IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ишиас....
    Attached Files

    Коментар


    • Въпрос за Стани богат-

      В Лихтенщайн по принцип не играят футбол, защото, ако ритнат малко по-силно, топката ще отиде в:
      А. Австрия
      Б. Швейцария
      В. Река Рейн
      Г. Вратата на Левски

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        "Кола, коят не пали, и жена, дет не пуска, нема. Ама и двете сакат врътенье" - Стара северозападна мъдрост...
        Побутване от зад докато запали също ще свърши работа.

        Коментар


        • "Кола, коят не пали, и жена, дет не пуска, нема. Ама и двете сакат врътенье" - Стара северозападна мъдрост...

          Коментар


          • Възторжен русофил към Радио Ереван.
            - Что будет, если к России присоединить Болгарию?
            - Ничего не будет ... Даже помидоров.
            Възторжен русофил към Радио Ереван.
            - какво ще стане, ако към Русия се присъедини България?
            - нищо няма да има... дори домати.

            Last edited by Kiro; 16.07.2018, 09:43.

            Коментар


            • Световното първенство раздели феновете на любители на футбола и на любители на съпруги на любителите на футбола.

              Коментар


              • Джендърски - Психиатър показва картината “Тримата богатири” на пациент и го пита какво вижда на нея.
                - Виждам трима гейове.
                - Защо?!
                - Как защо? Трима мъже, нито една жена, не са ли гейове?
                Докторът вади друга картина, ято лебеди. Пак го пита какво вижда.
                - Виждам ято летящи гейове.
                - Защо?
                - Как защо? Летят един зад друг, гледат си в задниците.
                Докторът, вече малко изумен, пак го пита:
                - А на мен как гледате?
                - Според мене вие също сте гей.
                - И защо?
                - Е, как защо, цял ден тука седите и събирате картинки за гейове...

                Коментар


                • Кире, махни колор-а, иначе вицът ти е супер, накефи ме
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • ЗЛАТЕН - Младо семейство имат проблеми и не успяват да си направят дете. След няколко години опити,решили,че трябва да направят нещо нестандартно.След дълги размисли,решили жената да преспи с друг мъж,при условието,че и двамата ще изберат,кой да бъде той.Качили се на един влак,резервирали купе в спалния вагон и седнали във вагон ресторанта.След няколко минути се появил един страшен пич,нагласен,с прическа,изискани дрехи и т.н. И двамата решили,че този ще бъде техния избранник.
                    Мъжът отишъл при непознатия и уж тайничко му посочил жена си:
                    - Пич,искаш ли да правиш с*кс с тази мацка за 100 лева?
                    - Ами,защо пък не,ама няма къде.
                    - Има, има.Не се притеснявай,аз ще те уредя.
                    След 30 минути пичът се връща и казва,че мацката е била страхотна,а с*ксът вълшебен.Само,че мъжът се замислил "Ами,ако пък не стане от един път?" И решил да предложи на онзи:
                    - А,какво ще кажеш,след като си толкова доволен,срещу още 100 лв. да те уредя за още веднъж?
                    - Екстра,нямам нищо напротив.
                    След 30 минути,нещата се повторили. Пичът пак бил супер щастлив от преживяното,а мъжът продължавал да се притеснява,дали от два пъти ще стане работата.Мислел си,как той пробвал толкова години,пък сега само от два пъти ... и решил пак да го попита:
                    - А,какво ще кажеш и за трети път?Този път ще е даже само за 50 лв.
                    - О-о за 50 лв. със сигурност.Давай пак.
                    Нови 30 мин.,нашият човек вече пред нервна криза "Ами,ако и от три пъти не стане?" И онзи само като се появил и веднага го подхванал:
                    - Пич,хайде и четвърти път,този път даже без пари ще те уредя.
                    - А не,не става.
                    - Що бе човек,дай само още веднъж,какво толкова?
                    - Не мога бе човек,разбери ме,свършиха ми презервативите!..
                    Last edited by Kiro; 12.07.2018, 11:19.

                    Коментар


                    • Богат човек диктува на смъртно легло завещанието си:
                      - На третата си жена оставям вилата в Княжево и малкия дворец в Испания, на приятелката ми - сто хиляди долара и мерцедеса, на племенницата ми, която работеше в моя офис, да поеме работата и да ползва служебното чероки като свое, а на сина ми, който смята, че главното богатство е здравето, оставям спортната си шапка и кецовете...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        За разлика от кларинета обоя няма мундщук, а тръстикова двойна пластина, наречена стройка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от male4ko Разгледай мнение
                          + 1 Напомни ми за младежките ми години в музикалната гимназия.. ))
                          по коя школа бяхте ))
                          препоръка е

                          Коментар


                          • + 1 Напомни ми за младежките ми години в музикалната гимназия.. ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от male4ko Разгледай мнение
                              +++++++ Грую!! )))))
                              Само че се пише 'мунДщук'!
                              Знам, ама го копнах и ме мързеше да го преправям
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • +++++++ Грую!! )))))
                                Само че се пише 'мунДщук'!

                                Коментар

                                Working...
                                X