IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Два лъва в саваната си приказват.
    - Писнаха ми тия бели ловци! Търкалят джиповете насам натам, пият, вдигат шум през нощта, псуват пред малките...
    - Аха - съгласява се другият. - И после телефоните им ти звънят в корема през пет минути...
    Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.com/2015/08/2015_7.html

    Коментар


    • Cтyдeнт пace тpeвa в пapĸ. Mинaвa пoĸpaй нeгo гpaждaнин и гo питa:
      – Aбe ти щo пaceш тpeвa?
      – Aми cтyдeнт cъм, cтипeндиятa e мaлĸa, poдитeлитe ми ca coциaлнo cлaби, тpябвa дa ce изxpaнвaм няĸaĸ…
      – Ha ти 20 cтoтинĸи, cтигa cи пacъл!
      Bзeл cтyдeнтa пapитe и cи миcли: "Xммм, c тия 20 cтoтинĸи нитo бaничĸa мoгa дa cи взeмa, нитo бoзa. Я дa пpoдължaвaм дa cи пaca."
      Mинaвa дpyг гpaждaнин:
      – Щo пaceш бe?
      – Aми cтyдeнт cъм, нямaм пapи, тpябвa дa ce изxpaнвaм няĸaĸ cи…
      – Ha ти 1 лeв, cтигa cи пacъл!
      Bзимa cтyдeнтa пapитe и пaĸ cи миcли: "Aбe c 1.20 мoгa и бaничĸa и бoзa дa cи взeмa, oбaчe нe мoгa дa ce нaям. Я дa cи пaca…"
      Πpoдължaвa cтyдeнтa дa пace. Πo eднo вpeмe минaвa Ивaн Kocтoв:
      – Kaĸъв cи ти и щo пaceш тyĸa?
      – Aми гocпoдин Kocтoв, cтyдeнт cъм, cтипeндиятa нe cтигa, poдитeлитe ми ca coциaлнo cлaби, тpябвa дa ce изxpaнвaм вce няĸaĸ…
      – Tи зимaтa бeшe ли нa бapиĸaдитe?
      – Бяx, бяx!
      – A cĸaчa ли, виĸa ли зa нac?
      – Bиĸax, cĸaчax!
      – A тaĸa! – peĸъл Ивaн Kocтoв, извaдил eднo лиcтчe и нaпиcaл нeщo нa нeгo. Πoдaл гo нa cтyдeнтa, a тaм пишeлo:
      "Paзpeшaвa мy ce дa пace във вcичĸи гpaдcĸи гpaдинĸи и пapĸoвe.
      Πoдпиc: Ивaн Kocтoв."

      Коментар


      • Каква е приликата и разликата междуг гръцкия и еврейския търговци?
        1. Приликата е, че и двамата обещават баща си и майка си.
        2. Разликата е, че евреина може и да ти ги достави.

        Коментар


        • Нотр дам дьо Пари. Събота. Моше пристига със самолета за уикенда в Париж. Отива да види храма. Там е пълно с хора. Любопитен, Моше се смесва с хората. Вратите се отварят и тълпата го повлича. Оказва се, че има безплатно покръстване. Той се опитва да се измъкне от търпата, но тя е толкова плътна, че го докарва до кюрето. Моше се опитва да каже нещо, но няма въздух.
          -Как се казваш?-пита го кюрето.
          -Моше,-едва изхриптява Моше.
          -Е, вечи си Мишел и го удря с мократа китка по челото.
          Тълпата го изхвърля навън. Той е потресен. Вади си мобифона и звъни на жена си.
          -Сара. Искам да ти кажа нещо страшно.
          -Не ме занимавай с глупости, разговарям с мама.-и затваря.
          Звъни на дъщеря си.
          -Ребека, обажда се баща ти.
          -Не ме занимавай с глупости, в кафенето съм с приятели.-и затваря.
          Моше стои още по-потресен и измърморва. -
          Да му еба майката!
          От 15 минути съм християнин и вече мразя двама евреи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vurnun Разгледай мнение
            По време на социализъма привикват един руснак за обяснение в КГБ:
            - Ти защо редовно получаваш колети и писма от Израел?
            - Ами по време на войната крих един евреин от немците у нас в мазето и сега ми е много благодарен и ми праща това-онова.
            - Как може така бе, другарю! Да си кореспондирате с тая гадна капиталистическа страна! Вие за бъдещето си мислите ли?
            - Да, мисля. Сега крия един китаец...
            Аааааа, хареса ми!

            Коментар


            • Двама равини спорят ебането какъв вид дейност е.
              Дали е физическа или интелектуална.
              Много дни спорили и стигнали до извода, че ебането е интелектуална дейност. Иначе отдавна са щели да си наемат хора, които да го правят вместо тях.

              Коментар


              • По време на социализъма привикват един руснак за обяснение в КГБ:
                - Ти защо редовно получаваш колети и писма от Израел?
                - Ами по време на войната крих един евреин от немците у нас в мазето и сега ми е много благодарен и ми праща това-онова.
                - Как може така бе, другарю! Да си кореспондирате с тая гадна капиталистическа страна! Вие за бъдещето си мислите ли?
                - Да, мисля. Сега крия един китаец...
                Още вицове

                Коментар


                • Да събираш пари от магистралата

                  Коментар


                  • Един удар, една възможност (ВИДЕО)



                    Това е най – ненормалното отваряне на шампанско! Вижте видеото.

                    http://www.infosi.bg/eden-udar-edna-vazmozhnost-video/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fosteriana Разгледай мнение
                      Срещу мен в автобуса седна девойка с метла. Трудно ми беше да не попитам:
                      - Не иска да запали ли?
                      Не те ли опуха с метлата. Такива смелчаци като теб (и мен) често им гори главата от пламъка на метлата.

                      Коментар


                      • Арабин завел жена си на море. Оледала се тя, всички нея гледат...
                        -Мажмуд, неудобно ми е...всички мен гледат...
                        -Ми как няма да те гледат ма!...Какво си оголила тези глезени!?...

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/greg.stewar...2030768691823/
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • Коментар


                            • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                                Подгонен от кризата грък каца в Германия.Преминавайки през терминала вижда на пода 100 евро.Навежда се леко да ги вземе ,но се отказва,рита с крак парите настрани и казва;Ай сиктир бе ,още от първия ден ще работя
                                Брадясал виц за българин в Лондон в актуалния гръцки стил
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X