IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Внуче пита дядо си колко вида ц*ци има на тоя свят.
    - Ами, чедо - казва дядо му.
    - Общо казано, три вида. Първите се на младите моми: като ябълки, а и като ябълки вкусни. Вторите са на зрелите жени: като круши, но и като круши вкусни. А третите са на бабите - като лук.
    - А?! Като лук ли, бе, дядо?
    - Да, чедо: като лук. Гледаш, гледаш, и ти се реве.
    Иде ред внучката да пита дядо колко вида п*шки има?
    - Ами, пак три вида, общо казано. Първите са на момъците: корави и чепати като дъб. Вторите са на зрелите мъже: хем гъвкави, хем здрави, като чам. А третите са като моя: на елха приличат.
    - А?! На елха ли, бе, дядо?
    - На елха, чедо. От корена нагоре е мъртво, а топките са само за украшение

    Коментар



    • В същият ден, в който дъщерята получила шофьорска книжка, баща й я помолил да го повози. Тя се съгласила. Широко усмихнат той се качва отзад, на седалката зад шофьора. - Ама, татко, защо не седнеш отпред, до мен? - пита дъщерята. - Чаках този момент 15 години, от онова време, когато беше малко дете. Сега вече е мой ред да седя зад тебе и да ритам с крака по седалката,,


      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        о, времена ..... о, нрави...

        преди десетина години като пишех за мисирки ми триеха мненията и ме банваха ...... а днес премиера нарича журналистките "мисирки"...
        Това значи, че още преди десет години си бил готов за премиер

        Коментар


        • о, времена ..... о, нрави...

          преди десетина години като пишех за мисирки ми триеха мненията и ме банваха ...... а днес премиера нарича журналистките "мисирки"...

          Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар





















          • Коментар


            • от Чавдар Николов -
              6 февруари 2020 г.







              Коментар


              • След тежък и изморителен ден се прибирам у нас. Пия три по сто, наглеждам ви у фейсо и бегам при невестата. Телевизорът работи, легам и викам:

                - Где си бе, жено?

                А тя:

                - Гледай бе, идиотино! Гледай! Хората се женат от пръв поглед. А я те погледнах цели три пъти, и въпреки, че те видях, се омъжих за теб. Нема да си го простя за цел живот.

                И ме рита, апе и гледа за некви, где се женат от пръв поглед... По нова тв.

                Я погледах, погледах и й казвам:

                - Времената се менат бе. Едно време я кат се жених за теб, телевизорите беха кът. Гледахме един у фоайето на общежитието. Не дават ни кой се жени, ни кой се развежда. Дават XV конгрес на БКП или XXV на КПСС. После токът спре, и не видиме с кой си легаме. И пиехме кво има. Кат изтрезнех за пръв път, от пръв поглед те видех, за пръв път и разбрах, че си ми вече невеста. Кат изтрезнех за втори път, от пръв поглед видях, че си ми родила двама юнака. И от тогава не изтрезневам.

                Коментар


                • Терена е в Горно нанадолнище!

                  Коментар


                  • Коментар

























                    • Коментар


                      • Прибира се мъж от командировка и започва подозрително да оглежда навсякъде където някой може да се скрие.
                        Резултата е нулев,обръща се ехидно към жена си:
                        -Остаряваш май?

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Има една народна песен "Заспала е Донка със гъзо навонка".
                            Вторият ред е "тичайте, юнаци, кой където свари" ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение
                              Загубил се Крали Марко в пустинята. Ходил, ходил накрая стигнал до един оазис. Гледа над оазиса се навела ламя и пие вода. Какво да прави Марко, започнал да се бие с чудовището. След 3-часова битка ламята спряла Марко и го попитала: – Какво искаш??? Марко отговорил: – Много съм жаден, искам да пия вода!!! – Ми пий бе, що се биеш!
                              Тя се била навела...
                              Ако крали Марко още е бил в силата си, щеше нещо друго да ѝ направи, та след това тя щеше и вода, и мед да му носи.
                              ​​​​

                              Коментар


                              • Поредният блестящ пример за стопиране на властовата некомпетентност (и корупция) ❗️
                                ******
                                "Доброволна инициатива на програмисти доведе до оставката на министъра на транспорта на Чехия. В рамките на един уикенд разработчиците създадоха уеб сайт, за който правителството планираше да похарчи 16 милиона евро, предава technews.bg."

                                https://it.dir.bg/tehnologii/program...0LSCEHzz0maBm4

                                Коментар

                                Working...
                                X