IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След тежък и изморителен ден се прибирам у нас. Пия три по сто, наглеждам ви у фейсо и бегам при невестата. Телевизорът работи, легам и викам:

    - Где си бе, жено?

    А тя:

    - Гледай бе, идиотино! Гледай! Хората се женат от пръв поглед. А я те погледнах цели три пъти, и въпреки, че те видях, се омъжих за теб. Нема да си го простя за цел живот.

    И ме рита, апе и гледа за некви, где се женат от пръв поглед... По нова тв.

    Я погледах, погледах и й казвам:

    - Времената се менат бе. Едно време я кат се жених за теб, телевизорите беха кът. Гледахме един у фоайето на общежитието. Не дават ни кой се жени, ни кой се развежда. Дават XV конгрес на БКП или XXV на КПСС. После токът спре, и не видиме с кой си легаме. И пиехме кво има. Кат изтрезнех за пръв път, от пръв поглед те видех, за пръв път и разбрах, че си ми вече невеста. Кат изтрезнех за втори път, от пръв поглед видях, че си ми родила двама юнака. И от тогава не изтрезневам.

    Коментар


    • Терена е в Горно нанадолнище!

      Коментар


      • Коментар

























        • Коментар


          • Прибира се мъж от командировка и започва подозрително да оглежда навсякъде където някой може да се скрие.
            Резултата е нулев,обръща се ехидно към жена си:
            -Остаряваш май?

            Коментар


            • Коментар


              • Има една народна песен "Заспала е Донка със гъзо навонка".
                Вторият ред е "тичайте, юнаци, кой където свари" ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение
                  Загубил се Крали Марко в пустинята. Ходил, ходил накрая стигнал до един оазис. Гледа над оазиса се навела ламя и пие вода. Какво да прави Марко, започнал да се бие с чудовището. След 3-часова битка ламята спряла Марко и го попитала: – Какво искаш??? Марко отговорил: – Много съм жаден, искам да пия вода!!! – Ми пий бе, що се биеш!
                  Тя се била навела...
                  Ако крали Марко още е бил в силата си, щеше нещо друго да ѝ направи, та след това тя щеше и вода, и мед да му носи.
                  ​​​​

                  Коментар


                  • Поредният блестящ пример за стопиране на властовата некомпетентност (и корупция) ❗️
                    ******
                    "Доброволна инициатива на програмисти доведе до оставката на министъра на транспорта на Чехия. В рамките на един уикенд разработчиците създадоха уеб сайт, за който правителството планираше да похарчи 16 милиона евро, предава technews.bg."

                    https://it.dir.bg/tehnologii/program...0LSCEHzz0maBm4

                    Коментар


                    • Във връзка с корона вируса,реших да изхвърля всичко китайско от къщи.Сега стоим в празния апартамент,абсолютно голи.
                      Състраданието не е добродетел

                      Коментар


                      • Мъж в скафандър коси трева. Покрай него минава жена и го пита:
                        -Абе, готин, какво правиш?!?
                        -Кося трева.
                        -Ама защо в скафандър?
                        -Обичам трудностите.
                        -Зарежи тая работа и ела да се из@укаме!
                        -Добре, става, обаче в хамак. Изправени.


                        Коментар


                        • Можеше и в темата "политика" да се помести,ама там са все сериЮозни!
                          Монархия - правото да нагъзва народа се предава по наследство.
                          Комунизъм - правото да нагъзва народа теоретично принадлежи на народа, а реално на генералния секретар.
                          Капитализъм - народът се нагъзва на този, който има най-много пари.
                          Демокрация - народът сам си избира, този, който е с най-голям член.

                          Коментар


                          • „Стършел“



                            Карикатура: Ивайло Нинов/Стършел

                            Коментар


                            • Бъдете внимателни и спазвайте правилата:
                              https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.n...ce&oe=5E96469F
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар


                              • Като казахте за ламя... някъде на друг сайт някой беше написал:
                                "Г Е Р Б ламята,
                                изпи водата."
                                Last edited by d333; 30.01.2020, 00:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X