IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • ЛИБОВ...

    Коментар


    • Вежди Рашидов без ирония: Борисов е единственият адекватен политик в Европа

      https://frognews.bg/novini/vejdi-ras...-xlRry5QEhb_uM

      Понякога имам чувството, че Бойко Борисов е единственият адекватен политик в Европа, коментира депутатът от ГЕРБ Вежди Рашидов по bTV. Според него европейските лидери са ”все нови политици”, които не трябвало да се ”дръвчат” на Ердоган.


      Коментар


      • Млад евреин отишъл при известен нюйоркски равин и заявил, че иска да изучи Талмуда.
        - Знаеш ли арамейски? – попитал равинът.
        - Не.
        - А иврит?
        - Не.
        - А Тора изучавал ли си в детството?
        - Не, рави. Но Вие не се вълнувайте. Аз завърших философския факултет в Бъркли и скоро защитих дисертация за логиката във философията на Сократ. Сега, за да запълня белите петна в моите познания, искам малко да понауча Талмуда.
        - Ти не си готов да учиш Талмуда, казал равинът. – Това е най-дълбоката книга от всички, написани от хората. Но ако настояваш, ще ти направя малък тест по логика, справиш ли се, ще се занимавам с тебе.
        Младият човек се съгласил и равинът продължил.
        - Двама човека се спускат в комин. Единият излиза с чисто лице, другият – с мръсно. Кой от тях ще отиде да се измие?
        Замислил се младият философ, сбръчкало се челото му:
        - Това логически тест ли е?
        Равинът кимнал.
        - Естествено, този, на когото е мръсно лицето.
        - Неправилно. Помисли логично: този, който е с мръсно лице, ще погледне този, който е с чисто, и ще реши, че лицето му също е чисто. Този, който е с чисто лице, ще погледне този, който е с мръсно, и ще помисли, че лицето му също е мръсно. Затова ще отиде да се измие.
        - Хитро измислено! – възхитил се гостът. – Хайде, рави, дайте ми още един тест!
        - Добре, младежо. Двама човека се спускат в комин. Единият излиза с чисто лице, другият – с мръсно. Кой от тях ще отиде да се измие?
        - Но ние вече го изяснихме, този с чистото лице.
        - Неправилно. И двамата ще отидат да се измият. Помисли логично: този, който е с чисто лице, ще погледне този с мръсното лице и ще реши, че лицето му също е мръсно. А този, който е с мръсно лице, ще види, че другият отива да се мие, ще реши, че и неговото лице е мръсно. И също ще отиде да се измие.
        - Виж ти, не помислих за това... Поразително, допуснах логическа грешка. Рави, дайте ми още един тест.
        - Е, добре. Двама човека се спускат в комин. Единият излиза с чисто лице, другият – с мръсно. Кой от тях ще отиде да се измие?
        - Ами, и двамата ще отидат да се измият.
        - Неправилно. Нито един няма да отиде да се измие. Помисли логично: този, който е с мръсно лице, ще погледне този с чистото и няма да отиде да се измие. А този, който е с чисто лице, ще види, че този с мръсното лице не отива да се мие и ще разбере, че собственото му лице е чисто. Затова няма да отиде да се измие.
        Младият човек се отчаял.
        - Но, мoля Ви, повярвайте, аз мога да изучавам Талмуда! Попитайте ме нещо друго!
        - Е, добре. Двама човека се спускат в комин. Единият излиза...
        - О, Господи, нито един от тях няма да отиде да се умие!
        - Неправилно. Сега убеди ли се, че знанието на Сократовата логика не е достатъчно, за да изучаваш Талмуда? Кажи ми, как е възможно двама човека да се спускат в една и съща тръба и единият да си изцапа лицето, а другият - не? Нима не разбираш? Целият този въпрос е безсмислен и ако ти загубиш живота си, за да отговаряш на безсмислени въпроси, то всичките ти отговори също ще бъдат лишени от смисъл...

        Коментар






        • segabg.com









          Коментар


          • Първоначално изпратено от Maria M Разгледай мнение
            Из стенограмата от извънредното заседание на Министерския съвет заради опасността от коронавирус:

            Бойко Борисов: Какво става сега, барем един болен открихте ли?
            Кирил Ананиев: Нито един, г-н премиер...
            Борисов: Номера ли ми правите? А? Като оня от АПИ?! За Волуяк винетка...Само ния немаме болен. Цела Европа вече мисли, че криеме. Че професора фалшифицира изследвания...
            Проф.Кантарджиев: Обидно е...
            Томислав Дончев: Направихме всичко възможно, г-н премиер. Няма болни...
            Борисов: Начи не ме интересува. Сега е...колко...Девет и двайсе. До пет и двайсе да има един болен! Шото много лесно мога да ви оправа...
            Дончев: Имам една идея, но още избистрям детайлите.
            Борисов: Айде казвай, не ме изнервяй...Избистрял...Да не си у Бистрица...
            Дончев: Можем да заразим някой и да го представим публично. Може и с глашатая, който предложихте за винетките. Да пътува с медицински екип и да го показваме. Задължително трябва да го види дипломатическият корпус и чужди медии да го отразят...
            Борисов: Е, кой да заразиме...Иначе има хлеб в предложението...
            Красимир Каракачанов: Може някой военен на кадрова служба. От една страна само играят карти, а от друга саможертвата е техен дълг, щом родината е в...нали...Трябва да се мисли националноотговорно...
            Младен Маринов: Дали да не е клошар?
            Борисов: Младене, млъкни. Мисля...
            Николай Нанков: А откъде ще вземем вируса?
            Екатерина Захариева: Мога да разговарям с китайския посланик, да го помоля да ни пратят една ампула от Ухан с дипломатическа поща...
            Борисов: Евала, Кате, върти на жълтия....Бай Киро, задрема ли?
            Ананиев: Съвсем не, г-н премиер.
            Борисов: Бай Киро, слушай ме убаво сега и нема да се плашиш. Ти си убав, разбран човек. Знаеш, че вирусът ходи по старци най-много. Ти си тука доайен, къде казват некои. Дет се вика - поживел си си. Жена, деца, внуци, ял си, пил си. Викам тебе да те заразиме.
            Ананиев: Ама, аз...
            Борисов: Мое да го изкараш на крак бе. Здравен министър си. Къде се чуло и видело здравен министър да е умрел от коронавирус. Само ако имаше при Станишев и Орешарски...
            Ананиев: Но все пак...
            Борисов: Ако стане нещо - двайсе заплати и орден "Кирил и Методий"...коя, коя...втора степен. Разбрахме ли се?
            Ананиев: Ми...добре
            Борисов: Айде, бегайте, че огладнех...
            По-голяма простотия не бях чел скоро.
            Не е препоръка

            Коментар


            • Какво е любовта?
              Единият да обича да бъде лъган а другият да обича да лъже.
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Английски бизнесмен диктува на секретарката си писмо: "Уважаеми господине, тъй като моята секретарка е дама, не мога да ѝ продиктувам това, което си мисля за Вас. Още повече, тъй като аз самият съм джентълмен, нямам право даже да си мисля така за Вас. Но тъй като Вие не сте нито едното, нито другото, надявам се, че ще ме разберете правилнo....

                Коментар


                • По магистралата се движи вехта кола, в която се возят възрастен мъж и жена му.

                  Жената е полуглуха, но за сметка на това кара колата.

                  Спира ги полицай.

                  Полицаят:

                  - Госпожо, карате с превишена скорост...

                  Бабата:

                  - К'во каза тоя?

                  Дядото (крещи):

                  - Каза, че караш много бързо...

                  Полицаят, оглеждайки документите на бабата, пита:

                  - О, вие сте от Смолян?

                  Бабата:

                  - К'во вика тоя?

                  Дядото:

                  - Пита дали сме от Смолян...

                  Полицаят:

                  - Имам силни спомени от Смолян. Преди много години там правих най-отвратителния секс в живота си...

                  Бабата:

                  - К'во вика?

                  Дядото:

                  - Вика, че те познавал.............

                  Коментар


                  • Личният нумеролог на Бойко Борисов и партия Герб най-накрая разкри на цяла България, защо нямаме коронавирус в страната. Според звездите, само аурата и излъчването на Борисов, не допускали при нас вируса и затова всички трябвало да му бъдат благодарни.
                    АЛЕНА

                    Коментар


                    • "Много недоволни от товарния сектор ще има. Ние в България имаме най-лошите пътища, но имаме най-модерната система. В Австрия се въведе една тол система, която беше изключително проста и евтина - нямаше договор, нямаше общи условия. Хората, които въведоха и разработиха тази тол система у нас, никога през живота си не са заплащали пътна такса на моторно превозно средство по-голямо от лека кола. Те нямат представа нито как се заплаща, нито защо се заплаща", предвижда председателят на българско обединение на шофьорите Христо Радков."..

                      Коментар


                      • Преди хилядолетия, когато един мъж е искал да свали някоя жена е убивал животно и го е носил в краката ѝ.
                        И как от цял мамут стигнахме до един шиб*н "лайк" - още нямам обяснение

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ами ако паднат маските..

                          Ако е болна от короната, веднъга се жертвам за науката да поставя експеримент по заразността при близък контакт.

                          Коментар


                          • Ами ако паднат маските..

                            Коментар


                            • Ами честита баба Марта тогава..













                              Коментар


                              • Влизат двама души в банка облечени в хазматни облекла (в бяло плюс маски, само очите им се виждат)
                                Насочват се към касата, всички изтръпват.
                                -Внимание, това е обир, никой да не мърда.
                                Всички въздишат, засега вируса ги е отминал.

                                Коментар

                                Working...
                                X