IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    пхахаха мне само им го слагаме в човките при нужда и може да ги погалим с некой винкел ......

    P.S. Леле лелелеле само да свършат Еврофондовете 2022г. и да се разпадне тва "небесно чудо ЕС" майка им жална и на маннгалите и на педдалите .....
    Ще измисялт нещо друго.. печатницата трябва да работи, ама това е за друга тема да не цапаме тук

    Коментар


    • И Атлантида даже сме изпреварили .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Добри новини!
        Изпреварили сме Ватикана по раждаемост!..
        И Антарктида, а тя е цял континент, не няква си малка държавица.

        Коментар


        • Срещнали се трима приятели след около 10години раздяла и от дума на дума станало въпрос кой с какви жени обича да прави секс.
          Първият вика, аз обичам с млади и неопитни, да си му казвам какво да прави. Вторият, а аз обичам с наборки 30-35 годишни и двамата да се отдаваме взаимно. Третият изръсва, а аз обичам да го правя с баби; другите го спогледали с неразбиращ поглед: - Нищо не знаете вие, бабите по време на секс правят чудеса, защото всеки път мислят, че ще им е за последно ..

          Коментар


          • Добри новини!
            Изпреварили сме Ватикана по раждаемост!..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

              Брюкселски чиновници до София: Биете ли гейовете?
              http://www.dnes.bg/eu/2017/09/19/bri...eiovete.353719
              пхахаха мне само им го слагаме в човките при нужда и може да ги погалим с некой винкел ......

              P.S. Леле лелелеле само да свършат Еврофондовете 2022г. и да се разпадне тва "небесно чудо ЕС" майка им жална и на маннгалите и на педдалите .....

              Коментар


              • http://www.dnes.bg/eu/2017/09/19/bri...eiovete.353719

                Коментар


                • http://www.dnevnik.bg/ot_vas/novini_...mments-wrapper


                  Коментар


                  • Ориент експрес преминава през България. В едно от луксозните му купета пътува възрастен английски лорд със съпругата си. В един момент лордът казал:
                    - Скъпа моя, това е чудно красивото Искърско дефиле. Приготви се да видиш мястото, където преди тридесет години за първи път те видях и безумно се влюбих в прелестите ти - ти беше млада козарка и пишкаше горе на скалите. Не издържах на вълнуващата гледка и дръпнах внезапната спирачка. Заведох те в Англия, оженихме се и ето, вече тридесет години живеем щастливо, обградени от деца и внуци; ето след малко ...
                    . В това време стюардът на вагона минава, запалва осветлението и спуска завесите на прозорците...
                    - Ама, защо .. . искаме да гледаме тая чудна природа - роптае лордът...
                    - Не може, следва грозна гледка, излагаща ни пред света. Преди тридесет години някакъв шантав английски лорд, видял млада козарка да пишка горе на скалите, дръпнал внезапната спирачка и се оженил за козарката. Оттогава, вече тридесет години, когато минават влакове през дефилето, горе е пълно с пикаещи козарки...

                    Коментар


                    • Мъж и жена гледат предаване за животните. Показват лосове. Жената възкликва:
                      - Виж, скъпи, каква ужасна муцуна! Но затова пък - какви големи рога!
                      Мъжът, мрачно:
                      - Ако и аз имам такива рога, ти ще се сдобиеш с такава муцуна!..

                      Коментар


                      • Една жена умряла и се качила при свети Петър. Започнала да се оглежда наляво-надясно. - Добър ден, дъще. Търсиш ли нещо? - Търся мъжа си. Почина преди 5 години. Как да го намеря? - Как се казва? - Киро. - Много Кировци има тук. Нещо по-конкретно за него? - Ами преди да умре ми каза, че колкото пъти му изневеря, толкова пъти ще се преобърне в гроба. - А така кажи де! - зарадвал се свети Петър - Знам го. Киро Пумпала му викат...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Селяни от едно село чували редовно вечер ученици които били там на бригада да пеят песен вървейки по улицата: "Забрави шута ранга свой, залюби своята кралица..." На селяните не им бил ясен текста и нямало какво да правят един ден се вдигнали се при попа на селото да го питат. Цитирали му текста по памет и му рекли: Отче, тези тук малките в наше село пеят нещо, ама ние не схващаме - какво е туй "шутаранга" бе, нещо мръсно ли, какво?
                          Попът се почесал по тила и казал: Да си призная честно и на мен не всичко ми е ясно. Ето в стария завет (битие 6-9 глава) пише така: "И бе Ной сам в ковчега свой 3 дена и 3 нощи...". Ама как ибе сам, кого ибе?...не става ясно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от qnidopi Разгледай мнение


                            Ххахаах.. Защо хората смятат, че всяко хубаво момиче не може да прави нищо? Като си взимате за жена някоя дебелана или крокодил това ли е утехата, че сигурно може да готви, защото е грозна?
                            Защото са недостъпни за по-голямата част от "електората". Както се казва, гроздето е кисело...
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                            Коментар


                            • Фризьорски салон, влиза господин и пита фризьорката с данни 90/60/90:
                              - Колко струва подстригването?
                              - 50 лв.
                              - ?!? Е защо е толкова скъпо?
                              - Защото в цената влиза и полов акт! - отговаря без много да му мисли засуканата фризьорка.
                              Господинът ободрен от офертата сяда, подстригват го и пита:
                              - Ами половият акт?
                              Фризьорката с широка усмивка се обръща към двуметровия камерунски студент с бялата престилка разкекерен на дивачето:
                              - Ела, моето момче - имаш клиент!..

                              Коментар


                              • Баба и момче в магазина:
                                Бабата:
                                - Диплома, подай ми килограм захар!
                                Внукът:
                                - Ето, бабо.
                                Бабата:
                                - Диплома, вземи ето този пакет!
                                Продавачът:
                                - Госпожо, наистина ли внукът ви се казва Диплома?
                                Бабата:
                                - Да!
                                Продавачът:
                                - А защо Диплома?
                                Бабата:
                                - Защото изпратих дъщеря ми в университет да учи и тя се върна само с това тук...

                                Коментар

                                Working...
                                X