IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • -Можеш ли да пазиш тайна?
      - Аз-да,но онези ,на които споделям -не пазят.

      Коментар


      • Защо мъжете имат огромни бирени коремчета?
        Защото джудженцето трябва да си има покривче.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          Попълвам бланка: в графата "месторождение" пиша Толбухин, в графата "местожителство" пиша Добрич. Служителката 22-23 годишна, преглежда бланката и ме пита: - А каква е причината да се преместите? Мигайки и не знаейки как точно да отговоря, промърморвам под мустак; - Случи се поради промяна на държавния строй! На свой ред и тя замига учудено и със съчувствие отбеляза: - Бежанец!
          Гответе се, резултата от електронното управление тръгна на работа! Да му мислят родените в Мичурин, Михайловград, Станке Димитров и всякакви родени от "комунизАма" недоразумения.
          Сетих се за един много стааар виц от комунизма.
          Спира КАТ един пиян
          Име - чие?
          Фамилия - чия?
          Абе ти да не си китаец
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Попълвам бланка: в графата "месторождение" пиша Толбухин, в графата "местожителство" пиша Добрич. Служителката 22-23 годишна, преглежда бланката и ме пита: - А каква е причината да се преместите? Мигайки и не знаейки как точно да отговоря, промърморвам под мустак; - Случи се поради промяна на държавния строй! На свой ред и тя замига учудено и със съчувствие отбеляза: - Бежанец!
            Гответе се, резултата от електронното управление тръгна на работа! Да му мислят родените в Мичурин, Михайловград, Станке Димитров и всякакви родени от "комунизАма" недоразумения.

            Коментар


            • Популярния израз:" Дреме ми на дедовия" заменете с "Компетентния орган е уведомен" и ще сте в крак с промяната!!!

              Коментар


              • В наши дни е много трудно да срещнеш обикновен глупак. Всички вече са с висше образование!

                Коментар


                • Жена си прави подарък за рождения ден - фейслифтинг. Останала очарована от резултата. На прибиране към къщи се отбива в бутик. След, като разгледала стоката се обърнала към продавача:
                  - Знам , че е малко необичайно, но според вас на колко години съм?
                  Поогледал я продавача и казал:
                  - На 35 .
                  - Супер! Истината е , че съм на 45 ! - и доволна излиза.
                  Отбива се в " МакДоналдс". След, като си купила храна пита касиера:
                  - Извинете за въпроса , но според вас на колко години съм?
                  Огледал я :
                  - Мисля, на около 30.
                  -Чудесно! Как ще реагирате , ако ви кажа , че съм на 45 .... - и доволна си излиза.
                  Застава на автобусната спирка , а до нея само един дядо. Нашата не издържа:
                  - Дядо , извини ме за въпроса , но според теб на колко години съм?
                  - Да ти кажа честно чедо , имам талант да познавам точно, но е малко неудобно - трябва да ти бръкна в гащите ....
                  Огледала се мадамата - няма никой наоколо . Съгласила се. Бърка дядото в гащите и , разтрива около 5 минути , вади си ръката и казва:
                  - Ти чедо си на 45 години.
                  -Невъзможно, как позна?!!!
                  - Бях зад теб в " МакДоналдс" .......

                  Коментар


                  • По случай празникът 8 март поздравявам всички дами, независимо от пола.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Този много ми хареса:

                      Администрацията на Тръмп публикува съобщение, в което потвърждава, че Русия не е заплаха за интересите на САЩ.
                      Руснаците отговориха, че никога не са били толкова много обидени.
                      Велики са те!!! Руснаците ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                        https://novinata.bg/obsthestvo/8-str...-za-chujdenci/

                        Много вицове на едно място!
                        Този много ми хареса:

                        Администрацията на Тръмп публикува съобщение, в което потвърждава, че Русия не е заплаха за интересите на САЩ.
                        Руснаците отговориха, че никога не са били толкова много обидени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                          Какво общо намираш между бисер и виц?
                          Най-малко двете се намират общо в заглавието на темата.

                          Коментар


                          • https://novinata.bg/obsthestvo/8-str...-za-chujdenci/

                            Много вицове на едно място!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                              Влиза нов учител в класа и се представя:
                              – Деца, аз съм господин Иван Драганов и съм демократ, либерал и евроатлантик. Сега вие се представете един по един като мен.
                              – Аз съм Петърчо, демократ.
                              – Аз съм Марийка, демократка.
                              – Аз съм Стефчо, демократ.
                              – Аз съм Иванчо, патриот.
                              – Иванчо, а защо си патриот?
                              – Майка ми е патриотка, баща ми е патриот, приятелите ми са патриоти – и аз съм патриот.
                              – Иванчо, ами ако майка ти беше курва, баща ти – наркоман, а приятелите – гейчета, то ти какъв щеше да си?
                              – Щях да съм демократ, либерал и евроатлантик.
                              Какво общо намираш между бисер и виц?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                                Peter Arshikov

                                БИСЕР



                                19 ч. ·
                                "МАРТЕНИЧКИ"
                                Николай Първи умрял на 2 март,
                                Сталин отровен на 5 март,
                                Константин Черненко на 10 март,
                                Александър Втори убит на 13 март ,
                                Николай Втори на 15 март,
                                Иван Грозни умрял на 18 март,
                                Павел Първи убит на 24 март.
                                Не намеквам нищо, но е...март.
                                Петър Аршиков
                                Влиза нов учител в класа и се представя:
                                – Деца, аз съм господин Иван Драганов и съм демократ, либерал и евроатлантик. Сега вие се представете един по един като мен.
                                – Аз съм Петърчо, демократ.
                                – Аз съм Марийка, демократка.
                                – Аз съм Стефчо, демократ.
                                – Аз съм Иванчо, патриот.
                                – Иванчо, а защо си патриот?
                                – Майка ми е патриотка, баща ми е патриот, приятелите ми са патриоти – и аз съм патриот.
                                – Иванчо, ами ако майка ти беше курва, баща ти – наркоман, а приятелите – гейчета, то ти какъв щеше да си?
                                – Щях да съм демократ, либерал и евроатлантик.
                                Last edited by Turbolan; 07.03.2024, 22:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X