IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Българската банка за развитие е държавна и след ктб се очаква държавата да застане зад всяка банка с оглед недопускането на второ ктб
    Значи пред тях Пееф, зад тях- държавата, горките банки..

    Коментар


    • Българската банка за развитие е държавна и след ктб се очаква държавата да застане зад всяка банка с оглед недопускането на второ ктб

      Коментар


      • Коментар


        • Отишли двама сърби на корида в Испания. Както си гледали коридата, единият паднал на арената. Бикът го подгонил и той започнал да бяга.
          Тогава другият се провикнал от трибуната:
          - Брате Зоране, не можеш бега толкова бръже, щото ще добиеш инфаркт!
          - А ти що сакаш да добием, теле ли?..

          Коментар


          • Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Двегодишно дете не иска да яде, и плюе супата на пода. Майката:
              – Не се плюе така! Щом е в устата, трябва да се глътне.
              Таткото повдига вежди..Даа... Майката:
              – Ти да мълчиш!

              Коментар


              • След първата нощ заедно мъжът носи на жената кафе в леглото. Тя опитва и въздъхва:
                - И кафето ти е слабичко...

                Коментар


                • Окончателни резултати от референдума в Каталуния:
                  - за отделяне от Испания - 46 %
                  - за оставане в Испания - 3 %
                  - за ГЕРБ - 51 %

                  Коментар


                  • А, знаете ли, че ...
                    На остров Сицилия няма "Свидетели на Йехова",
                    и други свидетели няма... там въобще не харесват свидетелите...

                    Коментар


                    • Въпрос към радио "Ереван":
                      - За какво си мислят двойка жаби и двойка влюбени на брега на реката?
                      Радиото:
                      - Дано не дойде щъркелът!!!..

                      Коментар


                      • - Тате, тате, разкажи ми приказката за трите прасенца!

                        - Дъще, ти си знаеш, че баща ти е юрист и си има много работа. Татко няма време!

                        - Е-е-е, разкажи ми колкото можеш!

                        - Добре, добре... та докъде бяхме стигнали? Вълкът, виновен за две престъпления за

                        увреждане на чуждо имущество, съпроводени с убийство по особено жесток начин, мотивиран

                        от лична неприязън, се отправил към къщата на третата жертва (по-нататък "Наф-Наф"), с цел

                        да извърши престъпно деяние по смисъла на Наказателния кодекс. От своя страна лицето,

                        наричано Наф-Наф, предприело действия, реализиращи от обективна страна изпълнително

                        деяние, представляващо състав на престъпление, описано в НК като "превишаване пределите

                        на неизбежната отбрана". В следствие на което на заподозрения, наричан с прозвището

                        "Вълк", били нанесени травми, несъвместими с живота. В съответствие с разпоредбите на НК,

                        и след като се взели предвид отегчаващите и смекчаващи вината обстоятелства, както и

                        чистото му съдебно минало, лицето Наф-Наф получило две години условно наказание

                        лишаване от свобода, като присъдата му подлежала на обжалване в 14-дневен срок

                        Коментар


                        • ЗЛАТЕН

                          Влиза маскиран мъж с голяма пушка в ръка в банка за сперма.
                          - Всички на земята с ръце на тила! Това е обир!
                          - Но господине това е банка за сперма, не е истинска банка!
                          - Не ме интересува! Веднага да дойде главната лаборантка с всичкия материал!
                          Идва главната лаборантка и носи поискания материал.
                          - Пий !
                          - Ама господине...
                          - КАЗАХ ПИЙ!
                          Насилила се тя и изпила колкото поискал мъжа.
                          Тогава той свалил маската и казал:
                          - Видя ли бе, Гинче! Няма нищо страшно! А пък в къщи не искаш!..

                          Коментар


                          • Според изкуствения интелект 6!6! химнът на България е
                            The Prasito

                            Коментар


                            • Паркиране по български - велика е родната инДженерна мисъл - ако влагахме толкова старание в работата си, колкото в измислянето на простотии как да нарушаваме закона, щяхме да сме малък рай...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Седи си Джамал в Берлин, и плюе на земята през дупка в зъбите си.
                                Изведнъж една фея се появява и казва:
                                – Аз съм либералната фея! Долетях да ти изпълня три желания!
                                – Вижте, имам дупка в устата си! Искам да ме излекувате и да имам всички зъби!
                                Преди Джамал да изрече тези думи, излезе веднага закона
                                за безплатно лечение и протезиране за социални чужденци,
                                а на устата му блесна белоснежна холивудска усмивка.
                                – Липсват ми четирите съпруги и петнадесет деца,
                                както и родителите, братята и сестрите, родителите,
                                братята и сестрите на жена ми! Иска ми се да живея
                                в луксозна вила, както и да имам много пари!
                                Веднага Джамал се оказа в красива вила!
                                На масата – текстът на закона за събиране на семейството
                                за социални чужденци и банкови разпечатки с информация за получените ползи. Къщата е напълно обзаведена и оборудвана с електроуреди, в съответствие със закона за подпомагане при покупката на мебели
                                и домакински уреди за социални чужденци. Щастливият Джамал не знаеше какво да иска повече, и попита:
                                – Искам да бъда истински немец. Не само по гражданството. Аз искам да бъда синеок блондин, и името ми да е Fritz Schulz!
                                Преди да успее да довърши изречението си, всичко изчезна и той се озова сам отново седнал и плюещ на земята през дупка в зъбите.
                                – Какво се случи? – попита той феята.
                                – Не ви е срам, г-н Schulz, да просите от държавата! Вие трябва да се грижите за себе си! Идете и си търсете работа!..

                                Коментар

                                Working...
                                X