IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    фейчето
    Народът вече започна да ги нарича джендъри. Изоставаш
    ​​​​​​
    Направиха зорлем и тая дума мръсна...

    Коментар


    • КЛАСИКА ЗЛАТЕН - Седи си в таверната един огромен грък и кротко си пие узакито. До него сяда дребно човече със синдрома на меката китка и си поръчва мартинита. След няколко питиета очите му светнали, наклонил се към гърка и тихо му прошепнал:
      – Искаш ли да ти лапна оная работа?
      Великанът избухнал, направил фейчето на мармалад с няколко удара, изхвърлил го през прозореца и пак кротко си седнал на мястото.
      – Яни, никога не съм те виждал така разярен, какво толкова ти каза тоя? – попитал учудено барманът.
      – Не го чух добре, ама нещо за работа ставаше дума...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        На село откриха Сексшоп.
        В асортимента са включени гумени лопати, гумено виме, презервативи с вкус на картофи и надуваем кмет!!!..
        Само не разбрах , най - важният атрибут липсва и какъв е бил надуваем, гумен или друг от материал???
        Last edited by Todor Sabev; 08.06.2018, 23:55.

        Коментар


        • РАМОС извади РАМОТО на Мо Салах. Добре, че Реал не бяха купили Петър Курдов, че тогава не ми се мисли какво щеше да стане...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
            "...преатели, нека говорим с норвежците, да отнемат детето на Ирена Кръстева, защото не се грижи за него!"
            хахаха, напротив, даже много добре се е погрижила мама !

            Коментар


            • И гумен винкел имаше.

              Коментар


              • На село откриха Сексшоп.
                В асортимента са включени гумени лопати, гумено виме, презервативи с вкус на картофи и надуваем кмет!!!..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                  "...преатели, нека говорим с норвежците, да отнемат детето на Ирена Кръстева, защото не се грижи за него!"
                  И му възлага непосилни задачи.

                  Коментар


                  • "...преатели, нека говорим с норвежците, да отнемат детето на Ирена Кръстева, защото не се грижи за него!"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      "По всека вероятност лицето е агресирало словесно, в резултат на което лицето е ударило лицето по лицето и лицето е извадило незаконно притежавано огнестрелно оръжие и е произвело изстрел по лицето, на което лицето е отвърнало със стрелба по лицето също с незаконно притежавано късоцевно огнестрелно оръжие. В резултат на възникналата престрелка лицето е причинило смъртта на лицето, а лицето е нанесло на лицето тежки огнестрелни рани." МЛАДЕН МАРИНОВ, главен секретар на МВР
                      Не , Александър Пелев изигра във фейса секретара .

                      Коментар


                      • "По всека вероятност лицето е агресирало словесно, в резултат на което лицето е ударило лицето по лицето и лицето е извадило незаконно притежавано огнестрелно оръжие и е произвело изстрел по лицето, на което лицето е отвърнало със стрелба по лицето също с незаконно притежавано късоцевно огнестрелно оръжие. В резултат на възникналата престрелка лицето е причинило смъртта на лицето, а лицето е нанесло на лицето тежки огнестрелни рани." МЛАДЕН МАРИНОВ, главен секретар на МВР
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Вчера ме питат:
                          - Кои са ти любимите комици?
                          - Бойко Борисов, Цветан Цветанов,Румен Радев, Красимир Каракачанов и други....
                          - Добре де, а - Чарли Чаплин, Луи дьо Финес, Апостол Карамитев?
                          - Ааа, не! Това са актьори, при това - велики. А, горните са комици...
                          Щеше да е комично, ако не беше трагично.

                          Коментар


                          • Засукано маце влиза в кабинета на един стоматолог. Сваля бикините, сяда на зъболекарския стол и вдига краката.
                            - Госпожо, нещо сте се объркали! Аз съм зъболекар, гинекологът е над мен.
                            - Вчера имахте ли пациент на 60 години с фамилия Петров, на който му сложихте ново чене?
                            - Да. Какво е станало?
                            - Дойдох да ми го извадите...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Вчера ме питат:
                              - Кои са ти любимите комици?
                              - Бойко Борисов, Цветан Цветанов,Румен Радев, Красимир Каракачанов и други....
                              - Добре де, а - Чарли Чаплин, Луи дьо Финес, Апостол Карамитев?
                              - Ааа, не! Това са актьори, при това - велики. А, горните са комици...
                              Последният от изброените комици е и клоун. Пада, става, овъргалва се в политическата кочина, но накрая все той се смее на публиката. Също е факир - около него все изчезват разни неща. После неочаквано изскачат в политкочинката като допълнителни аргументи да остане в нея.

                              Коментар


                              • Вчера ме питат:
                                - Кои са ти любимите комици?
                                - Бойко Борисов, Цветан Цветанов,Румен Радев, Красимир Каракачанов и други....
                                - Добре де, а - Чарли Чаплин, Луи дьо Финес, Апостол Карамитев?
                                - Ааа, не! Това са актьори, при това - велики. А, горните са комици...

                                Коментар

                                Working...
                                X