IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв е вашият стил на търговия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
    Моят стил на търговия е като на 90% от всички търгуващи - купувам във високото и после продавам в ниското. И накрая като направя една успешна сделка не забравям да се похваля на колкото се може повече хора. Добре, че са парите от издръжката на детето, иначе отдавна да съм го закъсал и да спя по пейките.
    Добър отговор!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Е убаво де, ти кат отваряш темата що не дадеш пример като отговориш сам на формулираните от тебе въпроси ?
      Айде да не ми се правиш на интересен!

      Коментар


      • Моят стил на търговия е като на 90% от всички търгуващи - купувам във високото и после продавам в ниското. И накрая като направя една успешна сделка не забравям да се похваля на колкото се може повече хора. Добре, че са парите от издръжката на детето, иначе отдавна да съм го закъсал и да спя по пейките.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Е убаво де, ти кат отваряш темата що не дадеш пример като отговориш сам на формулираните от тебе въпроси ?



          Браво, точно така. Човека си е практик и си действа по правилото KNOW YOUR LIMITS, което си е повече от похвално.

          Ама Равния май нещо е успял да те поизкара от равновесие че все го спрягаш
          Равния ме забавлява.Толко убедително лъже че чак си вярва.Преди него едни си продаваха апартаментите щот след две години в акции щели да си купят два други теглиха кредити викаха ми лузър и голтак.Относно имотите да не ви разправям как ме наричаха.По лошото е че има психически болни хора тука и ползват форума да се представят за голема работа.Е кой съм аз да им преча.Ми да им обират парите щом искат.А има и други които така унищожават чужди пари като пенсионните фондове.Но там няма какво да направя.Всеки месец си плащам кат поп по 120 кинта.И онея тарикати ми ги обират...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Явно тук всички са много успешни и не си казват триковете.

            Да са живи и здрави!
            Е убаво де, ти кат отваряш темата що не дадеш пример като отговориш сам на формулираните от тебе въпроси ?

            Аз не се занимава с борси и комар с тарикати не играя.
            Браво, точно така. Човека си е практик и си действа по правилото KNOW YOUR LIMITS, което си е повече от похвално.

            Ама Равния май нещо е успял да те поизкара от равновесие че все го спрягаш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Явно тук всички са много успешни и не си казват триковете.

              Да са живи и здрави!
              Ма ти това сега ли го разбра.Тука няма губещи всички са купили евтино и са продали скъпо.Особено има един равновесие той винаги печели и спад на цените пак печели щото е умен и красив.
              Аз не се занимава с борси и комар с тарикати не играя.

              Коментар


              • Явно тук всички са много успешни и не си казват триковете.

                Да са живи и здрави!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  Какви акции харесвате? - всички които си струват
                  Колко време ги държите? доста може от месеци до години
                  Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате? зависи за кои позиции говорим, ако е CFD веднага слагам загубата в джоба и си отивам
                  Добавяте ли в губещи позиции? ако са акции и ходят на долу и съм преценил че си заслужават да, както и в момента правя със златарите
                  Какви анализи ползвате? само техника
                  Играете ли срещу тренда? редовно, особено с тея опции, това там като че ли е основното
                  Търгувате ли със заемни средства? не само с това което имам

                  така добре ли е ?
                  Бива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Ми да си пусна една темичка. Е, предполагам не се учудвате, че аз съм авторът

                    Какви акции харесвате?
                    Колко време ги държите?
                    Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате?
                    Добавяте ли в губещи позиции?
                    Какви анализи ползвате?
                    Играете ли срещу тренда?
                    Търгувате ли със заемни средства?
                    Инвеститор ли сте или трейдър?
                    Какви акции харесвате? - всички които си струват
                    Колко време ги държите? доста може от месеци до години
                    Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате? зависи за кои позиции говорим, ако е CFD веднага слагам загубата в джоба и си отивам
                    Добавяте ли в губещи позиции? ако са акции и ходят на долу и съм преценил че си заслужават да, както и в момента правя със златарите
                    Какви анализи ползвате? само техника
                    Играете ли срещу тренда? редовно, особено с тея опции, това там като че ли е основното
                    Търгувате ли със заемни средства? не само с това което имам

                    така добре ли е ?
                    Last edited by michaelis; 21.04.2014, 11:48.

                    Коментар


                    • Никакъв.Комар с добре въоръжени тарикати не играя.Не ми е приятно да ми обират парите.Никога не съм играл комар не играя и никога няма да играя.Като гледам Алианц какво прави с парите ми до пенсия ще е чудо ако след години е останал дори един лев.

                      Коментар


                      • Какъв е вашият стил на търговия?

                        Ми да си пусна една темичка. Е, предполагам не се учудвате, че аз съм авторът

                        Какви акции харесвате?
                        Колко време ги държите?
                        Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате?
                        Добавяте ли в губещи позиции?
                        Какви анализи ползвате?
                        Играете ли срещу тренда?
                        Търгувате ли със заемни средства?
                        Инвеститор ли сте или трейдър?
                      Working...
                      X