дай му 30 кинта, това е мияча на прозорци
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Как е сексуалният ти живот?
                        -Като Coca-Cola
                        -Пенлив и сладък?
                        -Не. В началото беше нормален, а след това стана Light и сега е Zero...

                        В София, ако преплуваш улицата на червен светофар - 50лв. глоба и ти взимат за месец банския...

                        - Не ми харесва, че спиш с жена ми!
                        - Не мога да Ви разбера що за семейство сте - на единия му харесва, на другия не ...

                        Лято, плаж, жега. Слънчеви лъчи падат върху гърдите ѝ, гърдите ѝ върху корема ѝ, а коремът върху коленете ѝ...

                        Баща към сина си:
                        - Сине, не тичай след всяка фуста- в Шотландия сме...

                        Коментар


                        • КЛАСИКА- Погребение. След словото свещеникът пита вдовицата:
                          - Искаш ли да го целунеш преди да го вкараме?
                          Опечалената избухва в ридания:
                          - И той все така ми казваше...

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Да припомним КТБ - когато КТБ....
                              Един човек чакал на опашка пред банката,
                              чакал, накрая му писнало и казал:
                              - Е, не, отивам на тия политици да им *** *******!!!
                              Връща се след около половин час, нарежда се пак мълчаливо,
                              а човекът зад него, който му пази ред, го пита:
                              - Какво стана, *** ли ги?
                              - Не, там опашката беше по-дълга...
                              Преброих звездичките – добре знаеш правописа!

                              Коментар


                              • Да припомним КТБ - когато КТБ....
                                Един човек чакал на опашка пред банката,
                                чакал, накрая му писнало и казал:
                                - Е, не, отивам на тия политици да им *** *******!!!
                                Връща се след около половин час, нарежда се пак мълчаливо,
                                а човекът зад него, който му пази ред, го пита:
                                - Какво стана, *** ли ги?
                                - Не, там опашката беше по-дълга...

                                Коментар

                                Working...
                                X