IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пфу ..Толкова пари.за едно нищо..Лоша инвестиция..











    39






    Коментар


    • ВИЦОВЕ ОТ НЕТА- - Каталунската полиция тук ли е?
      - Що ми праите номерца?
      - А?
      - Що ми праите номера?


      Да тръгва по площадите и да вика като глашай - нямам къща в Барселона! И сега го чакам на площада...

      Коментар





      • TERMINALNO.COM

        Коментар


        • В едно село по времето на Сталин подочули,че ще има петилетки,но поради слабите комуникации не знаели какво е това петилетка и пратили най-мъдрия да попита Сталин!Както и да е стигнал до него и го попитал!Сталин загладил мустак и му рекал-Виждаш ли този камион на пътя?След 5 години тук ще вървят хиряди камиони,че и края им няма да се вижда!А виждаш ли този мизерен път?След 5 години тук ще има магистрали, до всеки град!Прибрал се мъдреца и го попитали-Разбра ли се какво е петилетка?Да,виждате ли този просяк на пътя?След 5 години тук ще ще вървят толкова такива,че края им няма да се вижда!А виждате ли тази огромна яма пред него?Е след 5 години ямите ще са по-дълбоки и няма да можем да ги преброим!
          Такива ми работи тогава!Ама защо ли ми се струва,че и сега живеем в същия петилетен план и комунистите са същите и все така лъжат?..

          Коментар


          • КЛАСИКА - Пенисът написал молба: Моля да увеличите работната ми заплата по следните причини: - Занимавам се с физически труд; - Работя на дълбочина; - В работата се хвърлям с главата напред; - Не ми се плаща за работа през празниците; - Работя в обстановка с неблагоприятен климат; - Работната ми среда е с повишена температура; - Работното ми място е силно затъмнено и липсва каквато и да е вентилация; - Работата ми е свързана с непрекъснат риск от професионални заболявания.
            Отговор от Ръководството: След разглеждане на вашата молба и внимателно изучаване на аргументите ви, администрацията реши да отхвърли претенцията ви със следните мотиви: - Вие не работите на пълен осемчасов работен ден; - Вие заспивате на работа; - Не изпълнявате винаги указанията на ръководството; - Понякога влизате в непредназначени за вас помещения; - След работа оставяте работното място непочистено; - Не спазвате инструкциите по техника на безопастност (напр. не обичате да ползвате предназначеното за вас защитно облекло); - Пенсионирате се преди достигане на пенсионна възраст; - Не обичате да работите две смени подред; - Често напускате работното място, преди да сте изпълнили нормата; И ако всичко казано дотук ви е малко, длъжни сме да ви съобщим, че нееднократно сте забелязван да влизате и излизате от работното място, носейки две чанти с неизвестно съдържание.

            Коментар


            • Коментар


              • ByТони Филипов, д-р Не че Костов, министрите му, сините депутати и политици са невинни. Но сините крадяха колкото можеха да носят на гръб. И са пълни аматьори в сравнение с днешните лапачи.

                https://www.reduta.bg/%D0%B3%D0%B5%D...nHLH4Ji3Vv09X4

                Тук на помощ се втурна „Атака“ и по спешност внесе проект за промени в НК. В тези промени, написа адв. Недева във ФБ, „отпада принципът за “най-благоприятния закон”. Отпада смисълът на давността изобщо. Ще съдим когото поискаме, за каквото преценим и когато пожелаем.“

                Коментар


                • ОТ НЕТА - Мен не ме притеснява, че Бойче е инфантилен.
                  Първо Белене му беше гьол, после национален обект.
                  Първо Плевнелиев му бе идеалният президент, после не го искам за втори мандат.
                  Първо цветанът на мисълта му бе умен, после дебил.
                  Първо Симеон Дянков ме бе идеалният икономист, после му бил турнат от кръга Капитал.
                  Първо Доган го бе поръчал, после най-големият български политик.
                  Първо Цвецка Цвачева ще ви е президент, после не ми я показвайте тая.
                  Първо газ от Русия е загуба на независимост, а после същата газ купена от Турция – спечелена независимост.
                  Турна милиарди държавни пари в КТБ за да бъдат по-лесно откраднати.
                  Докато отчита ръст на износа на злато, отчита и ръст на вноса на боклуци.
                  Намалението на населението му е намаление в безработицата.
                  Иска да ни вкара в чакалнята на еврозоната, където няма нито една страна.
                  Купи чертежи на самолети за милиарди.
                  И досега е за членство на Турция в ЕС, и Rдоган му е велик съвременник.
                  Притеснява ме, че избирателите му са инфантилни.

                  Коментар


                  • И това, мисля, е за тук, ако не трябва да се дискутира докъде стигна журналистиката
                    https://m.24chasa.bg/ojivlenie/article/8194256

                    Коментар


                    • Касиерка от ЛИДЛ прави секс с мъжа си...
                      Той : - Искаш ли малко да разнообразим ???
                      Тя : - Уважаеми клиенти, отваряме каса 2...

                      Коментар

























                      • Коментар



                        • By Тони Филипов, д-р


                          Тези дни на Борисов пак му се наложи да се дистанцира от непремерените приказки на Валери Симеонов. Бившият вицепремиер и настоящ зам.-председател на НС пак се изхвърли като… такова на сух пясък. Обвини от екрана Антон Хъкмъкян и Венелин Петков в корупция. Доказателства? Нанай си, както казват представителите на любимия му етнос.

                          Обаче пък Мира Баджева написа във Фейсбук: „По политическа тъпота Валери Симеонов може да се равнява само с Цветан Цветанов.“ Което, разбира се, беше малко пресилено, щото никой не може да се равнява с Цецерон...

                          Коментар



                          • Коментар















                            • Коментар


                              • В името на победата жертват фигурата си само сумистите и шахматистите. Като едните незадължително.

                                Коментар

                                Working...
                                X